Σελίδα 2 από 3 ΠρώτηΠρώτη 123 ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 11 έως 20 από 21

Θέμα: ρετάρει

  1. #11
    Εγγραφή
    17-10-13
    Περιοχή
    Hellas
    Ηλικία
    61
    Μηνύματα
    246
    Thanked
    434
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Σκισμενη φουσκα εισαγωγης εχεις φιλε, Φαρυγγα το λενε 'η ξεκουμπωσε το σωληνακι αερα βαλβιδας ρελαντί, ....στα 630,000 χλμ ...είναι πολύ πιθανον ...να συμβει !! ακομα κι αν εχεις αλλαξει λαδια και ''ξυδια'' .

  2. The Following 2 Users Say Thank You to nikos bob For This Useful Post:

    mark e92 (19-10-14), tokiko (15-10-14)

  3. #12
    Εγγραφή
    21-02-10
    Περιοχή
    Acapulco
    Ηλικία
    46
    Μηνύματα
    3.053
    Thanked
    4108
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Μιχάλης Εμφάνιση μηνυμάτων
    Την αξιοπιστία του ως προς το τι ?
    Πρέπει να κολλήσουμε επικυρωμένο αντίγραφο του πτυχίου μηχανολογίας για να αναφερθούμε σε μηχανολογικά προβλήματα ?
    Οχι...τετοιες αποριες του τυπου ''η αοριστια παει συννεφο'' σαν του κυριου priestjohn,επιφερουν 100 ερμηνειες,αδυνατο να προσδιοριστουν εξ αποστασεως κι ως εκ τουτου χρηζουν αντιμετωπισης συνεργειου κι οχι μαντειου...Ο λογος που πολλοι μαστοροι και ανθρωποι της πιατσας γελανε με τα φορουμ,ειναι κι αυτος...γνωμη μου παντα και καπου την εχω επαναλαβει..
    Μονο οταν θα καταλαβεις που παει..Λες δεν γ@μιεται,ειναι το ταξιδι που μετραει....

  4. The Following 3 Users Say Thank You to Stunt Mike For This Useful Post:

    Kazakos Garage (16-10-14), kplc16 (19-10-14), tokiko (15-10-14)

  5. #13
    Εγγραφή
    28-03-11
    Μηνύματα
    1.724
    Thanked
    2626
    Rides
    0

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Stunt Mike Εμφάνιση μηνυμάτων
    Οχι...τετοιες αποριες του τυπου ''η αοριστια παει συννεφο'' σαν του κυριου priestjohn,επιφερουν 100 ερμηνειες,αδυνατο να προσδιοριστουν εξ αποστασεως κι ως εκ τουτου χρηζουν αντιμετωπισης συνεργειου κι οχι μαντειου...Ο λογος που πολλοι μαστοροι και ανθρωποι της πιατσας γελανε με τα φορουμ,ειναι κι αυτος...γνωμη μου παντα και καπου την εχω επαναλαβει..
    Συμφωνώ ότι εξ αποστάσεως δε λύνονται αυτά τα θέματα.
    Από τα γραφόμενα του κύριου priestjohn κατάλαβα ότι το είχε το πρόβλημα και αφού κάνανε service δεν άλλαξε κάτι. Ας δούμε τι θα μας απαντήσει ο άνθρωπος...

  6. #14
    Εγγραφή
    23-12-09
    Περιοχή
    Athens, Greece
    Ηλικία
    35
    Μηνύματα
    6.094
    Thanked
    8507
    Rides
    2

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Stunt Mike Εμφάνιση μηνυμάτων
    Οχι...τετοιες αποριες του τυπου ''η αοριστια παει συννεφο'' σαν του κυριου priestjohn,επιφερουν 100 ερμηνειες,αδυνατο να προσδιοριστουν εξ αποστασεως κι ως εκ τουτου χρηζουν αντιμετωπισης συνεργειου κι οχι μαντειου...Ο λογος που πολλοι μαστοροι και ανθρωποι της πιατσας γελανε με τα φορουμ,ειναι κι αυτος...γνωμη μου παντα και καπου την εχω επαναλαβει..
    Υπαρχουν ενα σωρο λογοι για να γελα καποιος με ενα φορουμ. Το να ρωτησει καποιος για να εχει 4-5 πραγματα κατα νου δεν ειναι ενα απο αυτα. Και αν ο priestjohn βγαλει ακρη και το ποσταρει, θα χαλασει τον επομενο που θα εχει κατα νου και αλλη μια λυση?

  7. #15
    Εγγραφή
    21-02-10
    Περιοχή
    Acapulco
    Ηλικία
    46
    Μηνύματα
    3.053
    Thanked
    4108
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο fanisk Εμφάνιση μηνυμάτων
    Υπαρχουν ενα σωρο λογοι για να γελα καποιος με ενα φορουμ. Το να ρωτησει καποιος για να εχει 4-5 πραγματα κατα νου δεν ειναι ενα απο αυτα. Και αν ο priestjohn βγαλει ακρη και το ποσταρει, θα χαλασει τον επομενο που θα εχει κατα νου και αλλη μια λυση?
    Ειναι πιο γονιμο να βγαλει ασφαλες συμπερασμα πρωτα και μετα να ποσταρει για να επιβεβαιωσει το προβλημα και την προελευση του με τις γνωμες και εμπειριες των συμφορουμιτων.......Οπως πιθανοτατα καταλαβες,θεωρω αστεια ΜΟΝΟ τετοια αοριστα προβληματα,πχ ρεταρει,δεν παιρνει μπρος,κατι κανει γκουπ κτλ κτλ που ειναι αδυνατο να βγαλεις ασφαλες συμπερασμα μεσω πληκτρολογιου,παρα ΜΟΝΟ μαντεψιες!!Κι αυτο ειναι αστειο....στην πιατσα μου τουλαχιστον....
    Συνηθως δε,αυτοι που τα ποσταρουν,ειναι παντελως ασχετοι με το αντικειμενο,απλα θελουν ν'αποφυγουν το συνεργειο γιατι δεν συνειδητοποιουν οτι η κατοχη αυτοκινητου θελει χρημα ποικιλοτροπως....Εξ ου και η απαντηση μου στην αρχη του thread....
    Μονο οταν θα καταλαβεις που παει..Λες δεν γ@μιεται,ειναι το ταξιδι που μετραει....

  8. The Following User Says Thank You to Stunt Mike For This Useful Post:

    BILL007 (16-10-14)

  9. #16

    Προεπιλογή

    Κύριοι σας ευχαριστώ για το ενδιαφέρον σας επάνω στ θέμα, δε θέλω να εξαπτεστε κ να εκνευρίζεστε το πρόβλημα μου προς το παρόν λύθηκε κ θα αργήσει να εμφανιστεί ξανά στ ίδιο σημείοΗ λύση ήρθε απ την αλλαγή των μπουζοκαλωδίων διότι τα προηγούμενα ήταν τρύπια το ένα συγκεκριμένα που πήγαινε στον αισθητήρα στροφών κ εφόσον ήταν τρύπιο δεν έδινε σπίθα στο μπουζι κ την πετούσε έξω αλλάξαμε όλα τα καλώδια κ τώρα δουλεύει σαν γερμανικό ρολόι 22 χρόνων.

  10. The Following 2 Users Say Thank You to priestjohn For This Useful Post:

    Eleni (20-10-14), tokiko (19-10-14)

  11. #17
    Εγγραφή
    28-03-11
    Μηνύματα
    1.724
    Thanked
    2626
    Rides
    0

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Μιχάλης Εμφάνιση μηνυμάτων
    Τι σέρβις κάνατε? αν αλλάξατε λάδια μην περιμένεις να φτιάξει!!
    Τροφοδοσία να κοιτάξετε και ρεύματα...
    οπότε δεν ήτανε και τόσο κακό που σου είπαμε και μια γνώμη παραπάνω...

  12. #18

    Προεπιλογή

    Όχι προς Θεού ήταν χρήσιμες όλες οι γνώμες εξ άλλου επιθυμώ να μαθαίνω τ προβλήματα μπορεί να εμφανίσει ένα αυτοκίνητο γτ θέλω να ακολουθήσω το επάγγελμα συγκεκριμένα μόνο πάνω στη bmw.

  13. #19
    Εγγραφή
    28-03-11
    Μηνύματα
    1.724
    Thanked
    2626
    Rides
    0

    Προεπιλογή

    Συνέχισε να γράφεις ασφαλή χιλιόμετρα με το εργαλείο και εύχομαι να πατήσει με το καλό τα 700κ km.

  14. #20

    Προεπιλογή

    Να σαι καλά Μιχάλη Σ ευχαριστώ πολύ.να σ ρωτήσω λίγο κτ θέλω πάνω σ ένα θέμα που συζητούσα σήμερα Κ δεν ήξερα. Θέλω να κάνω κάποια στιγμή οικονομικής άνεσης ρεκτιφιέ στη μηχανή κ σκεφτόμουν μετά για υγραέριο, το υγραέριο θα καίει όσα λίτρα καίει και η βενζίνη στ συγκεκριμένο αυτοκίνητο; Είναι ασφαλή το υγραέριο; Έχει την ίδια απόδοση στην ταχύτητα; Ξέρω ότι δεν είναι τ αρμόδιο θέμα αυτό για να μου απαντήσεις αλλά δε θα ήθελα να φορτώσω τ Φόρουμ με πολλά ερωτήματα.

Σελίδα 2 από 3 ΠρώτηΠρώτη 123 ΤελευταίαΤελευταία

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να απαντάτε σε θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργάζεστε τις δημοσιεύσεις σας
  •  
BACK TO TOP