Σελίδα 2 από 3 ΠρώτηΠρώτη 123 ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 11 έως 20 από 24

Θέμα: ΔΗΜΟΣΙΑ ΣΥΓΓΝΩΜΗ

  1. #11
    Εγγραφή
    26-12-09
    Περιοχή
    Κηφισια
    Ηλικία
    52
    Μηνύματα
    7.458
    Thanked
    11958
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Υπαρχουν παραδειγματα προτροπης-παροτρυνσης απο μελη φορουμ προς αλλα μελη να ακολουθησουν σε μπαξιματα ακριβα και με συνεχη αναζητηση επιλυσης προβληματων μετεπειτα οχι μονο για να θεωρουνται γνωστες πρωτοποροι ειδημονες αλλα και για να πεισουν τον εαυτο τους οτι εχουν δικιο .
    Φυσικα ο καθενας οριζει την τσεπη του και ποσο "ανταγωνιστικος" ή συμπαθης θελει να ειναι....
    Η χαρα του επαγγελματια...

    Αχαριστια & Αγνωμοσυνη το ελληνικο σπορ


    "Ολα ειναι δρομος τωρα μονο στην Αθηνα"

  2. #12
    Εγγραφή
    07-04-11
    Περιοχή
    ΙΩΑΝΝΙΝΑ
    Ηλικία
    36
    Μηνύματα
    3.282
    Thanked
    4207
    Rides
    0

    Προεπιλογή

    Πλέον τα forum (αυτοκινητιστικά και μη) έχουν μπει για τα καλά στη ζωή μας...
    Είναι κομμάτι της καθημερινότητάς μας...

    Προσωπικά μέσα από το Fans αλλά και από άλλα παρόμοια έχω μάθει πολλά και το σημαντικότερο απ'όλα έκανα πολλούς και καλούς φίλους με κοινή αγάπη τα αυτοκίνητά μας!!!!!
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Vassilis ///M : 29-11-14 στις 11:09

  3. The Following 6 Users Say Thank You to Vassilis ///M For This Useful Post:

    Bazil Van Sinner (29-11-14), Nick bmwlover (29-11-14), nikos1400 (29-11-14), Vasilis M3 (29-11-14), Βασιλης (02-12-14), ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Κ (29-11-14)

  4. #13
    Εγγραφή
    28-03-11
    Μηνύματα
    1.724
    Thanked
    2626
    Rides
    0

    Προεπιλογή

    Ζητάω και εγώ συγγνώμη στο Βασίλη BILL007 και στα υπόλοιπα παιδιά που τους είπα να βάλουν σιλικόνη στα λάστιχα!! Βασίλη συγγνώμη, όταν με πήρε τηλέφωνο ο Αλέξης και μου έκανε χημική ανάλυση κατάλαβα ότι η σιλικόνη δεν κάνει...
    https://www.bmwfans.gr/forum/showthread.php?t=23298

  5. The Following User Says Thank You to tokiko For This Useful Post:

    BILL007 (29-11-14)

  6. #14
    Εγγραφή
    26-12-09
    Περιοχή
    Athens-Τrikala
    Ηλικία
    37
    Μηνύματα
    3.345
    Thanked
    2466
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Δεν διαφωνω μαζι σου Βαγγελη,και πιστευω οτι και κανενας αλλος δεν διαφωνει,απλα θα πω οτι δεν ειμαστε παιδια για να μας παρασυρουν οι αλλοι,με συνεπεια τον καταλογισμο ευθυνης της δικιας μας πραξης να τον εχουν οι αλλοι,και εδω για αυτον που αποφασιζει για το αμαξι του δεν ισχυει το ακαταλογιστο λογω ευηθειας...
    Εδω ακουμε εμπειριες,λυσεις,προτασεις ,συμβουλες απο πολλους,αλλα στο τελος αποφασιζουμε μονοι μας!!!
    Ι donut understeer...

  7. The Following 3 Users Say Thank You to Nick bmwlover For This Useful Post:

    Nino (30-11-14), tokiko (29-11-14), vagmag (29-11-14)

  8. #15
    Εγγραφή
    10-09-12
    Μηνύματα
    932
    Thanked
    1703
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Αναρωτιέμαι αν θα πρέπει να ζητήσω συγγνώμη εγώ ή να μου ζητήσουν στις κάτωθι περιπτώσεις:
    -ερώτηση σε εξουσιοδοτημένο για αλλαγή στο καπάκι της χειρολαβής συνοδηγού: κόστος 150+ ευρώ γιατί και καλά έπρεπε να βγει όλο το πάνελ της πόρτας....αλλάχθηκε μέσε σε 1 λεπτό σε εξειδικευμένο με κόστος ανταλλακτικού μόνο 11 ευρώ

    - μικρή διαρροή από αντλία κενού, αλλαγή εξωτερικής φλάντζας 100+ ευρώ σε εξειδικευμένο, ξανάρχισε η διαρροή μου είπαν αλλαγή ολόκληρης της αντλίας 550+. Αλλάχθηκε σε άλλο εξειδικευμένο εξωτερική και εσωτερική, πρόβλημα τέλος, 80 ευρώ με φπα

    - Τοποθέτηση μπαταρίας από εξειδικευμένο.Αποτέλεσμα να χάσω το aux-in. Ερώτηση σε εξουσιοδοτημένο, το αυτοκίνητο λέει θέλει update ολόκληρο και όχι μόνο το r/cd αλλά μπορεί να κάψει κάποιον εγκέφαλο και θέλει 3-4 ώρες κλπ κλπ. Το πάω σε άλλο εξουσιοδοτημένο, σε 20 λεπτά ήταν έτοιμο, κόστος τσάμπα

    -Αλλαγή εξωτερικής τσιμούχας παρ μπριζ (εκεί που εφάπτεται με ουρανό), εξειδικευμένο αλλά και γνωστότατο glassοκατάστημα λένε βγαίνει όλο το παρ μπριζ και με κίνδυνο καταστροφής του, (κόστος αν θυμάμαι καλά άνω των 80) κλπ κλπ. Αλλάχτηκε σε εξουσιοδοτημένο με κανα 30αρι σε χρόνο dt και φυσικά χωρίς να βγει το παρ μπριζ
    Κάποια τα έχω αναφέρει παλιότερα εδώ μέσα, κάντε τη σούμα αν κάποιος χρειαζόταν τα ίδια τι θα πλήρωνε. Τώρα, αν ορισμένοι λένε και παπάντζες για να το παίξουν έξυπνοι ή γιατί θέλουν να προωθήσουν τον α, β δικό τους, απλά ας είμαστε προσεκτικοί, όσο γίνεται...
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Koyotte : 01-12-14 στις 16:01

  9. The Following 5 Users Say Thank You to Koyotte For This Useful Post:

    A8hnaios (02-12-14), chrisgiapz3 (01-12-14), Nick bmwlover (01-12-14), Ptboul (02-12-14), Βασιλης (02-12-14)

  10. #16
    Εγγραφή
    02-01-11
    Περιοχή
    Thessaloniki
    Ηλικία
    45
    Μηνύματα
    2.686
    Thanked
    6573
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Koyotte Εμφάνιση μηνυμάτων
    Αναρωτιέμαι αν θα πρέπει να ζητήσω συγγνώμη εγώ ή να μου ζητήσουν στις κάτωθι περιπτώσεις:
    -ερώτηση σε εξουσιοδοτημένο για αλλαγή στο καπάκι της χειρολαβής συνοδηγού: κόστος 150+ ευρώ γιατί και καλά έπρεπε να βγει όλο το πάνελ της πόρτας....αλλάχθηκε μέσε σε 1 λεπτό σε εξειδικευμένο με κόστος ανταλλακτικού μόνο 11 ευρώ

    - μικρή διαρροή από αντλία κενού, αλλαγή εξωτερικής φλάντζας 100+ ευρώ σε εξειδικευμένο, ξανάρχισε η διαρροή μου είπαν αλλαγή ολόκληρης της αντλίας 550+. Αλλάχθηκε σε άλλο εξειδικευμένο εξωτερική και εσωτερική, πρόβλημα τέλος, 80 ευρώ με φπα

    - Τοποθέτηση μπαταρίας από εξειδικευμένο.Αποτέλεσμα να χάσω το aux-in. Ερώτηση σε εξουσιοδοτημένο, το αυτοκίνητο λέει θέλει update ολόκληρο και όχι μόνο το r/cd αλλά μπορεί να κάψει κάποιον εγκέφαλο και θέλει 3-4 ώρες κλπ κλπ. Το πάω σε άλλο εξουσιοδοτημένο, σε 20 λεπτά ήταν έτοιμο, κόστος τσάμπα

    -Αλλαγή εξωτερικής τσιμούχας παρ μπριζ (εκεί που εφάπτεται με ουρανό), εξειδικευμένο αλλά και γνωστότατο glassοκατάστημα λένε βγαίνει όλο το παρ μπριζ και με κίνδυνο καταστροφής του, (κόστος αν θυμάμαι καλά άνω των 80) κλπ κλπ. Αλλάχτηκε σε εξουσιοδοτημένο με κανα 30αρι σε χρόνο dt και φυσικά χωρίς να βγει το παρ μπριζ
    Κάποια τα έχω αναφέρει παλιότερα εδώ μέσα, κάντε τη σούμα αν κάποιος χρειαζόταν τα ίδια τι θα πλήρωνε. Τώρα, αν ορισμένοι λένε και παπάντζες για να το παίξουν έξυπνοι ή γιατί θέλουν να προωθήσουν τον α, β δικό τους, απλά ας είμαστε προσεκτικοί, όσο γίνεται...
    Δεν ηταν αυτο το νόημα του θέματος ομως .

  11. #17
    Εγγραφή
    07-06-13
    Ηλικία
    52
    Μηνύματα
    407
    Thanked
    1198
    Rides
    0

    Προεπιλογή

    Ευτυχως που υπαρχουν τα φορα,,και βγαζουν τα απλυτα του καθε απατεωνα μηχανικου στον τακο..Καλο ειναι αυτο,μπας και ξεβρωμισει το τοπιο απο τα λαμογια..Μεσα στα φορουμ διαβαζεις και βλεπεις τα παντα. Η ευθυνη για το τι αποφαση θα παρουμε ειναι μονο δικια μας.
    Επισης μεσα απο τα φορουμ εχουν δωθει λυσεις σε πολλα προβληματα.

  12. The Following 5 Users Say Thank You to Βασιλης For This Useful Post:

    330Ci STEPTRONIC (02-12-14), Bazil Van Sinner (02-12-14), Nick bmwlover (05-12-14), vagmag (02-12-14), Vassilis ///M (02-12-14)

  13. #18
    Εγγραφή
    23-12-09
    Περιοχή
    Athens, Greece
    Ηλικία
    35
    Μηνύματα
    6.094
    Thanked
    8507
    Rides
    2

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο vagmag Εμφάνιση μηνυμάτων
    Δεν ηταν αυτο το νόημα του θέματος ομως .
    Μπορει να μας πει τα ονοματα ομως ή να ζητησει συγγνωμη που τα κρυβει

  14. The Following 2 Users Say Thank You to fanisk For This Useful Post:


  15. #19
    Εγγραφή
    10-09-12
    Μηνύματα
    932
    Thanked
    1703
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο vagmag Εμφάνιση μηνυμάτων
    Δεν ηταν αυτο το νόημα του θέματος ομως .
    Το πήγα λίγο αντίστροφα φίλε μου, όσο πρέπει να ζητάμε εμείς ως μέλη φόρουμ συγγνώμη από επαγγελματίες λόγω δικής μας ξεροκεφαλιάς, αμάθειας ή ημιμάθειας, "εξυπνάδας" κλπ άλλο τόσο πρέπει να ζητάνε από εμάς συγγνώμη και κάποιοι σαν αυτούς τους επαγγελματίες που ανέφερα στις δικές μου, απλές μάλιστα, περιπτώσεις
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Koyotte : 02-12-14 στις 10:15

  16. The Following 6 Users Say Thank You to Koyotte For This Useful Post:

    A8hnaios (02-12-14), Bazil Van Sinner (02-12-14), I_MNL (26-12-14), Nick bmwlover (05-12-14), Ptboul (02-12-14), Βασιλης (02-12-14)

  17. #20
    Εγγραφή
    22-03-12
    Περιοχή
    Περιστέρι-Παλλήνη
    Ηλικία
    41
    Μηνύματα
    1.170
    Thanked
    930
    Rides
    0

    Προεπιλογή

    Παιδιά δημόσια ευχαριστώ που λέμε?
    Βutterfly effect...

  18. The Following User Says Thank You to andreas_R For This Useful Post:

    Βασιλης (02-12-14)

Σελίδα 2 από 3 ΠρώτηΠρώτη 123 ΤελευταίαΤελευταία

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να απαντάτε σε θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργάζεστε τις δημοσιεύσεις σας
  •  
BACK TO TOP