Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 11 έως 20 από 113

Θέμα: BMW vs Πεζοδρόμιο (0-1)

Threaded View

Προηγούμενο μήνυμα Προηγούμενο μήνυμα   Επόμενο Μήνυμα Επόμενο Μήνυμα
  1. #1
    Εγγραφή
    28-02-13
    Περιοχή
    ΛΑΡΙΣΑ
    Ηλικία
    30
    Μηνύματα
    2.186
    Thanked
    5580
    Rides
    1

    Προεπιλογή BMW vs Πεζοδρόμιο (0-1)

    Καλημερίζω την παρέα...

    Σημερα το πρωί, λίγο μετά τις 8, γυρνώντας προς το σπίτι με την μπέμπα μου, έκανα αρκετές σκανδαλιές...

    Βρήκα άδειο δρόμο και σχετικά φαρδύ και όπως μπήκα διπλωμένος από τη στροφή συνέχισα και στην ευθεία τον τρελό χορό... Το αμάξι έδωσε ρέστα μιλάμε, με μία δευτέρα "χόρευα" επί 300+ μέτρα... Στην έκτη συνεχόμενη αλλαγή φορτίου έφυγε λίγο παραπάνω ο κώλος και ίσα ίσα που ξύρισα το πεζοδρόμιο... Η ταχύτητα που είχα αναπτύξει όμως ήταν αρκετή για να την κάνει την ζημιά... Πρώτη δική μου εκτίμηση με μια πρόχειρη ματιά, έπιασα ότι πήρε ψαλίδι και διαφορικό... Αμορτισερ και φρένα που με νοιάζουν περισσότερο ευτυχώς τα κοίταξα καλά και δεν πάθανε απολύτως τίποτα... Η ζάντα γυρνάει κανονικά χωρίς να φαινεται η παραμικρή απόκλιση (με το μάτι)... Γενικά για λεπτομέρειες περιμένω να βρεθώ με τον μηχανικό αργότερα να δω τι γίνεται...

    Και μερικές φωτό...


    upload image online free

    windows 7 screen shot

    free jpeg images

    imgurl

    Όπως όλοι ξέρετε και οι περισσότεροι το έχετε διαπιστώσει και οι ίδιοι, "Οι μαλ@κίες πληρώνονται"

    Ευτυχώς που εμένα μου βγήκαν φθηνά....πολύ φθηνά όπως μου είπε και ο πατέρας μου... Εκείνος είχε πιο τραυματική εμπειρία στα νιάτα του και του στοίχησε πολύ παραπάνω τότε με το Ascona...

    Επανέρχομαι μολις μάθω νεότερα...
    ΤΑ ΜΑΤΙΑ ΜΟΥ ΒΟΥΡΚΩΣΑΝΕ,

    ΟΤΑΝ BMW ΜΟΥ ΔΩΣΑΝΕ...!!!

  2. The Following 9 Users Say Thank You to HLIAS - E36 For This Useful Post:

    535xi (27-05-14), Alex_ (25-05-14), BILL007 (25-05-14), nikos1400 (25-05-14), Panos 316T (25-05-14), tokiko (25-05-14), Vasilis M3 (25-05-14), Βασιλης (27-05-14), Στέφανος (26-05-14)

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να απαντάτε σε θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργάζεστε τις δημοσιεύσεις σας
  •  
BACK TO TOP