Σελίδα 1 από 7 123 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 10 από 70

Θέμα: Ε36 Σωστο στησιμο

  1. #1
    Εγγραφή
    30-12-13
    Περιοχή
    ΛΑΡΙΣΑ
    Μηνύματα
    158
    Thanked
    159
    Rides
    1

    Προεπιλογή Ε36 Σωστο στησιμο

    Γεια σας είμαι καινούργιος στο forum είχα δει το forum από τον ξάδερφο μου Ηλίας-E36 COUPE

    η οικογένεια μου έχει μια E36 316 '98 4πορτο είμαι μικρός ακόμα όμως και δεν βιάζομαι για τρελες αλλαγές μέχρι στιγμής ασχολούμαι μονο με την περιποίηση του αυτοκινητου καθάρισμα και αλλα πολλά

    αλλα καλο θα ήτανε σε αυτό το thrend να πείτε όλοι την γνώμη σας σχετικά με την σωστή βελτίωση μιας bmw e36 316 είτε σε Μ3 E36 η δεν ξέρω τι άλλο μπορεί να γίνει μιλάμε για ολοκληρωτική βελτίωση ανάρτηση σασμάν διαφορικό μοτέρ εσωτερικά εξωτερικά τα πάντα olla

    άντε θέλω να περνώ γνώμες σιγά σιγά


  2. #2
    Εγγραφή
    21-02-10
    Περιοχή
    Acapulco
    Ηλικία
    46
    Μηνύματα
    3.053
    Thanked
    4108
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Αφου εισαι και μικρος ακομη και δεν εχεις ξεκινησει να ριχνεις λεφτα,ας σε προσγειωσουμε αποτομα.....Ετσι οπως ειναι οι τιμες στα Ε36 τωρα,παιρνεις ΕΤΟΙΜΟ αυτο που θες πλεον και δεν ασχολεισαι με μετατροπες...Κρατα και μερικα χρηματα για μαζεματα,γιατι ειναι παλια καροτσα και εχει φαει αρκετο ''ξυλο'' απο τους κατοχους...
    Μονο οταν θα καταλαβεις που παει..Λες δεν γ@μιεται,ειναι το ταξιδι που μετραει....

  3. The Following 5 Users Say Thank You to Stunt Mike For This Useful Post:

    Bassakos (19-01-14), BILL007 (19-01-14), HLIAS - E36 (19-01-14), nikos1400 (18-01-14), Στέφανος (18-01-14)

  4. #3
    Εγγραφή
    30-12-13
    Περιοχή
    ΛΑΡΙΣΑ
    Μηνύματα
    158
    Thanked
    159
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    ξυλο δεν εχει φαει το αμαξι ηρθε απο γερμανια απο πρωσοπικο μας φιλο και εμεις το εχουμε 9-10 χρονια παντα δουλευε νορμαλ ουτε μπαντες ουτε μεγαλες ταχυτητες ουτε τιποτα μεχρι τωρα εχει ακομα νευρο και εχει πανω του 200.000 χιλιομετρα απο μετατροπες ακομα δεν ασχολουμαι αλλα οταν τελειωσο το σχολειο θα ασχοληθω χεχεχε

    τι τσαμπα μηχανικος αυτοκινητων μαθενω? χαχαχα

  5. #4
    Εγγραφή
    21-02-10
    Περιοχή
    Acapulco
    Ηλικία
    46
    Μηνύματα
    3.053
    Thanked
    4108
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Εγω δεν σου'πα για το δικο σου οτι εχει φαει ''ξυλο'',αλλα για ενα αλλο που θα πας να παρεις,αν δεν σε ικανοποιει το 316......Πλεον ακομη και μονος σου να το φτιαξεις,δεν αξιζει τον κοπο να κανεις μετατροπη.Ειδικα αμα εισαι και μηχανικος,θα συμμαζεψεις πιο ευκολα και πιο φτηνα ενα Μ3 ή κατι αλλο που κυκλοφορει σχεδον 20 χρονια στους δρομους.
    Μονο οταν θα καταλαβεις που παει..Λες δεν γ@μιεται,ειναι το ταξιδι που μετραει....

  6. The Following 2 Users Say Thank You to Stunt Mike For This Useful Post:

    BILL007 (19-01-14), Στέφανος (18-01-14)

  7. #5
    Εγγραφή
    30-12-13
    Περιοχή
    ΛΑΡΙΣΑ
    Μηνύματα
    158
    Thanked
    159
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    το επομενο καλοκαιρι που μας ερχεται βγαζω διπλωμα εσυ συμφωνα με την εμπειρια σου τι θα προτινες να παρω? μια οικονομικη λυση


    θελω κιαλες γνωμες

  8. #6
    Εγγραφή
    21-02-10
    Περιοχή
    Acapulco
    Ηλικία
    46
    Μηνύματα
    3.053
    Thanked
    4108
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Δεν μπορω να ξερω τα οικονομικα σου,ουτε τι ακριβως θες απο τ'αμαξι σου....Απλως σου απαντησα τι συμβαινει με τις μετατροπες στα Ε36....Σ'ενα χρονο μπορει να'χουν αλλαξει πολλα στην Ελλαδα....Εδω αυριο δεν ξερουμε τι μας ξημερωνει...
    Μονο οταν θα καταλαβεις που παει..Λες δεν γ@μιεται,ειναι το ταξιδι που μετραει....

  9. The Following 2 Users Say Thank You to Stunt Mike For This Useful Post:

    BILL007 (19-01-14), Στέφανος (19-01-14)

  10. #7
    Εγγραφή
    23-12-09
    Περιοχή
    Αθήνα
    Μηνύματα
    11.179
    Thanked
    14070
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Stunt Mike Εμφάνιση μηνυμάτων
    Αφου εισαι και μικρος ακομη και δεν εχεις ξεκινησει να ριχνεις λεφτα,ας σε προσγειωσουμε αποτομα.....Ετσι οπως ειναι οι τιμες στα Ε36 τωρα,παιρνεις ΕΤΟΙΜΟ αυτο που θες πλεον και δεν ασχολεισαι με μετατροπες...
    +10000000000000000000



  11. The Following User Says Thank You to BILL007 For This Useful Post:

    Στέφανος (19-01-14)

  12. #8
    Εγγραφή
    28-02-13
    Περιοχή
    ΛΑΡΙΣΑ
    Ηλικία
    30
    Μηνύματα
    2.186
    Thanked
    5580
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Δυστυχώς ή ευτυχώς έχει δίκιο ο Μιχάλης και μου τα έχει πει κι εμένα όπως και άλλοι πολλοί ακόμα είτε από εδώ μέσα είτε απ' έξω... Σκέψου απλά τα λεφτά που έχω δώσει εγώ ως τώρα και στην ουσία ακόμα 316 έχω, και ψάξε και στο car.gr να δεις τι βρίσκεις με τα ίδια χρήματα...

    Και στο έχω πει, δεν αξίζει να φτιάξεις 4πορτο...! Άστο στον πατέρα σου και ξεκίνα τον δικό σου δρόμο...
    ΤΑ ΜΑΤΙΑ ΜΟΥ ΒΟΥΡΚΩΣΑΝΕ,

    ΟΤΑΝ BMW ΜΟΥ ΔΩΣΑΝΕ...!!!

  13. The Following User Says Thank You to HLIAS - E36 For This Useful Post:

    Στέφανος (19-01-14)

  14. #9
    Εγγραφή
    26-12-09
    Περιοχή
    χαλανδρι
    Ηλικία
    48
    Μηνύματα
    508
    Thanked
    297
    Rides
    2

    Προεπιλογή

    Ναι αλλα με την καμια δεν συμφερει να παρεις Μ3 και να πληρωνεις στους καραγκιοζηδες 1000 σημα .δεν τους τα δινω..........
    Ε36 mpack

  15. The Following 2 Users Say Thank You to gregE36 For This Useful Post:

    HLIAS - E36 (19-01-14), Στέφανος (19-01-14)

  16. #10
    Εγγραφή
    30-12-13
    Περιοχή
    ΛΑΡΙΣΑ
    Μηνύματα
    158
    Thanked
    159
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    κοιτα Ηλια σου το εχω πει και εσενα πριν μερες δεν με ενθουσιαζει και τρελα το 4πορτο αλλα και αυτο ειναι μια καλη αρχη μεχρι να μαζεψω καποια χρηματα ωστε να παρω κατι καλυτερο οτι και να ειναι αυτο

    Απο οικονομικα πολυ δυσκολα και γιαυτο δεν θελω τρελα πραγματα ακομα ας τελειωσο το σχολειο πρωτα να παω στρατο να γυρισω να βρω δουλεια η να ανοιξω δικο μου συνεργειο που και αυτο ειναι πολυ δυσκολο και μετα θα δω τι θα παρω

    Ηλια να εχω δει ποσα εχεις δωσει στο αμαξι και μπραβο σου εχει βελτιωθει παρα πολυ και αν συνεχισεις ετσι θα γινει ακομα καλυτερο θελω κιαλες γνωμες να γινει μια ομορφη συζητηση

Σελίδα 1 από 7 123 ... ΤελευταίαΤελευταία

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να απαντάτε σε θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργάζεστε τις δημοσιεύσεις σας
  •  
BACK TO TOP