Σελίδα 5 από 5 ΠρώτηΠρώτη ... 345
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 41 έως 44 από 44

Θέμα: [E36] cabrio???

  1. #41
    Εγγραφή
    04-02-13
    Περιοχή
    BAΡΗ-ΑΤΤΙΚΗ
    Ηλικία
    35
    Μηνύματα
    87
    Thanked
    66
    Rides
    4

    Προεπιλογή

    απο μηχανικα βεβαια...στα 200.000χλμ του εκανα μια ανακατασκευη δεν κοστισε και λιγα αλλα εδω και ενα χρονο δεν μου εχει παρουσιασει το παραμικρο ουτε διαρροες λαδι ουτε ρεταρισματα ουτε τιποτα...βεβαια δεν εμεινε και κατι που να μην εχω αντικαταστησει με καινουριο στο οχημα...και εδω ειναι που ερχομε και ρωταω..λεμε οτι τα 5000 ειναι πολλα..για να το αγορασεις..οταν καποιος το αγορασει 2500χιλ.και του φτασει στα 5η και παραπανω το ιδιο πραγμα δεν ειναι...;θεωρω πως θα ηταν σε πολυ μεγαλη αναγκη καποιος..ο οποιος το σκοτωνει πουλωντας το στην εμπορικη του αξια τα δυομιση με τρια χιλιαρικα
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη grigoris_vari : 16-04-14 στις 14:12

  2. #42
    Εγγραφή
    04-02-13
    Περιοχή
    BAΡΗ-ΑΤΤΙΚΗ
    Ηλικία
    35
    Μηνύματα
    87
    Thanked
    66
    Rides
    4

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο dark knight Εμφάνιση μηνυμάτων
    ησουν τυχερος που βρηκες σε τετοια κατασταση , απλα ανεφερα στο τι μπορει να βγαλει μεμονομενα μια κουκουλα σε ενα καμπριο
    αυτος απο τι ειχα καταλαβει ετσι οπως λες..εσυ ηθελε να την φτιαξει...αλλα εγω δεν εβλεπα το λογω να γινει ετσι...μηπως για να δικαιολογισει τα χρηματα που ζητουσε?γιαυτο και προχωρησαμε..στην σελφ σερβις αντικατασταση

  3. #43
    Εγγραφή
    04-11-10
    Ηλικία
    39
    Μηνύματα
    1.359
    Thanked
    1173
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο 6ylinder Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ποιό individual χρώμα;;; Montreal blue 297 χρώμα έχει...καμία σχέση με individual.
    Οταν εψαχνα να παρω το 36αρι μου ειχα δει τουλαχιστον 3 με αυτο το χρωμα και το ανοιχτο μπλε σαλονι , τα οποια και στον θολο ακομα γραφανε individual.
    Το montreal blue 297 που λες εσυ ειναι αυτο https://www.car.gr/classifieds/cars/view/4771063/, εχω την εντυπωση πως το individual μωβιζει λιγο.
    quattro ist fur sissies

  4. #44
    Εγγραφή
    25-07-12
    Μηνύματα
    361
    Thanked
    333
    Rides
    0

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο savvas bmwdakias Εμφάνιση μηνυμάτων
    Οταν εψαχνα να παρω το 36αρι μου ειχα δει τουλαχιστον 3 με αυτο το χρωμα και το ανοιχτο μπλε σαλονι , τα οποια και στον θολο ακομα γραφανε individual.
    Το montreal blue 297 που λες εσυ ειναι αυτο https://www.car.gr/classifieds/cars/view/4771063/, εχω την εντυπωση πως το individual μωβιζει λιγο.
    Montreal blue είναι και το δικό μου. Αυτό που έβαλες στη φωτό βγαίνει λίγο διαφορετικο από το πραγματικό montreal blue λόγω φωτισμού/χρωμάτων της φωτογραφικής σίγουρα.

    Αν δεν είναι montrel blue, τότε είναι Mauritius blue, που επίσης δεν είναι individual. Έτσι νομίζω.
    Ε36 M44Β19

Σελίδα 5 από 5 ΠρώτηΠρώτη ... 345

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να απαντάτε σε θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργάζεστε τις δημοσιεύσεις σας
  •  
BACK TO TOP