Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 8 από 8

Θέμα: GT-R vs EVO IX

  1. #1
    Εγγραφή
    23-12-09
    Περιοχή
    Χαλάνδρι
    Μηνύματα
    3.699
    Thanked
    3301
    Rides
    1

    Προεπιλογή GT-R vs EVO IX

    Αστάθειες είχε ο οδηγός του GT-R κυνηγώντας το 9αρι EVO....

    Το έσπασε τελικά, και μέσα από το youtube ανακάλυψε η ασφαλιστική εταιρία ότι ο πελάτης έκανε ψευδή δήλωση για να αποζημιωθεί ...γιατί απ' το video αυτό αποδεικνύεται ότι έκανε αυτοσχέδιους αγώνες...... προσοχή στα EVO και στα video λοιπόν...


  2. #2
    Εγγραφή
    02-01-10
    Περιοχή
    Στη διαδήλωση του φραπέ
    Ηλικία
    53
    Μηνύματα
    11.740
    Thanked
    14747
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Φάνηκε σε ορισμένα σημεία ότι πήγε να το χάσει 1-2 φορές, μέχρι που τελικά τα κατάφερε.

    Ώρα για τροπέτ...

  3. #3
    Εγγραφή
    24-12-09
    Μηνύματα
    13.123
    Thanked
    23228
    Rides
    0

    Προεπιλογή

    Αμα είσαι κουλός τελικά, είσαι κουλός.
    Αξίωμα αυτό.

    Δεν πα να έχεις και Εβο και GTR και GT3 και VGA και χέσε μεσα.

    A coolman is a coolman under any other name.

  4. #4
    Εγγραφή
    17-01-10
    Περιοχή
    Λάρισα
    Ηλικία
    36
    Μηνύματα
    817
    Thanked
    420
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Gt R bitten by Evo 9....ayth einai eidhsh..........

  5. #5
    Εγγραφή
    18-01-10
    Περιοχή
    Corfu
    Ηλικία
    50
    Μηνύματα
    1.079
    Thanked
    1120
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Νίκο εσύ ανεβάζεις τέτοια βίντεο?

    Δεν λέγαμε ένα καιρό ράβουν τα Γιαπωνέζικα αλλά δεν μας ενδιαφέρει καθόλου? χαχχααχαχαχ

    Πλάκα κάνω έτσι?
    Αν δεν μπορείς να πας γρήγορα με 100 ίππους, τότε, δεν θα πας ούτε με 500

  6. #6
    Εγγραφή
    22-02-10
    Περιοχή
    ΛΑΡΙΣΑ
    Ηλικία
    57
    Μηνύματα
    12.860
    Thanked
    25860
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Κριμα να καταληξει ετσι η βραδια.
    Και ναι πραγματικα στις κοντρες με διαδρομη σε στροφες(βλεπε λιμανακια)θελει γνωσεις και χερια!!! δεν μετραει παντα το οχημα εκτος αν ειναι να βαλεις κοντρα αυτοκινητο με ποδηλατο...

  7. #7
    Εγγραφή
    24-12-09
    Περιοχή
    F.I.R. Αθηνών
    Ηλικία
    52
    Μηνύματα
    5.119
    Thanked
    12691
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Αν δεν κάνω λάθος, στο πλάϊ υπήρχε χιονάκι και σε κάποια σημεία, ο δρόμος κάτω "γυάλιζε ύποπτα" (πάγος ίσως).
    Προφανώς ο οδηγός του GT-R ήταν "φρέσκος" με το συγκεκριμένο αμάξι, σαν να μην ήξερε πώς να το τοποθετήσει στις κλειστές στροφές και 1-2 φορές "φλέρταρε με το "είμαι-δεν έιμαι έξω".

    Πάντως γενικά το EVO (μέχρι και το 9 αλλά είδικά το 9) είναι μεγάλη "αλήτρα" σε κλειστά κομμάτια. Φίλος μου με μεγάλη εμπειρία απο scooby (είχε 2 "ταβανιασμένα") και EVO (είχε το 9 "φευγάτο" και τώρα έχει το 10) μου λέει οτι σε "κλειστές/σφικτές" διαδρομές, το 9άρι απλά "δεν παίζεται".

    Το GT-R προφανώς έχει πιο "touring" χαρακτήρα σε σχέση με το "αγωνιάρικο" EVO 9.

  8. #8
    Εγγραφή
    25-12-09
    Περιοχή
    Elefsina
    Ηλικία
    37
    Μηνύματα
    2.652
    Thanked
    1629
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο VanVIC Εμφάνιση μηνυμάτων
    Αν δεν κάνω λάθος, στο πλάϊ υπήρχε χιονάκι και σε κάποια σημεία, ο δρόμος κάτω "γυάλιζε ύποπτα" (πάγος ίσως).
    Προφανώς ο οδηγός του GT-R ήταν "φρέσκος" με το συγκεκριμένο αμάξι, σαν να μην ήξερε πώς να το τοποθετήσει στις κλειστές στροφές και 1-2 φορές "φλέρταρε με το "είμαι-δεν έιμαι έξω".

    Πάντως γενικά το EVO (μέχρι και το 9 αλλά είδικά το 9) είναι μεγάλη "αλήτρα" σε κλειστά κομμάτια. Φίλος μου με μεγάλη εμπειρία απο scooby (είχε 2 "ταβανιασμένα") και EVO (είχε το 9 "φευγάτο" και τώρα έχει το 10) μου λέει οτι σε "κλειστές/σφικτές" διαδρομές, το 9άρι απλά "δεν παίζεται".

    Το GT-R προφανώς έχει πιο "touring" χαρακτήρα σε σχέση με το "αγωνιάρικο" EVO 9.
    Φυσικά λέμε για μια διαφορά πάνω απο 400 kg μεταξύ των δύο αυτοκινήτων, κάτι που κάνει το evo να υπερέχει σε ένα τόσο σφτιχτό κομμάτι. Κρίμα όμως... παρασήρθηκε απο έναν χερά που είχε μπροστά και ακολουθούσε απο πίσω δίχως αύριο. Το έχασε σε 1 σημείο, το έχασε σε δεύτερο... ε μετά είναι άξιος της μοίρας του

Ετικέτες Θέματος

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να απαντάτε σε θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργάζεστε τις δημοσιεύσεις σας
  •  
BACK TO TOP