Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 10 από 23

Θέμα: Περιπέτειες αλά...MNL!!!!

Threaded View

Προηγούμενο μήνυμα Προηγούμενο μήνυμα   Επόμενο Μήνυμα Επόμενο Μήνυμα
  1. #7
    Εγγραφή
    28-12-12
    Περιοχή
    Αγγλία, Αθήνα, Λάρισα, Δράμα
    Μηνύματα
    1.616
    Thanked
    2111
    Rides
    2

    Προεπιλογή

    Το κάτωθεν είναι σε κάποιο άλλο θρεντ, αλλά νομίζω πως αξίζει να βρεθεί κι εδώ.


    https://www.bmwfans.gr/forum/showthr...718#post497718


    Ο ΠΑΠΠΟΥΣ ΚΑΙ ΤΟ PORSCHE!!!

    Και ήταν μια ωραία μέρα, όπως και οι προηγούμενες που είχα κλείσει για track day. Θα είχα καθοδήγηση και φυσικά δεν θα έβαζα το δικό μου αμάξι.

    Μόλις φτάνω, μου λέει κάποιος "μέσα στα πράγματα". Τον βλέπεις αυτόν? Μην κυττάς πώς περπατά (κούτσαινε και έπιανε την μέση του...). Είναι ο πιο γρήγορος οδηγός και οδηγά αυτό


    Σέκος εγώ

    Καλά σκεφτομαι, να το δοκιμάσουμε κι αυτό...

    Έτσι κι έγινε...μπήκα μαζί του ως συνοδηγός. Μου φαινόταν για καμμιά 60αριά
    Μου είπε να συνεννοούμαστε με σήματα, αν φοβηθώ , γιατί δεν...ακούει καλά...
    Μα τι λέει τώρα...να φοβηθώ εγώ....χα χα χα που πήγαινα με 240χλμ/ώρα στην autoban κι ο φίλος μου έκλεινε τα μάτια του?!?

    Άλλα κόλπα εδώ...Κανείς δεν μπορούσε να τον προσπεράσει...κανείς... οδηγάρα ο...παππούς...Τους άλλαξε τις ιδέες

    όταν γυρίσαμε στα πιτς, μου λέει να περιμένω να βγάλει το κράνος του, γιατί τα ακουστικά του είχαν πέσει... και δεν ακουγε...
    Είπε ότι κατέχει το άθλημα κάπου...60 χρόνια. Άλαλη εγώ...

    Προσθέτει πως ήταν ένας απλός αγρότης.
    Όταν ήταν 14 ετών, κάνανε από τις πρώτες πίστες στα μέρη του και όταν οδήγησε, διαπίστωσαν πως ήταν καλός οποτε τον πήραν και τον εκπαιδευσαν ως οδηγό αγώνων, μέχρι που παντρεύτηκε, έκανε παιδιά και περιορίστηκε στα της αγροτικής ζωής με αλατοπίπερο τις μέρες στις πίστες όπως αυτήν την καλή μέρα...

    Α και στος τέλος μου λέει την ατάκα
    "Ξέρεις, είμαι 74 χρονών..."

    κουλ εγώ, απαντάω
    Α, πολύ ωραία, έχω λοιπόν πολλά πολλά χρόνια εξάσκησης για να βελτιωθώ!!! Ευχαριστώ πολύ για την βόλτα.
    Και το όνομα είναι Marie-Noëlle (ελληνιστί Μαρί-Νοέλ) ή υποκοριστικό MNL, ΟΧΙ Μαρί (Marie) ΟΥΤΕ Νοέλ (Noëlle), εκτός αν ψάχνετε για κάποια άλλη... That's it babes!

  2. The Following 12 Users Say Thank You to I_MNL For This Useful Post:

    alexandra (01-09-14), aristent (27-07-14), BILL007 (22-11-16), Bitz (07-10-14), doctore (27-07-14), Eleni (08-10-15), gant (27-07-14), isou (27-07-14), katsaraios (21-08-14), Lambros46 (28-07-14), mikegr (23-04-15), pilot (27-07-14)

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να απαντάτε σε θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργάζεστε τις δημοσιεύσεις σας
  •  
BACK TO TOP