Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 5 από 5

Θέμα: Ζαντες WSP made in italy

  1. #1
    Εγγραφή
    25-09-13
    Μηνύματα
    17
    Thanked
    3
    Rides
    0

    Προεπιλογή Ζαντες WSP made in italy

    Παιδια καλησπερα.Θελω να ακουσω καποιες γνωμες για τις συγκεκριμενη μαρκα ζαντας.Εστω να βγαλω και εγω την δικη μου γνωμη και να καταληξω καπου.
    1.Οι αντιπρωσοπειες BMW Audi και Mercedes απο που προμηθευονται τις ζαντες τους?
    2.ποιες ειναι οι διαφορες εκτος τιμης μιας ζαντας WSP με την αντοιστιχη που αγορασα απο τον Σπανο?
    3.Μια WSP πως καταλαβαινω οτι ειναι αυθεντικη WSP ? (ειδα καποιες σε χαρτοκουτα με καμια σφραγιδα πανω μονο αυτοκολλητα)
    4.Πως πιστευετε οτι κινειται το κυκλωμα των ζαντων?
    5.Οι λαστιχαδες μας λενε αληθειες η τα λενε για να πουλησουν ζαντες.
    6.Αξιζει να βαλω replica ζαντα στη Μπεμπα μου?
    7.Δεν ειναι θεμα χρηματων απλα θεωρω οτι μηπως ειναι θεμα κοροιδειας και πεταμενων χρηματων.(οπως οταν παω για σερβις το αυτοκινητο βαζω μπος και μανν και οχι bmw αφου ειναι ακριβς ιδια.
    8.Οπως και τα φαναρια των αυτοκινητων ξενον κτλπ ειναι HELLA και απο αυτην τα προμηθευονται οι αυτοκινητοβιομχανιες ενω η αντοιστιχη bmw θα τα πουλησει 3 φορες πανω για το ιδιο φαναρι.
    9.Αρα μηπως και για τις ζαντες υπαρχουν εταιριες που φτιαχνουν την ζαντα του μ6 για παραδειγμα κ την δινουν στην bmw και αυτες οι εταιριες πουλανε και ξεχωριστα τα προιοντα τους ως μπραντ της εταιριας? (οπως η hella)

    Αυτα για αρχη παιδια....πιστευω οτι το θεμα ειναι καλο και για την οικονομικη περιοδο που περναμε να μην δινουμε χρηματα ασκοπα.

    Ευχαριστω!

  2. #2
    Εγγραφή
    26-09-10
    Μηνύματα
    264
    Thanked
    641
    Rides
    0

  3. The Following User Says Thank You to PapajimG For This Useful Post:

    nikos1400 (24-12-13)

  4. #3
    Εγγραφή
    25-09-13
    Μηνύματα
    17
    Thanked
    3
    Rides
    0

    Προεπιλογή

    κανενας αλλος καμια παρατηρηση??

  5. #4
    Εγγραφή
    23-02-11
    Μηνύματα
    4.592
    Thanked
    2745
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Οι δικές μου ΟΕΜ ήταν cromodora λογικάολες οι εταιρείες έχουν έναν προμηθευτή,τώρα για τις wsp μάλλονθα ξέρει ο Χρήστος 330 να σου πει λεπτομέρειες.

  6. #5
    Εγγραφή
    07-01-10
    Μηνύματα
    2.102
    Thanked
    874
    Rides
    0

    Προεπιλογή

    Εχει ομορφα σχεδια και ειναι σχετικα ελαφρες. Γνωμη μου ειναι να κοιτας τιμη σε συνδυασμο με το βαρος. Εννοειται αναμεσα σε σχεδια που σου αρεσουν.

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να απαντάτε σε θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργάζεστε τις δημοσιεύσεις σας
  •  
BACK TO TOP