Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 3 από 3

Θέμα: [E36] αφαιρεση κονσολας

  1. #1
    Εγγραφή
    10-12-12
    Περιοχή
    θεσσαλονικη
    Ηλικία
    34
    Μηνύματα
    623
    Thanked
    542
    Rides
    0

    Post [E36] αφαιρεση κονσολας

    καλησπερα σε ολους !!! θελω να βγαλω την κονσολα γυρω απο τον λεβιε που φτανει μεχρι το OBC αλλα δεν εχω βρει καποιο βιντεο που να δειχνει πως βγαινει σωστα.. μονο ενα βρηκα στο youtube αλλα ο αμερικαναρας χωνει κατι κατσαβιδια και στραβωνει τα πλαστικα ... αν καποιος ξερει την σωστη διαδικασια θα ημουν υποχρεος αν μου την λεγατε !!!
    Δεν υπάρχει τίποτε αδύνατο γι'αυτόν που θα προσπαθήσει. Μ.Α.

  2. #2
    Εγγραφή
    04-11-10
    Ηλικία
    39
    Μηνύματα
    1.359
    Thanked
    1173
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Λοιπον εγω ειχα σπασει 2 κλιψακια μια φορα και δεν ξαναασχοκηθηκα. Αυτο που θυμαμαι ειναι οτι πρεπει πρωτα να βγαλεις την κονσολα γυρο απο το χειροφρενο. Πρεπει να αφειρεσεις τα τασακια απο κατω εχει βιδες και αν θυμαμαι καλα εχει βιδα και κατω απο το δερμα στο χειροφρενο. Αν καταφερεις να αφαιρεσεις την κονσολα αυτην μετα πας στην κονσολα του λεβιε.
    quattro ist fur sissies

  3. #3
    Εγγραφή
    30-06-12
    Ηλικία
    34
    Μηνύματα
    277
    Thanked
    430
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Tsik.D. Εμφάνιση μηνυμάτων
    καλησπερα σε ολους !!! θελω να βγαλω την κονσολα γυρω απο τον λεβιε που φτανει μεχρι το OBC αλλα δεν εχω βρει καποιο βιντεο που να δειχνει πως βγαινει σωστα.. μονο ενα βρηκα στο youtube αλλα ο αμερικαναρας χωνει κατι κατσαβιδια και στραβωνει τα πλαστικα ... αν καποιος ξερει την σωστη διαδικασια θα ημουν υποχρεος αν μου την λεγατε !!!
    https://bmwfans.info/parts-catalog/E.../vehicle_trim/

    Ίσως σε βοηθήσει κάπως αυτό...

Ετικέτες Θέματος

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να απαντάτε σε θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργάζεστε τις δημοσιεύσεις σας
  •  
BACK TO TOP