Σελίδα 3 από 5 ΠρώτηΠρώτη 12345 ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 21 έως 30 από 42

Θέμα: pt cruiser 1.6

  1. #21
    Εγγραφή
    16-10-13
    Περιοχή
    rhodes
    Μηνύματα
    348
    Thanked
    64
    Rides
    0

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο gnx Εμφάνιση μηνυμάτων
    Αγόρασα ένα τον Μάιο του 2002. Είναι ιδιαίτερο αυτοκίνητο σε σχέση με άλλα σύγχρονα generic αυτοκίνητα, και το λέω σαν προτέρημα. Είναι πάρα πολύ ευρύχωρο με μεγάλο πορτμπαγκαζ και εξαιρετικά πρακτικο για οικογενειακο. Έχει isofix ΚΑΙ στο μεσαιο πίσω κάθισμα και τα καθίσματα διπλώνουν και ανασηκώνονται συμβάλλοντας στην πρακτικότητα.
    Ειναι βαρυ, 1540 κιλά και δυστυχως αργό...Αλλα και το μεσο ε36/ε46 κουκουνάρι είναι οπότε κάνε τη σύγκριση μονος σου.
    Μου έβγαλε κάποια θεματάκια, πεταλούδα γκαζιού, κρεμαγιέρα που ηταν πανακριβη αλλα σερβις στην αντιπροσωπία. Το δικό μου ηταν του 02 και ειχε δισκόφρενα μπρος πίσω.

    Το χαρισα στην αδελφή μου το 09 με 88000 χλμ. Τώρα εχει 180000 χλμ και δεν της εχει βγάλει ζημΝιά καμία.

    Από όλα τα άλλα άχρωμα άοσμα αντίστοιχα μεταφορικά μέσα ηλικίας/κατηγορίας/τιμής το γούσταρα περισσότερο...Να σιγουρευτείς οτι εχεις συνεργείο κοντά σου για τη συντήρηση.
    ωραίος...! Όταν λες συνεργείο εννοείς εξουσιοδοτημένο?

  2. #22
    Εγγραφή
    28-12-09
    Περιοχή
    θρακομακεδονες
    Ηλικία
    46
    Μηνύματα
    1.970
    Thanked
    1891
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    οταν πρωτοβγηκε, το θεωρουσα απαισιο. Με τον καιρο καπως μετριαστηκε η απεχθεια μου και οταν η τιμη του κατρακυλησε, δεν σου κρυβω πως γλυκοκοιταζα καποιες αγγελιες οταν εψαχνα για πεζο παρτνερ ως πολυεργαλειο. Εχει θεματακια, αλλα με την διαφορα της χαμηλης τιμη του...ολα φτιαχνονται.
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη paganis : 28-03-15 στις 11:01

  3. #23
    Εγγραφή
    16-10-13
    Περιοχή
    rhodes
    Μηνύματα
    348
    Thanked
    64
    Rides
    0

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο paganis Εμφάνιση μηνυμάτων
    οταν πρωτοβγηκε, το θεωρουσα απαισιο. Με τον καιρο καπως μετριαστηκε η απεχθεια μου και οταν η τιμη του κατρακυλησε, δεν σου κρυβω πως γλυκοκοιταζα καποιες αγγελιες οταν εψαχνα για πεζο παρτνερ ως πολυεργαλειο. Εχει θεματακια, αλλα με την διαφορα της χαμηλης τιμη του...ολα φτιαχνονται.
    χαχαχα ε οχι και πολυ εργαλειο! απλα ελεγα να το παρω επειδη ισως ειναι το μονο αυτοκινητο που μαρεσει και εχει και χωρους! και επειδη εσυ λευτερη απο οσο εχω καταλαβει εισαι της μοντας ελα πες δεν φτιαχνετε ομορφα?

  4. The Following User Says Thank You to ducatista For This Useful Post:

    paganis (28-03-15)

  5. #24
    Εγγραφή
    21-02-10
    Περιοχή
    Acapulco
    Ηλικία
    46
    Μηνύματα
    3.053
    Thanked
    4108
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο ducatista Εμφάνιση μηνυμάτων
    χαχαχα ε οχι και πολυ εργαλειο! απλα ελεγα να το παρω επειδη ισως ειναι το μονο αυτοκινητο που μαρεσει και εχει και χωρους! και επειδη εσυ λευτερη απο οσο εχω καταλαβει εισαι της μοντας ελα πες δεν φτιαχνετε ομορφα?
    Παιδια τους χωρους που τους ειδατε???Εχω ενα μπροστα μου αυτη τη στιγμη και το πορτ παγκαζ του ειναι επιπεδου hyundai i20!Ασε που ειναι και κυρτη η πλατη του καθισματος,οποτε δεν βολευει και πολυ στο φορτωμα....μεσα ενταξει ειναι νορμαλ για 4 ατομα,τιποτα παραπανω...Η αισθηση ευρυχωριας του προερχεται κατ'εμε απο το γεγονος οτι ειναι ψηλο μεσα,με μεγαλες γυαλινες επιφανειες και λεπτες σχετικα επενδυσεις πορτας,καθισματος....
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Stunt Mike : 28-03-15 στις 13:03
    Μονο οταν θα καταλαβεις που παει..Λες δεν γ@μιεται,ειναι το ταξιδι που μετραει....

  6. #25
    Εγγραφή
    16-10-13
    Περιοχή
    rhodes
    Μηνύματα
    348
    Thanked
    64
    Rides
    0

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Stunt Mike Εμφάνιση μηνυμάτων
    Παιδια τους χωρους που τους ειδατε???Εχω ενα μπροστα μου αυτη τη στιγμη και το πορτ παγκαζ του ειναι επιπεδου hyundai i20!Ασε που ειναι και κυρτη η πλατη του καθισματος,οποτε δεν βολευει και πολυ στο φορτωμα....μεσα ενταξει ειναι νορμαλ για 4 ατομα,τιποτα παραπανω...Η αισθηση ευρυχωριας του προερχεται κατ'εμε απο το γεγονος οτι ειναι ψηλο μεσα,με μεγαλες γυαλινες επιφανειες και λεπτες σχετικα επενδυσεις πορτας,καθισματος....
    να ας πουμε ενα καροτσακι και μερικα αρκουδακια χωρανε πισω

  7. #26
    Εγγραφή
    21-02-10
    Περιοχή
    Acapulco
    Ηλικία
    46
    Μηνύματα
    3.053
    Thanked
    4108
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Βρε ενταξει,δεν ειναι κακο σε χωρους αλλα σιγουρα δεν ειναι το ατου του κιολας!Ενα οπελ αστρα πχ,εχει σαφως μεγαλυτερους...
    Μονο οταν θα καταλαβεις που παει..Λες δεν γ@μιεται,ειναι το ταξιδι που μετραει....

  8. #27
    Εγγραφή
    28-12-09
    Περιοχή
    θρακομακεδονες
    Ηλικία
    46
    Μηνύματα
    1.970
    Thanked
    1891
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο ducatista Εμφάνιση μηνυμάτων
    χαχαχα ε οχι και πολυ εργαλειο! απλα ελεγα να το παρω επειδη ισως ειναι το μονο αυτοκινητο που μαρεσει και εχει και χωρους! και επειδη εσυ λευτερη απο οσο εχω καταλαβει εισαι της μοντας ελα πες δεν φτιαχνετε ομορφα?
    ηθελα ενα οχημα απλο-φθηνο στην συντηρηση, σχετικα ανετο για ταξιδια(γραφω 30-40χιλ χλμ/ετος)...να χωρα μερικα πραγματα για δουλειες..αλλα να μπορω να βαζω και την οικογενεια μεσα, χωρις να πολυσκεφτομαι αν χωραει το καροτσακι , το παρκοκρεβατο , το ενα, το αλλο.., γενικοτερα η μετακομιση.
    φυσικα με κερδισε το παρντερ...το κρουιζερ, για μενα ηταν υποδεεστερο σε αυτες τις βασικες κατηγοριες και ιδιαιτερα σε χωρους.
    οσο για μοντες το κρουιζερ ,απο μονο του ειναι ηδη διαφορετικο και ξενιζει πολλους με την εργοστασιακη του μορφη. Αν αρχισεις λοιπον και τις μετατροπες..θα γινει εντελως καρναβαλος.

  9. #28
    Εγγραφή
    16-10-13
    Περιοχή
    rhodes
    Μηνύματα
    348
    Thanked
    64
    Rides
    0

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο paganis Εμφάνιση μηνυμάτων
    ηθελα ενα οχημα απλο-φθηνο στην συντηρηση, σχετικα ανετο για ταξιδια(γραφω 30-40χιλ χλμ/ετος)...να χωρα μερικα πραγματα για δουλειες..αλλα να μπορω να βαζω και την οικογενεια μεσα, χωρις να πολυσκεφτομαι αν χωραει το καροτσακι , το παρκοκρεβατο , το ενα, το αλλο.., γενικοτερα η μετακομιση.
    φυσικα με κερδισε το παρντερ...το κρουιζερ, για μενα ηταν υποδεεστερο σε αυτες τις βασικες κατηγοριες και ιδιαιτερα σε χωρους.
    οσο για μοντες το κρουιζερ ,απο μονο του ειναι ηδη διαφορετικο και ξενιζει πολλους με την εργοστασιακη του μορφη. Αν αρχισεις λοιπον και τις μετατροπες..θα γινει εντελως καρναβαλος.
    παντα απολυτος ρε συ..! ολα τα αυτοκινητα απο μονα τους χωρανε αρκετες πινελιες χωρις να χαλασει ουτε ο χαρακτηρας τους αλλα ουτε και να γινουν καρναβαλοι! αλλωστε μερικες φωτο που ανεβασα δειχνουν το αποτελεσμα!

  10. #29
    Εγγραφή
    16-10-13
    Περιοχή
    rhodes
    Μηνύματα
    348
    Thanked
    64
    Rides
    0

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Stunt Mike Εμφάνιση μηνυμάτων
    Βρε ενταξει,δεν ειναι κακο σε χωρους αλλα σιγουρα δεν ειναι το ατου του κιολας!Ενα οπελ αστρα πχ,εχει σαφως μεγαλυτερους...
    ε οχι δεν νομιζω! ειναι λιιιιγο πιο ανετο!!!

  11. #30
    Εγγραφή
    14-05-10
    Μηνύματα
    2.413
    Thanked
    3091
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    bmw έχεις.
    Δύσκολα θα βρεις κάτι που να χαλάει πιο εύκολα η να έχει χειρότερη μεταπωλητικη αξία.
    Μόνο τα τετρατροχα του γκρουπο φίατ μπορώ να σκεφτώ.
    Εξάλλου αφού πας για μτχ τη βουτιά της μεταπώλησης θα την επωφεληθεις κ εσυ.

    Δες το θέμα των ανταλλακτικών και κανε ντου.

  12. The Following User Says Thank You to ghost-rider For This Useful Post:

    paganis (29-03-15)

Σελίδα 3 από 5 ΠρώτηΠρώτη 12345 ΤελευταίαΤελευταία

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να απαντάτε σε θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργάζεστε τις δημοσιεύσεις σας
  •  
BACK TO TOP