Σελίδα 3 από 8 ΠρώτηΠρώτη 12345 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 21 έως 30 από 79

Θέμα: AURIS VS GOLF

  1. #21
    Εγγραφή
    02-01-11
    Περιοχή
    Thessaloniki
    Ηλικία
    45
    Μηνύματα
    2.686
    Thanked
    6573
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Καλη κίνηση φαίνεται.

  2. The Following User Says Thank You to vagmag For This Useful Post:

    strof (27-10-13)

  3. #22
    Εγγραφή
    01-04-12
    Περιοχή
    Inside of BMW
    Μηνύματα
    3.103
    Thanked
    2317
    Rides
    0

    Προεπιλογή

    Πάνο να σου ζήσει το νέο μέλος στην οικογένεια,

    τώρα για το αυτοκίνητο, λογικά το skoda θα είναι πιο άνετο σε αποσκευές και γενικότερα σε χώρους, αν είναι και εντάξει το αυτοκίνητο πιστεύω δεν υπάρχει θέμα... τα χλμ αφού είναι και πραγματικά είναι νορμάλ αφού μιλάμε και για πετρέλαιο ... η απόφαση δική σου αν και πιστεύω είναι λογική ανταλλαγή

  4. The Following User Says Thank You to Andri For This Useful Post:

    strof (27-10-13)

  5. #23
    Εγγραφή
    08-06-12
    Περιοχή
    Αγιος Δημητριος
    Ηλικία
    31
    Μηνύματα
    1.787
    Thanked
    2567
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Η λογικη μου λεει προχωρα......!
    Οσον αφορα την οκταβια ειναι φοβερο οχημα εφοσον συμβιβαστεις με τις επιδοσεις του. Εχω οδηγησει αρκετες φορες ενα ιδιο και εκτος των επιδοσεων και ισως τον ηχο που περνα στην καμπινα ( οχι τιποτα τρελο) το οχημα ειναι αψογο σταν + το ωραια φρενα ( αν και αυτο που οδηγησα ειχε αλλαγμενα σωληνακια φρενων) .
    Απο χωρους : το αυτοκινητο του κατασυρροην δολοφονου 5 πτωματα τα βαζεις στο πορτμπαγαζι και τα πας για θαψιμο

    Καλες συνναλγη / αγορα ευχομαι!
    Αν το Α είναι η επιτυχία, τότε ο μαθηματικός τύπος είναι Α=Χ+Υ+Ζ, όπου Χ ίσον δουλειά, Υ ίσον παιχνίδι και Ζ ίσον να κρατάς το στόμα σου κλειστό.

  6. The Following 3 Users Say Thank You to Dermatis For This Useful Post:

    Bazil Van Sinner (27-10-13), chrisgiapz3 (27-10-13), strof (27-10-13)

  7. #24
    Εγγραφή
    26-12-09
    Ηλικία
    42
    Μηνύματα
    809
    Thanked
    1834
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Andri Εμφάνιση μηνυμάτων
    Πάνο να σου ζήσει το νέο μέλος στην οικογένεια,

    τώρα για το αυτοκίνητο, λογικά το skoda θα είναι πιο άνετο σε αποσκευές και γενικότερα σε χώρους, αν είναι και εντάξει το αυτοκίνητο πιστεύω δεν υπάρχει θέμα... τα χλμ αφού είναι και πραγματικά είναι νορμάλ αφού μιλάμε και για πετρέλαιο ... η απόφαση δική σου αν και πιστεύω είναι λογική ανταλλαγή
    ευχαριστω για τις ευχες αντρεα!






    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Dermatis Εμφάνιση μηνυμάτων
    Η λογικη μου λεει προχωρα......!
    Οσον αφορα την οκταβια ειναι φοβερο οχημα εφοσον συμβιβαστεις με τις επιδοσεις του. Εχω οδηγησει αρκετες φορες ενα ιδιο και εκτος των επιδοσεων και ισως τον ηχο που περνα στην καμπινα ( οχι τιποτα τρελο) το οχημα ειναι αψογο σταν + το ωραια φρενα ( αν και αυτο που οδηγησα ειχε αλλαγμενα σωληνακια φρενων) .
    Απο χωρους : το αυτοκινητο του κατασυρροην δολοφονου 5 πτωματα τα βαζεις στο πορτμπαγαζι και τα πας για θαψιμο

    Καλες συνναλγη / αγορα ευχομαι!
    Δεν εχουν καμια επαφη το αουρθς με το οκταβια. Και απο μερια επιδοσεων δεν υπαρχει συμβιβασμος, 90 αλογα εχω τωρα, στα 110 θα παω.
    Τι μονο που σκεφτομαι ειναι η φραση της γυναικας μου (με εχει στοιχιωσει θα ελεγα): Θα δωσεις καινουργιο αυτοκινητο για να παρεις με 90.000 χλμ??? Και σκοντα??? Θα δωσεις τουοτα να παρεις σκοντα?

    Sent from my AMOI N828 using Tapatalk
    Ανδρών επιφανών πάσα γη τάφος

  8. #25
    Εγγραφή
    01-04-12
    Περιοχή
    Inside of BMW
    Μηνύματα
    3.103
    Thanked
    2317
    Rides
    0

    Προεπιλογή

    Έχεις κανένα φίλο ταξιτζή? Χωρίς πλάκα, τόσα skoda ταξί κυκλοφορούν , θα υπάρχει και σαν αυτό που ενδιαφέρεσαι ....αυτός που το έχει θα ξέρει σίγουρα τι προβλήματα βγάζει το εν λόγω αυτοκίνητο με τόσα χλμ που θα έχει γράψει το κοντέρ του...

  9. The Following User Says Thank You to Andri For This Useful Post:

    strof (27-10-13)

  10. #26
    Εγγραφή
    05-02-10
    Περιοχή
    Γερακας
    Μηνύματα
    5.944
    Thanked
    12383
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο strof Εμφάνιση μηνυμάτων
    Τι μονο που σκεφτομαι ειναι η φραση της γυναικας μου (με εχει στοιχιωσει θα ελεγα): Θα δωσεις καινουργιο αυτοκινητο για να παρεις με 90.000 χλμ??? Και σκοντα??? Θα δωσεις τουοτα να παρεις σκοντα?

    Sent from my AMOI N828 using Tapatalk
    ο μονος λόγος για να το κάνεις το βημα Παναγιωτη είναι η τεραστια διαφορά χωρων αναμεσα στα δυο αυτοκίνητα, μόνο αν οι χωροι του αουρις είναι ανυπερβλητο πρόβλημα για σένα. Η τογιότα έχει το καλύτερο after sales που υπάρχει και αυτό για μένα είναι ασυναγωνιστο πλεονέκτημα για ενα οικογενειακό αυτοκίνητο που κυκλοφορεί καθημερινά και το χρησιμοποιεί και γυναίκα.

  11. The Following User Says Thank You to PANOS-E60 For This Useful Post:

    strof (27-10-13)

  12. #27
    Εγγραφή
    26-12-09
    Ηλικία
    42
    Μηνύματα
    809
    Thanked
    1834
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Θεμα με τον χωρο δεν εχω μεγαλο, δεν κανω αλλοστε και τα πολλα ταξιδια. Μαλλον περισσοτερο θεμα με το αουρις εχω καθ ψαχνω τροπο να το ξεφορτωθω.
    Κατι αλλο, το οκταβια ειναι δυο χρονων leasing και εχει κοντα εκατο χιλιαδες χλμ. Οποτε μαλλον το ειχε καποιος πωλητης που γυρνουσε απο πολη σε πολη.
    Γνωριζει καποιος να μου πει πως συμπεριφερονται αυτοι στα αυτοκινητα τους; τα γ@μ@νε τη μανα ή φοβουνται ας πουμε καποιον ελεγχο απο τον εργοδοτη τους.
    Γιατι αν ειναι να του εχει πιει το αιμα αστο καλυτερα.

    Sent from my AMOI N828 using Tapatalk
    Ανδρών επιφανών πάσα γη τάφος

  13. #28
    Εγγραφή
    26-12-09
    Ηλικία
    42
    Μηνύματα
    809
    Thanked
    1834
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Andri Εμφάνιση μηνυμάτων
    Έχεις κανένα φίλο ταξιτζή? Χωρίς πλάκα, τόσα skoda ταξί κυκλοφορούν , θα υπάρχει και σαν αυτό που ενδιαφέρεσαι ....αυτός που το έχει θα ξέρει σίγουρα τι προβλήματα βγάζει το εν λόγω αυτοκίνητο με τόσα χλμ που θα έχει γράψει το κοντέρ του...
    Αντρεα ολοι οι ταξιτζιδες εχουν τον παλιοτερο 1,9 κινητηρα. Αυτος ηταν αθανατος. Τον 1,6 δεν εχει κανεις. Και στα καινουργια τωρα εχουν τον διλιτρο (προβληματικος).
    Ασχετο: προσπαθω τρεις μερες να γραφτω σε φορουμ σκοντα και δεν τα εχω καταφερει. Μονο δακτυλικα αποτυπωματα δεν μου εχουν ζητησει!!

    Sent from my AMOI N828 using Tapatalk
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη strof : 27-10-13 στις 19:43
    Ανδρών επιφανών πάσα γη τάφος

  14. #29
    Εγγραφή
    28-10-12
    Περιοχή
    Θεσσαλία
    Μηνύματα
    823
    Thanked
    1516
    Rides
    0

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο strof Εμφάνιση μηνυμάτων
    Θεμα με τον χωρο δεν εχω μεγαλο, δεν κανω αλλοστε και τα πολλα ταξιδια. Μαλλον περισσοτερο θεμα με το αουρις εχω καθ ψαχνω τροπο να το ξεφορτωθω.
    Κατι αλλο, το οκταβια ειναι δυο χρονων leasing και εχει κοντα εκατο χιλιαδες χλμ. Οποτε μαλλον το ειχε καποιος πωλητης που γυρνουσε απο πολη σε πολη.
    Γνωριζει καποιος να μου πει πως συμπεριφερονται αυτοι στα αυτοκινητα τους; τα γ@μ@νε τη μανα ή φοβουνται ας πουμε καποιον ελεγχο απο τον εργοδοτη τους.
    Γιατι αν ειναι να του εχει πιει το αιμα αστο καλυτερα.

    Sent from my AMOI N828 using Tapatalk
    του είχε πιει το αίμα..
    στην δουλειά μου ερχόταν συνέχεια πωλητές από Αθήνα-Θεσ/κη με εταιρικά
    παρόμοια και κάθε φορά που τους έλεγα πως ήταν το ταξίδι σας όλοι ρε φίλε
    και μιλάω για πάνω απο δέκα άτομα μου απάντησαν οτι ερχόταν με 200
    άμα δεν είναι δικό σου δεν το προσεχείς..καμιά ελπίδα

  15. The Following User Says Thank You to Dimimav For This Useful Post:

    strof (27-10-13)

  16. #30
    Εγγραφή
    23-02-11
    Μηνύματα
    4.592
    Thanked
    2745
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο strof Εμφάνιση μηνυμάτων
    Θεμα με τον χωρο δεν εχω μεγαλο, δεν κανω αλλοστε και τα πολλα ταξιδια. Μαλλον περισσοτερο θεμα με το αουρις εχω καθ ψαχνω τροπο να το ξεφορτωθω.
    Κατι αλλο, το οκταβια ειναι δυο χρονων leasing και εχει κοντα εκατο χιλιαδες χλμ. Οποτε μαλλον το ειχε καποιος πωλητης που γυρνουσε απο πολη σε πολη.
    Γνωριζει καποιος να μου πει πως συμπεριφερονται αυτοι στα αυτοκινητα τους; τα γ@μ@νε τη μανα ή φοβουνται ας πουμε καποιον ελεγχο απο τον εργοδοτη τους.
    Γιατι αν ειναι να του εχει πιει το αιμα αστο καλυτερα.

    Sent from my AMOI N828 using Tapatalk
    Με το μπουρι της σομπας θα συμπληρώσω εγώ!!!!!

  17. The Following User Says Thank You to mark e92 For This Useful Post:

    strof (27-10-13)

Σελίδα 3 από 8 ΠρώτηΠρώτη 12345 ... ΤελευταίαΤελευταία

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να απαντάτε σε θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργάζεστε τις δημοσιεύσεις σας
  •  
BACK TO TOP