Σελίδα 2 από 7 ΠρώτηΠρώτη 1234 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 11 έως 20 από 68

Θέμα: Παρακώλυση garage

  1. #11

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο stratos Εμφάνιση μηνυμάτων
    Το ξέρω Γιώργο οτι είναι παράνομο.... μόνο εκεί υπάρχει πταίσμα απο την μεριά μας....
    Φυσικα και ειναι παρανομο...ακομα και για κατεδαφιση σπιτιου, παιρνεις αδεια για να βγαλεις το δεντρο και δεσμευεσαι οτι οταν τελειωσεις τις εργασιες σου, θα το αντικαταστησεις με αντιστοιχο

  2. #12
    Εγγραφή
    23-12-09
    Περιοχή
    Λευκαδα
    Ηλικία
    53
    Μηνύματα
    4.745
    Thanked
    5704
    Rides
    5

    Προεπιλογή

    ο κακος χρονος περναει....ελεγαν οι παλιοι.....

    ο κακος γειτονας ΟΧΙ......(εκτος αν τον ξεπαστρεψεις..)
    ...αυτο το χερακι εχει μονο σημασια!

  3. #13
    Εγγραφή
    25-12-09
    Περιοχή
    Elefsina
    Ηλικία
    37
    Μηνύματα
    2.652
    Thanked
    1629
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Η λύση του Navara δεν πρόκειται να γίνει.... φυσικά και δεν θα κάνω κάτι τέτοιο... ελπίζω...

    Αν γίνουν οι απαραίτητες καταγγελίες θα υπάρξει πρόβλημα με τους παραπάνω κινδύνους για μένα και την περιουσία μου. Και η ΓΟΚ Σπύρο πίστεψε με δεν θα βρεί τίποτα. Πριν 25 χρόνια που χτίστηκε το σπίτι ούτε λαδώματα υπήρχαν και αν έκανες την παραμικρή "στραβή" αφαιρούταν επιτόπου η άδεια οικοδόμησης.

    Κάμερες είναι στα άμεσα σχέδια απο Ιούνιο με κλειστό ασύρματο κύκλωμα για ανάλογες πράξεις και προστασία της περιουσίας μου. Καταγραφή 48 ώρών και διαγραφή μνήμης μετά απο 76 ώρες...

    Πλέον η κατάσταση έφτασε στο όριο. Δεν μπορώ να κάνω κάτι σοβαρό όπως καταγγελία γιατί θα συνεχίσω να βλέπω την φάτσα του για το υπόλοιπο της ζωής μου.

    Το ήθος και η μόρφωση μου δεν μου επιτρέπει τον δημόσιο χαρακτηρισμό του εν λόγω "κυρίου" ας πούμε....

    Πραγματικά μου χάλασε την βραδιά μου

  4. #14
    Εγγραφή
    26-12-09
    Περιοχή
    Κηφισια
    Ηλικία
    52
    Μηνύματα
    7.458
    Thanked
    11958
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    παιδια αμα μπλεξεις με στραβοξυλα διπλα στο σπιτι σου θελει υπομονη μην κανεις καμια παπα@@ια και βρεθεις και "χρεωμενος".
    Στρατο θα προτεινα ενα παρτι συμφιλιωσης με τα γειτονακια ,αναλαμβανω την γλωσσου,ειδικοτητα μου χεχεχε. αντε για να σε κανουμε να γελασεις λιγο

    Παντως αυτο που ειπε ο mpower για καταγραφη του χωρου σου θεωρω πως πια ειναι απαραιτητο για παν ενδεχομενο.
    Κανε τον ****** τελευταια φορα και μιλα τους ευγενικα οσο γινεται μπας και.....
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη katsaraios : 07-04-10 στις 01:29

    Αχαριστια & Αγνωμοσυνη το ελληνικο σπορ


    "Ολα ειναι δρομος τωρα μονο στην Αθηνα"

  5. The Following User Says Thank You to katsaraios For This Useful Post:

    Vasilis (07-04-10)

  6. #15

    Προεπιλογή

    Θα σου ξαναπω για μια φορα οτι μην εισαι σιγουρος ...και το κοβω εδω ,περισσοτερα απο κοντα!

    Για την καταγραφη υπαρχει λογισμικο που καταγραφει μονο οταν ανιχνευει κινηση. Οταν αποφασισεις μου λες

  7. #16
    Εγγραφή
    26-12-09
    Περιοχή
    Κηφισια
    Ηλικία
    52
    Μηνύματα
    7.458
    Thanked
    11958
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο m-power_01 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Θα σου ξαναπω για μια φορα οτι μην εισαι σιγουρος ...και το κοβω εδω ,περισσοτερα απο κοντα!

    Για την καταγραφη υπαρχει λογισμικο που καταγραφει μονο οταν ανιχνευει κινηση. Οταν αποφασισεις μου λες
    συγνωμη για το οφ τοπικ
    Σπυρο με ενδιαφερει το λογισμικο στειλε πμ με πληροφοριες αν μπορεις

    Αχαριστια & Αγνωμοσυνη το ελληνικο σπορ


    "Ολα ειναι δρομος τωρα μονο στην Αθηνα"

  8. #17
    Εγγραφή
    14-01-10
    Μηνύματα
    93
    Thanked
    45
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Αν η γειτόνισσα με αποκαλούσε "μα....ένο" θα πάθαινα εγκεφαλικό από τα νεύρα...Δεν επιτρέπω σε κανέναν να μιλάει έτσι.

    Το θέμα,όμως,είναι να συγκρατήσεις τα νεύρα σου,γιατί 1ον)θα γίνετε ροντέο και δεν ξέρεις πόσο τρελοί είναι αυτοί και 2ον)ίσως να μην καταφέρεις τίποτα.

    Το μόνο που μπορείς να κάνεις -αφού μιλάμε για ηλιθίους και μη συζητήσιμους ανθρώπους- είναι να καλείς κάθε φορά την αστυνομία.

  9. #18
    Εγγραφή
    23-12-09
    Περιοχή
    Athens, Greece
    Ηλικία
    35
    Μηνύματα
    6.094
    Thanked
    8507
    Rides
    2

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο giannis_compact Εμφάνιση μηνυμάτων
    Φιλε Στρατο σε καταλαβαινω απολυτα γιατι ειμαι μπλεγμενος σε ιδια ιστορια απο περυσι.Αποψη μου η λυση με το Ναβαρα η καλυτερη μιας και εχω μετακινησει με το δικο μασ Ναβαρα-οχι παρκαρισμενο,αλλα αυτοκινητου φιλου με μαγκωμενο χειροφρενο.Αλλα στη θεση δε θα κολλουσα θα εβαζα συρματοσκοινο και θα το πηγαινα να το παρατησω σε κανενα αλλο δρομο.Πραγματικα αυτο θα εκανα,απορω πως αντεχεις.Θα ειχα βγει απο τα ρουχα μου και θα ειχα βιαιοπραγησει αρκετες φορες.Περαστικα σου ευχομαι.....
    Καθολου προσωπικο το παρακατω.
    Οσο νταης και γ@μιας να εισαι με βιαιοπραγιες κ.α...οσα φερνει η ωρα δεν τα φερνει ο χρονος. Και επειδη δεν αξιζει να μεινεις αναπηρος ή στον τοπο (ή να αφησεις αλλον) απο ενα λαθος χτυπημα τη κακια στιγμη..

  10. The Following User Says Thank You to fanisk For This Useful Post:

    Z4 DCT (07-04-10)

  11. #19
    Εγγραφή
    23-12-09
    Περιοχή
    Στο κόσμο μου
    Ηλικία
    38
    Μηνύματα
    5.008
    Thanked
    5439
    Rides
    2

    Προεπιλογή

    10δες φορες εχω περασει τα ιδια και χειροτερα.Μεχρι συναντησεις μας εχω χασει, μεχρι ραντεβου για δουλεια.η αστυνομια εχει ερθει αρκετες φορες με μηδενικα αποτελεσματα.
    Ειτε προβεις σε ενεργεις την νομικης οδου ειτε της πιο ζωωδης δυστυχως λυση δε θα βγει.
    Στην ελλαδα σημερα κανενα σπιτι δεν ειναι 100% νομιμο.Αν το ψαξει και σας βρει κατι δε προκειται να γλυτωσεις.Αν δε κανεις τιποτα πιο παρατολμο στη καλυτερη(ναι ειναι η καλυτερη) θα βρεις σημαδια τεχνης στα πλαινα του αυτοκινητου σου και στη χειροτερη ας μην αναφερθουμε.

    Η λυση που μπορω προτεινω κοστιζει.Διασφαλιζει ομως την πιο ομαλη εισοδο και εξοδο σου.Αν σου ειναι ευκολο ανεβασε μια φωτο του χωρου για να σου πω αν ειναι εφικτο αυτο που λεω και σκοπευω και γω να κανω...



  12. #20
    Εγγραφή
    23-12-09
    Περιοχή
    Athens, Greece
    Ηλικία
    35
    Μηνύματα
    6.094
    Thanked
    8507
    Rides
    2

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Aceman1925 Εμφάνιση μηνυμάτων
    10δες φορες εχω περασει τα ιδια και χειροτερα.Μεχρι συναντησεις μας εχω χασει, μεχρι ραντεβου για δουλεια.η αστυνομια εχει ερθει αρκετες φορες με μηδενικα αποτελεσματα.
    Ειτε προβεις σε ενεργεις την νομικης οδου ειτε της πιο ζωωδης δυστυχως λυση δε θα βγει.
    Στην ελλαδα σημερα κανενα σπιτι δεν ειναι 100% νομιμο.Αν το ψαξει και σας βρει κατι δε προκειται να γλυτωσεις.Αν δε κανεις τιποτα πιο παρατολμο στη καλυτερη(ναι ειναι η καλυτερη) θα βρεις σημαδια τεχνης στα πλαινα του αυτοκινητου σου και στη χειροτερη ας μην αναφερθουμε.

    Η λυση που μπορω προτεινω κοστιζει.Διασφαλιζει ομως την πιο ομαλη εισοδο και εξοδο σου.Αν σου ειναι ευκολο ανεβασε μια φωτο του χωρου για να σου πω αν ειναι εφικτο αυτο που λεω και σκοπευω και γω να κανω...

    Μπαρες δεξια-αριστερα της εισοδου του γκαραζ? Δεν ειναι νομιμες..

Σελίδα 2 από 7 ΠρώτηΠρώτη 1234 ... ΤελευταίαΤελευταία

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να απαντάτε σε θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργάζεστε τις δημοσιεύσεις σας
  •  
BACK TO TOP