Εμφάνιση των αποτελεσμάτων της ψηφοφορίας: Ειναι μπρικι το 116 του γιαννη, ή.........

Ψήφισαν
53. Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου
  • ΝΑΙ

    18 33,96%
  • ΟΧΙ

    24 45,28%
  • ΜΠΡΙΚΙΑ ΕΙΝΑΙ Ο SNOOPY ΚΑΙ Ο STATHIS

    6 11,32%
  • ΜΠΡΙΚΙΑ ΤΡΥΠΙΑ ΕΙΝΑΙ ΤΑ ΑΜΑΞΙΑ ΤΟΥΣ

    5 9,43%
Σελίδα 8 από 8 ΠρώτηΠρώτη ... 678
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 71 έως 72 από 72

Θέμα: ΜΠΡΙΚΙ ΤΟ 116???

  1. #71
    Εγγραφή
    07-07-10
    Περιοχή
    halkida
    Ηλικία
    42
    Μηνύματα
    761
    Thanked
    761
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    η εμφανιση ειναι θεμα γουστου...εμενα οπως το εχω σε λευκο μ πακ με φτιαχνει...το handling του ειναι πιστευω οτι καλυτερο μπορεις να βρεις στην κατηγορια(μονο το σιροκο δεν εχω οδηγησει απο την κατηγορια) με βαση τον ανταγωνισμο...ειναι ποιοτικο, θα μπεις μεσα του και θα ευχαριστηθεις να το οδηγας...μονο που κατ εμενα το θεμα δεν ειναι η ισχυς του μοτερ...(ναι θα ηθελα 10-15 αλογα ακομα)...το θεμα ειναι η αξιοπιστια του μοτερ...
    και μπρικι να το λενε καποιοι ή παπουτσι..εμενα δεν με νοιαζει γουσταρα και το πηρα ουτε δανεικο το εχω ουτε ζητησα τα λεφτα τους......μ αρεσει να ξοδευω λεφτα σε μπρικια και παπουτσια....
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη halkida116mpack : 29-11-10 στις 14:49
    ντί μπέστεν κουαλιτάτ (μα'ι' ας)

  2. The Following 2 Users Say Thank You to halkida116mpack For This Useful Post:

    Konstantinos E60 (29-11-10), Nino (29-11-10)

  3. #72
    Εγγραφή
    28-12-09
    Ηλικία
    48
    Μηνύματα
    1.086
    Thanked
    634
    Rides
    0

    Προεπιλογή

    Ενα αυτοκινητο δεν ειναι μονο ο κινητηρας του..το τελευταιο θα ελεγα σε ορισμενα μοντελα,το συγκεκριμενο Ασσακι μποει να μην αρεσει σε πολους οπως και σε εμενα αλλα δεν παει να πει οτι δεν ειναι καλο.
    Ειναι Bmw,εχει πολυ καλο εσωτερικο ειναι σταθερο στο δρομο{το εχω οδηγησει}κινειται ικανοποιητικα και οικονομικα οποτε ειναι μια χαρα για καποιον που θελει ενα ποιοτικο αυτοκινητο για τις μετακινήσεις του!

  4. The Following 2 Users Say Thank You to SuperSonic For This Useful Post:

    halkida116mpack (29-11-10), oldcarskickass (30-11-10)

Σελίδα 8 από 8 ΠρώτηΠρώτη ... 678

Ετικέτες Θέματος

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να απαντάτε σε θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργάζεστε τις δημοσιεύσεις σας
  •  
BACK TO TOP