Σελίδα 1 από 2 12 ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 10 από 16

Θέμα: Γνώμη για εξατμισάδες σε Αθήνα!!!

  1. #1
    Εγγραφή
    01-01-13
    Μηνύματα
    625
    Thanked
    484
    Rides
    1

    Προεπιλογή Γνώμη για εξατμισάδες σε Αθήνα!!!

    Αφού έφτιαξα το diffuser προχωράω στο επόμενο βήμα που είναι ο εξατμισας, για προτείνετε καλό μάστορα κατά την γνώμη σας για την περιοχή της Αθήνας . Θέλω να κάνει ωραία και προσεκτική δουλειά γιαυτό ψήνομαι για exhaust center αλλά θέλω να ακούσω και καμιά προσωπική εμπειρία σας είτε καλή είτε κακή για να ξέρω που βαδίζω.

  2. #2
    Εγγραφή
    04-01-10
    Περιοχή
    Νεο Ηράκλειο-Μεταμορφωση
    Ηλικία
    48
    Μηνύματα
    856
    Thanked
    1112
    Rides
    2

    Προεπιλογή

    Νίκο εγω μπορω να σου προτείνω τον Σταύρο Σκριβανο στον Νεο Κόσμο.

    Έχω κάνει 2 δουλειές μαζι,η πρώτη στο bmw που βάλαμε 2 καζανακια με 4 μπουκες με σωληνωσεις απο την μέση του αυτοκινήτου και η δεύτερη στο Opc που μου έφτιαξε ολόκληρη εξατμιση απο downpipe μέχρι πίσω.

    Σε σχεση με αλλους ειναι λιγο πιο ακριβός αλλα επειδή εχω μείνει πολυ ευχαριστημένος μπορω και τον προτείνω.

  3. The Following User Says Thank You to nikos-Mpacket For This Useful Post:

    nik200 (14-01-15)

  4. #3
    Εγγραφή
    28-12-09
    Περιοχή
    θρακομακεδονες
    Ηλικία
    46
    Μηνύματα
    1.970
    Thanked
    1891
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    θανασης στην power up στην νικαια και μονο. ψαξε λιγο οδο γιατι δεν θυμαμαι... εχω φτιαξει 3 δικα μου(ολοσωμες) και εχω στειλει αρκετο κοσμο. Ειναι πολυ καλος , συζητησιμος και με φιλικες τιμες.

  5. The Following 5 Users Say Thank You to paganis For This Useful Post:

    BILL007 (11-01-15), Dermatis (11-01-15), Kostas Maras (11-01-15), mark e92 (11-01-15), nik200 (14-01-15)

  6. #4
    Εγγραφή
    08-06-12
    Περιοχή
    Αγιος Δημητριος
    Ηλικία
    31
    Μηνύματα
    1.787
    Thanked
    2567
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο paganis Εμφάνιση μηνυμάτων
    θανασης στην power up στην νικαια και μονο. ψαξε λιγο οδο γιατι δεν θυμαμαι... εχω φτιαξει 3 δικα μου(ολοσωμες) και εχω στειλει αρκετο κοσμο. Ειναι πολυ καλος , συζητησιμος και με φιλικες τιμες.
    Αν το Α είναι η επιτυχία, τότε ο μαθηματικός τύπος είναι Α=Χ+Υ+Ζ, όπου Χ ίσον δουλειά, Υ ίσον παιχνίδι και Ζ ίσον να κρατάς το στόμα σου κλειστό.

  7. #5
    Εγγραφή
    23-02-11
    Μηνύματα
    4.592
    Thanked
    2745
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Εγω ποπαυ είχα φτιάξει ολόσωμη , ακριβός αλλά πολύ καλός μάστορας !

  8. The Following 2 Users Say Thank You to mark e92 For This Useful Post:

    VanVIC (11-01-15), Βασιλης (11-01-15)

  9. #6
    Εγγραφή
    03-05-10
    Ηλικία
    47
    Μηνύματα
    62
    Thanked
    32
    Rides
    0

    Προεπιλογή

    Λιγο πολυ ολοι εχουμε περασει απο ολους ή γνωστοι μας εχουν περασει και εχουμε ακουσει και καλα και ασχημα πραγματα. Ειναι εκτος απο αυτους που εχουν γραψει τα παιδια και ο Παπαδοπουλος και ο PMC. Γνωμη μου να πας σε ολους αν μπορεις και να διαλεξεις οποιον σε καλυπτει. Φιλικα παντα big-mac

  10. The Following 4 Users Say Thank You to big-mac For This Useful Post:

    compactM3 (12-01-15), Nick bmwlover (12-01-15), sierra (14-01-15), Χρίστος (12-01-15)

  11. #7
    Εγγραφή
    26-12-09
    Περιοχή
    Athens-Τrikala
    Ηλικία
    37
    Μηνύματα
    3.345
    Thanked
    2466
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο big-mac Εμφάνιση μηνυμάτων
    Λιγο πολυ ολοι εχουμε περασει απο ολους ή γνωστοι μας εχουν περασει και εχουμε ακουσει και καλα και ασχημα πραγματα. Ειναι εκτος απο αυτους που εχουν γραψει τα παιδια και ο Παπαδοπουλος και ο PMC. Γνωμη μου να πας σε ολους αν μπορεις και να διαλεξεις οποιον σε καλυπτει. Φιλικα παντα big-mac
    Ακριβως,σωστος σε ολα!!!
    Παπαδοπολουλος +100 απο μενα!!!
    Ι donut understeer...

  12. The Following User Says Thank You to Nick bmwlover For This Useful Post:

    A8hnaios (12-01-15)

  13. #8
    Εγγραφή
    01-01-13
    Μηνύματα
    625
    Thanked
    484
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Ευχαριστώ πολύ όλους τους φίλους για τις απαντήσεις τους, μια μικρή διευκρίνηση θέλω να κάνω ώστε να καταλάβετε τι ακριβώς θέλω, θέλω μάστορα που κάνει καλές κολλήσεις, έχει κουρμπαδόρο και του αρέσει η λεπτοδουλειά…δεν με νοιάζουν τα λεφτά γιατί μια φορά θα το κάνω.

  14. #9
    Εγγραφή
    23-02-11
    Μηνύματα
    4.592
    Thanked
    2745
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Nikos320 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ευχαριστώ πολύ όλους τους φίλους για τις απαντήσεις τους, μια μικρή διευκρίνηση θέλω να κάνω ώστε να καταλάβετε τι ακριβώς θέλω, θέλω μάστορα που κάνει καλές κολλήσεις, έχει κουρμπαδόρο και του αρέσει η λεπτοδουλειά…δεν με νοιάζουν τα λεφτά γιατί μια φορά θα το κάνω.
    Oλοι έχουν και κουρμπαδόρο και κολλάνε ... πήγαινε πάρε προσφορές και όποιος σε καλύπτει προχώρα .

  15. The Following User Says Thank You to mark e92 For This Useful Post:

    skaros (12-01-15)

  16. #10
    Εγγραφή
    03-05-10
    Ηλικία
    47
    Μηνύματα
    62
    Thanked
    32
    Rides
    0

    Προεπιλογή

    στην κοπη της πιτας θα μπορεσεις να δεις δουλεια απο καποιους που εχουμε παει εμεις και να ρωτησεις οτι θες σχετικα (αν μεχρι τοτε δεν εχεις βαλει εξατμηση)

Σελίδα 1 από 2 12 ΤελευταίαΤελευταία

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να απαντάτε σε θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργάζεστε τις δημοσιεύσεις σας
  •  
BACK TO TOP