Σελίδα 7 από 12 ΠρώτηΠρώτη ... 56789 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 61 έως 70 από 113

Θέμα: [E46] Τιμόνι πολλαπλών λειτουργιών και BC

  1. #61
    Εγγραφή
    08-06-12
    Περιοχή
    Αγιος Δημητριος
    Ηλικία
    31
    Μηνύματα
    1.787
    Thanked
    2567
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Μόλις το δοκίμασα και γω. Από τα 30 και πάνω.
    Νομιζω οτι απο τα 30 και πανω λειτουργει...τουλαχιστον ετσι ειναι στο δικο μου Ε46 330ι και στου πατερα μου Ε39 535ι
    Από τα 40 και πάνω λειτουργεί ο αυτόματος πιλότος. Κάθε πάτημα στα +/- ισοδυναμεί με ένα χιλιόμετρο αύξησης και μείωσης αντίστοιχα. Συγχαρητήρια για τη συνδεσμολογία, θα τα χαρείς πολύ

    Αααα δεν είπες ότι έχεις dynavin. Ακριβώς γιαυτό δουλεύει έτσι.
    @ Πάρη το δικό σου εφόσον έχεις εργοστασικό ράδιο δε λειτουργεί ώς mute.
    Ευχαριστω πολυ παιδια για τις απαντησεις σας! Εχει πλακα χτες το εβαζα και το ξαναβαζα ( καινουριο κοσκινακι μου ). Οντως κουμπωνει πανω απο τα 30km/h!

    Πληροφοριακα στην Bmw Spanos ηθελαν 29 ευρω για την καλωδιωση και εγω την εφτιαξα μονος με 2.20 και με λιγη κωλοφαρδια αφου βρηκα ακροδεκτες που μπηκαν κουφετο μεσα στις φισες!
    Αν το Α είναι η επιτυχία, τότε ο μαθηματικός τύπος είναι Α=Χ+Υ+Ζ, όπου Χ ίσον δουλειά, Υ ίσον παιχνίδι και Ζ ίσον να κρατάς το στόμα σου κλειστό.

  2. The Following User Says Thank You to Dermatis For This Useful Post:


  3. #62
    Εγγραφή
    01-01-13
    Ηλικία
    32
    Μηνύματα
    114
    Thanked
    285
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Μπάξιμο ουσίας Πάρη. Είμαι σίγουρος θα τα χαρείς . Τώρα είσαι same όπως ο bro μου! Ετοιμάσου να πάρω τιμόνι m απο e39 για να το μπάξω στο e36 μου με κουμπιά...χαχαχααχαχα .Πίστεύω γίνεται ,αλλά θα θέλει πολύ δουλειά και μάγκα ηλεκτρολόγο!

  4. #63
    Εγγραφή
    08-06-12
    Περιοχή
    Αγιος Δημητριος
    Ηλικία
    31
    Μηνύματα
    1.787
    Thanked
    2567
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Δημήτρης Λέκκας Εμφάνιση μηνυμάτων
    Μπάξιμο ουσίας Πάρη. Είμαι σίγουρος θα τα χαρείς . Τώρα είσαι same όπως ο bro μου! Ετοιμάσου να πάρω τιμόνι m απο e39 για να το μπάξω στο e36 μου με κουμπιά...χαχαχααχαχα .Πίστεύω γίνεται ,αλλά θα θέλει πολύ δουλειά και μάγκα ηλεκτρολόγο!

    Τι μαγκα ηλεκτρολογο ρε...... Παρε το και ελα απο εδω να μπαξουμε ρε ....!
    Αν το Α είναι η επιτυχία, τότε ο μαθηματικός τύπος είναι Α=Χ+Υ+Ζ, όπου Χ ίσον δουλειά, Υ ίσον παιχνίδι και Ζ ίσον να κρατάς το στόμα σου κλειστό.

  5. The Following 3 Users Say Thank You to Dermatis For This Useful Post:

    andreas_R (30-04-14), Bazil Van Sinner (22-05-14), Δημήτρης Λέκκας (29-04-14)

  6. #64
    Εγγραφή
    08-06-12
    Περιοχή
    Αγιος Δημητριος
    Ηλικία
    31
    Μηνύματα
    1.787
    Thanked
    2567
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Dermatis Εμφάνιση μηνυμάτων

    Τι μαγκα ηλεκτρολογο ρε...... Παρε το και ελα απο εδω να μπαξουμε ρε ....!

    https://forums.bimmerforums.com/foru...-pictoral-DIY&
    Αν το Α είναι η επιτυχία, τότε ο μαθηματικός τύπος είναι Α=Χ+Υ+Ζ, όπου Χ ίσον δουλειά, Υ ίσον παιχνίδι και Ζ ίσον να κρατάς το στόμα σου κλειστό.

  7. The Following 2 Users Say Thank You to Dermatis For This Useful Post:

    Bazil Van Sinner (22-05-14), BILL007 (01-05-14)

  8. #65
    Εγγραφή
    01-01-13
    Ηλικία
    32
    Μηνύματα
    114
    Thanked
    285
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    χαχαχαχαν ήμουν σίγουρος!Έλα μην με τσιγγλάς διάολε γιατί ξέρεις ότι θα το επιχειρήσω και δεν το 'χα στο μυαλό μου καν ! Ίσως το συζητήσουμε από κοντά άμα κάνουμε στο άμεσο μέλλον μπάξιμο κιτ xenon(και δακτυλίδια???)! Μπράβο πάντως γιατί το ΄χεις το μεράκι. Και 'γω θυμάμαι που πήρα όλο το σύστημα του τεμπέλη και το 'μπαξα μόνος μου στο 36αρι και προχθές άλλαξα τον αεραγωγό που 'χα χαλάσει και έπρεπε να λύσω ραδιόφωνο και να 'μαι γενικά προσεχτικός ,αλλά στο τέλος τα κατάφερα και τώρα είμαι με καινούργιο αεραγωγό (έβαλα με τις δύο ροδέλες και όχι με την μία κιόλας). Κοίταξα και στο ιντερνετ μια εγκατάσταση xenon και είδα ότι είναι σχετικά εύκολη! Θα τα πούμε !!!

  9. The Following User Says Thank You to Δημήτρης Λέκκας For This Useful Post:

    Dermatis (29-04-14)

  10. #66
    Εγγραφή
    01-01-13
    Ηλικία
    32
    Μηνύματα
    114
    Thanked
    285
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Τώρα με 'λιωσες ! Πάντως δεν φαίνεται και εύκολο!

  11. #67
    Εγγραφή
    08-06-12
    Περιοχή
    Αγιος Δημητριος
    Ηλικία
    31
    Μηνύματα
    1.787
    Thanked
    2567
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Δημήτρης Λέκκας Εμφάνιση μηνυμάτων
    Τώρα με 'λιωσες ! Πάντως δεν φαίνεται και εύκολο!
    Δεν ειναι τραγικο! Λογικα θα υπαρχει και ετοιμη καλωδιωση! Παρε το εσυ αποφαση και ολα γινονται !
    Αν το Α είναι η επιτυχία, τότε ο μαθηματικός τύπος είναι Α=Χ+Υ+Ζ, όπου Χ ίσον δουλειά, Υ ίσον παιχνίδι και Ζ ίσον να κρατάς το στόμα σου κλειστό.

  12. #68
    Εγγραφή
    01-02-10
    Περιοχή
    Thessaloniki
    Ηλικία
    47
    Μηνύματα
    2.580
    Thanked
    6681
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Εεε μια λεπτομέρεια το +/ - του πιλότου έχει βήμα 1,6 Km το γράφει στο βιβλίο του κατασκευαστή.Έτσι για να είμαστε κομπλέ από info βρε αδελφέ!

  13. The Following 3 Users Say Thank You to nikos valvetronic For This Useful Post:

    Bazil Van Sinner (22-05-14), BILL007 (01-05-14), Dermatis (29-04-14)

  14. #69
    Εγγραφή
    08-06-12
    Περιοχή
    Αγιος Δημητριος
    Ηλικία
    31
    Μηνύματα
    1.787
    Thanked
    2567
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο nikos valvetronic Εμφάνιση μηνυμάτων
    Εεε μια λεπτομέρεια το +/ - του πιλότου έχει βήμα 1,6 Km το γράφει στο βιβλίο του κατασκευαστή.Έτσι για να είμαστε κομπλέ από info βρε αδελφέ!
    Eτσι γιατι η λεπτομερεια κανει τον πρωταθλητη!
    Αν το Α είναι η επιτυχία, τότε ο μαθηματικός τύπος είναι Α=Χ+Υ+Ζ, όπου Χ ίσον δουλειά, Υ ίσον παιχνίδι και Ζ ίσον να κρατάς το στόμα σου κλειστό.

  15. The Following 4 Users Say Thank You to Dermatis For This Useful Post:

    andreas_R (30-04-14), Bazil Van Sinner (22-05-14), BILL007 (01-05-14), nikos valvetronic (30-04-14)

  16. #70
    Εγγραφή
    19-05-14
    Μηνύματα
    16
    Thanked
    0
    Rides
    0

    Προεπιλογή

    καλησπερα σας παιδια πολλα χαιρετισματα στην παρεα...αν κ διαβαζω απλα ξαναρωταω γτ εχω λοξα με τα κουμπια στο τιμονι αγορασα μια bmw 316 ci coupe μοντελο του 2001 full extra το μονο που δεν εχει ειναι cruise control.υπαρχει περιπτωσει να μπορω να βαλω?βασικα δεν ξερω αν το αμαξι μου ειναι ηλεκτρογκαζο η ντιζα, γτ απ οτι καταλαβα στο ηλεκτρογκαζο μπαινει..πως θα καταλαβω αν εχει αναμονες φαινεται καπου?ευχαριστω κ συγχαρητηρια για το site!:-)

Σελίδα 7 από 12 ΠρώτηΠρώτη ... 56789 ... ΤελευταίαΤελευταία

Ετικέτες Θέματος

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να απαντάτε σε θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργάζεστε τις δημοσιεύσεις σας
  •  
BACK TO TOP