Σελίδα 2 από 2 ΠρώτηΠρώτη 12
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 11 έως 12 από 12

Θέμα: Γνησιες motorsport style 24.

  1. #11
    Εγγραφή
    28-02-13
    Περιοχή
    ΛΑΡΙΣΑ
    Ηλικία
    30
    Μηνύματα
    2.186
    Thanked
    5580
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Ή θα έχουν το ///Μ το σηματάκι ή θα γράφουν ανάγλυφα BMW και ακριβώς απέναντι MOTORSPORT και είναι ασύμετρες όπως ανέφερε και ο Δημήτρης...

    Όλες οι άλλες είναι ρέπλικα πχ να γράφουν μόνο MOTORSPORT ή από την μία MOTOR και απέναντι SPORT κλπ...

    Για σιγουριά ελέγχεις και από μέσα όπως είπαν τα παιδιά...
    ΤΑ ΜΑΤΙΑ ΜΟΥ ΒΟΥΡΚΩΣΑΝΕ,

    ΟΤΑΝ BMW ΜΟΥ ΔΩΣΑΝΕ...!!!

  2. #12
    Εγγραφή
    05-07-11
    Ηλικία
    44
    Μηνύματα
    916
    Thanked
    696
    Rides
    2

    Προεπιλογή

    Ακούστε παίδες .....
    Τα έχω ξαναπεί...
    Υπάρχουν 2 τύποι style 24.
    Το σχέδιο είναι ίδιο εννοείται και είναι και οι 2 ασσυμετρες.(2χ7.5 και 2χ8.5).
    Η μόνη διαφορα τους είναι ότι ο ενας τύπος είναι οι γυαλιστερές (polished) με m σηματακι χωρίς να γράφει χαρακτα κάτι κΑι ο άλλος τυπος χωρίς σηματακι ποΥ γράφει χάρακτα πάνω στην μιΑ μερια BMW και στην άλλη motorsport.αυτές είναι οι λεπόμενες σφυρηλατες.(forged).
    Υπάρχει όμως και 2η ζάντα με χαρακτο το BMW motorsport.είναι η style22 που είναι ίδιες 4αδα.(4χ7.5).
    Υπάρχουν και άλλες ασσυμετρες πάντα του μ3 ε36 που είναι η style 23 και 32 και οι 2 ασσυμετρες με μ σηματακι μόνο.
    Τέλος γενικά άμα γράφει BMW χαρακτα εξωτερικά πάντα είναι γνήσια.μην την φοβάστε.
    Έλεγχο εσωτερικά θέλουν όλες με το σηματάκι μ η' αν δεν γραφει BMW εξωτερικά.
    Εκεί παιζουν πολλές απομιμήσεις.
    Αν δεν γράφει BMW από μέσα με το παρτ ναμπερ είναι ημιτασιον και ας γράφει made in Germany....
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη leo328 : 01-12-14 στις 18:40

    e36 till death!
    its not what you can say its what you can proοve(denzel washighton-training day film).

  3. The Following 4 Users Say Thank You to leo328 For This Useful Post:

    BILL007 (01-12-14), NassosMan (02-12-14), nikos1400 (01-12-14), Vassilis ///M (02-12-14)

Σελίδα 2 από 2 ΠρώτηΠρώτη 12

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να απαντάτε σε θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργάζεστε τις δημοσιεύσεις σας
  •  
BACK TO TOP