Σελίδα 2 από 2 ΠρώτηΠρώτη 12
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 11 έως 14 από 14

Θέμα: Αφιερωμένο στον αγαπητό NickM5 (και όχι μόνο)

  1. #11
    Εγγραφή
    26-12-09
    Περιοχή
    VOULA
    Μηνύματα
    1.898
    Thanked
    5249
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Monsta Εμφάνιση μηνυμάτων
    Άκου εκεί 0-100 σε 2.5 sec την εποχή εκείνη

    Για κάνε λίγο γυμναστική στα δάχτυλα ρε Νίκο και πες και στους νεότερους να μαθαίνουνε...
    Ειναι τρελλο νουμερο Κωστα....0-100 σε 2.5 secs εν ετη 1986.... ο Ρερλ ειχε πει τοτε για το Quattro S1 (αλλα και για ολα τ'αυτοκινητα εκεινης της εποχης) οτι ειναι γρηγοροτερα απ τη σκεψη του ανθρωπου.
    Ο δε Markou Alen οταν περασε απο την Lancia S4 στην πρωτη Integrale δηλαδη απ τα 550 hp στα λιγοτερο απο 300 hp ειχε πει οτι νομιζε οτι το αυτοκινητο δεν ειχε μεσα μοτερ ....
    Tο κοκκινο S4 που εβαλες ειναι μηπως του Τζιγγερ ?

  2. #12
    Εγγραφή
    02-01-10
    Περιοχή
    Στη διαδήλωση του φραπέ
    Ηλικία
    53
    Μηνύματα
    11.740
    Thanked
    14747
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Δεν ξέρω ποιανού είναι αυτό το S4 Νίκο, αλλά και να ήξερα δεν θα ήταν σωστό να το γράψω δημόσια.

    Το γκαράζ αυτό έχει πολλά ΑΠΙΘΑΝΑ αυτοκίνητα, μέχρι και F40 εντελώς ΚΑΙΝΟΥΡΙΑ.

    Έχω τρεις πελάτες που παρκάρουν εκεί κάτι παλιές ROLLS, Παγόδες, 917, Bentley και μερικά άλλα και πηγαίνω εκεί να τους κάνουμε μια συντήρηση κάθε τρεις και λίγο...

  3. #13
    Εγγραφή
    24-12-09
    Περιοχή
    F.I.R. Αθηνών
    Ηλικία
    52
    Μηνύματα
    5.119
    Thanked
    12691
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Nikos M5 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Κωστα ψαχνω να βρω ενα κουτι με παλιες φωτος απο μεσα της δεκαετιας του '80 με ολα τα τερατα μαζι ειτε απο παρκ φερμε σε Αστερα, Λαγονησι, Αρμονια(Βουλιαγμενη), ειτε απο ειδικες οπως Καρουτες π.χ, αλλα και με αρκετους οδηγους της εποχης.
    Μολις το βρω θα χαρεις πολυ με το υλικο διοτι πιστευω οτι αξιζει πραγματικα.
    Δεν μπορούμε να αγιάσουμε με τίποτα !
    χαχαχα


  4. #14
    Εγγραφή
    24-12-09
    Περιοχή
    F.I.R. Αθηνών
    Ηλικία
    52
    Μηνύματα
    5.119
    Thanked
    12691
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Monsta Εμφάνιση μηνυμάτων
    Δεν ξέρω ποιανού είναι αυτό το S4 Νίκο, αλλά και να ήξερα δεν θα ήταν σωστό να το γράψω δημόσια.

    Το γκαράζ αυτό έχει πολλά ΑΠΙΘΑΝΑ αυτοκίνητα, μέχρι και F40 εντελώς ΚΑΙΝΟΥΡΙΑ.

    Έχω τρεις πελάτες που παρκάρουν εκεί κάτι παλιές ROLLS, Παγόδες, 917, Bentley και μερικά άλλα και πηγαίνω εκεί να τους κάνουμε μια συντήρηση κάθε τρεις και λίγο...
    Καλά εσύ έχεις πάθει ανοσία, τό'χω ξαναπεί !
    Βοήθειά μας ...

Σελίδα 2 από 2 ΠρώτηΠρώτη 12

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να απαντάτε σε θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργάζεστε τις δημοσιεύσεις σας
  •  
BACK TO TOP