Σελίδα 3 από 4 ΠρώτηΠρώτη 1234 ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 21 έως 30 από 33

Θέμα: Διόδια - βοήθεια για την διεύλευση!

  1. #21
    Εγγραφή
    01-01-13
    Ηλικία
    32
    Μηνύματα
    114
    Thanked
    285
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Επίσης ............Πάρης , δεν το βλέπω την ώρα που θα κατεβαίνω να 'σαι από πίσω για να περνάς τσαμπέ ,γιατί .............................θα δίνεις μαθήματα την ώρα που θα περνάω τα διόδια,κάλα όχι οτί εγώ δεν έχω μαθήματα για τον Σεπτέμβρη .....

  2. #22
    Εγγραφή
    08-06-12
    Περιοχή
    Αγιος Δημητριος
    Ηλικία
    31
    Μηνύματα
    1.787
    Thanked
    2567
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Δημήτρης Λέκκας Εμφάνιση μηνυμάτων
    Επίσης ............Πάρης , δεν το βλέπω την ώρα που θα κατεβαίνω να 'σαι από πίσω για να περνάς τσαμπέ ,γιατί .............................θα δίνεις μαθήματα την ώρα που θα περνάω τα διόδια,κάλα όχι οτί εγώ δεν έχω μαθήματα για τον Σεπτέμβρη .....
    Ρε σατανα τι μου το θυμιζεις οτι εχω εξεταστικη τον Αυγουστο β
    Αν το Α είναι η επιτυχία, τότε ο μαθηματικός τύπος είναι Α=Χ+Υ+Ζ, όπου Χ ίσον δουλειά, Υ ίσον παιχνίδι και Ζ ίσον να κρατάς το στόμα σου κλειστό.

  3. #23
    Εγγραφή
    13-10-13
    Μηνύματα
    769
    Thanked
    1395
    Rides
    0

    Προεπιλογή Διόδια - βοήθεια για την διεύλευση!

    Βάλτε ένα μήλο να τελείωνουμε...

    https://www.tokoulouri.com/economy/sticker_licker/


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Από 330 θέλω να μεγαλώσω να γίνω M3.

  4. #24
    Εγγραφή
    08-06-12
    Περιοχή
    Αγιος Δημητριος
    Ηλικία
    31
    Μηνύματα
    1.787
    Thanked
    2567
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Δημήτρης Λέκκας Εμφάνιση μηνυμάτων
    το e -pass το θέλω για να μην σταματάω τελείως γιατί μετά για να ξαναφορτώσει το αυτοκίνητο (1600αρι είναι ) του πίνω το αίμα γιατι έχει και αποσκευές μέσα εκτός επιβατών και απλά το λυπάμαι να το ζορίζω .
    Ρε ασε τα e-pass και τις μοντες .......δεν παθαινει τιποτα το πολυ να καψεις κανα λιτρο παραπανω!
    Θες να μου πεις οτι πας κατω και δεν σταματας Αρδαμη για κοκορα και πριν την Τριπολη για καφεδια, για να μην το ζοριζεις ?
    Αν το Α είναι η επιτυχία, τότε ο μαθηματικός τύπος είναι Α=Χ+Υ+Ζ, όπου Χ ίσον δουλειά, Υ ίσον παιχνίδι και Ζ ίσον να κρατάς το στόμα σου κλειστό.

  5. The Following User Says Thank You to Dermatis For This Useful Post:

    skaros (26-06-14)

  6. #25
    Εγγραφή
    27-04-10
    Μηνύματα
    1.286
    Thanked
    1229
    Rides
    3

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Δημήτρης Λέκκας Εμφάνιση μηνυμάτων
    Eγώ προβλέπω συνάντηση bmwfans και στην Πελοπόννησο! Παντού είμαστε ρεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε ε!!! Ρε 'σεις μην ψαρώρενε ...... για μόστρα θα το 'χω το e pass . Μούφας , Πάρης και Γιώργος απλά θα ΄στε μπροστά από μένα ...εννοείτε θα σας αφήνω να με περνάτε λίγο πριν τα διόδια να μου σηκώνετε την μπάρα και μετά σας περνάω και πάει λέγοντας .... Στο παιδί που με ρώτησε για τους Μολάους πάω Σκάλα ,το e -pass το θέλω για να μην σταματάω τελείως γιατί μετά για να ξαναφορτώσει το αυτοκίνητο (1600αρι είναι ) του πίνω το αίμα γιατι έχει και αποσκευές μέσα εκτός επιβατών και απλά το λυπάμαι να το ζορίζω . Όσο για το συγκεκριμένο ταξίδι το κάνω 2-3 φορές το χρόνο . Και μια άλλη ερώτηση άμα πηγαίνουμε με το 46αρι του μπρο μπορούμε να το βγάζουμε από το 36αρι και να το βάζουμε στο 46αρι? Επίσης να σημειώσω πως δεν θα κολλήσω το e pass στο παρμπρίζ μόνιμα ,απλά την ώρα που περνάω θα το τοποθετώ στο πάνω μέρος του παρμπρίζ κεντραρισμένα με το χέρι ....έτσι το κάνει γνωστός μου που έσπασε το παρμπρίζ και απλά όταν περνάμε από διόδια πλέον το σηκώνει με τα χέρια στο κέντο του παρμπρίζ και αφού περνάμε ξανά στο ντουλαπάκι ή κάπου σε κάποια θήκη πρόχειρα άμα έχουμε να περάσουμε και από άλλα διόδια! έπίσης και όσους έχουν μπει στο κόπο και απάντησαν!!!
    Είσαι λίγο υπερβολικός με το σταματα ξεκινα,έτσι κι αλλιως με 15 το πολύ 20 χλμ περνάς με e pass,πιο πολύ να αγχώνεσαι για την ανάβαση της Στέρνας...

  7. #26
    Εγγραφή
    26-12-09
    Περιοχή
    Κηφισια
    Ηλικία
    52
    Μηνύματα
    7.458
    Thanked
    11958
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Dermatis Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ρε ασε τα e-pass και τις μοντες .......δεν παθαινει τιποτα το πολυ να καψεις κανα λιτρο παραπανω!
    Θες να μου πεις οτι πας κατω και δεν σταματας Αρδαμη για κοκορα και πριν την Τριπολη για καφεδια, για να μην το ζοριζεις ?
    Η πληροφορια οφτοπικια αλλα ενδιαφερουσα...
    Λειτουργει ο Αρδαμης;
    Μιλαμεγια το ιδιο μαγαζι μετα τους Μυλους πριν ανεβουμε Κολοσουρτη;
    Η εχει αλλαξει τοποθεσια και εχει το ιδιο ονομα;
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη katsaraios : 26-06-14 στις 12:54

    Αχαριστια & Αγνωμοσυνη το ελληνικο σπορ


    "Ολα ειναι δρομος τωρα μονο στην Αθηνα"

  8. #27
    Εγγραφή
    20-05-10
    Ηλικία
    34
    Μηνύματα
    1.586
    Thanked
    2083
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Ο Αρδάμης στο δρόμο για τη Σπάρτη σίγουρα λειτουργεί.Για τον παλιό δεν ξέρω.
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο 850CSI
    Ηταν ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ σα να οδηγας ενα TORNADO - EUROFIGHTER Καταδιωκτικο - Πολεμικο

  9. The Following User Says Thank You to Lambros46 For This Useful Post:

    katsaraios (26-06-14)

  10. #28
    Εγγραφή
    26-12-09
    Περιοχή
    Κηφισια
    Ηλικία
    52
    Μηνύματα
    7.458
    Thanked
    11958
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Lambros46 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ο Αρδάμης στο δρόμο για τη Σπάρτη σίγουρα λειτουργεί.Για τον παλιό δεν ξέρω.
    Ενταξει αφου υπαρχει στον δρομο για την Σπαρτη δεν θα δουλευει το αλλο,εξαλου θα ηταν εκπληξη μιας και ο δρομος ο παλιος Αργος-Τριπολη με τα φιδισια κομματια του Κολοσουρτη και του Αχλαδοκαμπου εχει λιγοστη κινηση τοπικων κατοικων εδω και χρονια.

    Αχαριστια & Αγνωμοσυνη το ελληνικο σπορ


    "Ολα ειναι δρομος τωρα μονο στην Αθηνα"

  11. #29
    Εγγραφή
    08-06-12
    Περιοχή
    Αγιος Δημητριος
    Ηλικία
    31
    Μηνύματα
    1.787
    Thanked
    2567
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Επιβεβαιωνω! Εχει μεταφερθει ο αρδαμης λιγο εξω απο ενα χωριο εν ονοματι Αλεποχωρι!
    Αν το Α είναι η επιτυχία, τότε ο μαθηματικός τύπος είναι Α=Χ+Υ+Ζ, όπου Χ ίσον δουλειά, Υ ίσον παιχνίδι και Ζ ίσον να κρατάς το στόμα σου κλειστό.

  12. The Following 2 Users Say Thank You to Dermatis For This Useful Post:

    freddys (26-06-14), katsaraios (26-06-14)

  13. #30
    Εγγραφή
    13-01-13
    Ηλικία
    40
    Μηνύματα
    477
    Thanked
    1730
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Στου Αρδάμη έφαγα πριν κανα δίμηνο κάτι μακαρονάδες και κάτι γουρουνάκια... λουκούμι! σλουρπ! πείνασα....

    Στο θέμα μας, είχα ρωτήσει στα γραφεία της Αττικής οδού και είχανε πει πως μπορώ να χρησιμοποιώ το e-pass και σε άλλο αμάξι (αυτό πριν 5 χρόνια που το έβγαλα), δεν χρειάζεται να δηλώσεις τίποτα. Έκτοτε στα διόδια, το τοποθετώ στο ταμπλό (με το κλιπσάκι προς τα πάνω πάντα) και μετά το ξαναβάζω στο τασάκι...

Σελίδα 3 από 4 ΠρώτηΠρώτη 1234 ΤελευταίαΤελευταία

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να απαντάτε σε θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργάζεστε τις δημοσιεύσεις σας
  •  
BACK TO TOP