Σελίδα 4 από 12 ΠρώτηΠρώτη ... 23456 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 31 έως 40 από 115

Θέμα: [E46] Ανάκληση λόγω προβλήματος στους αερόσακους

  1. #31
    Εγγραφή
    23-12-09
    Περιοχή
    Athens, Greece
    Ηλικία
    35
    Μηνύματα
    6.094
    Thanked
    8507
    Rides
    2

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο wheelman Εμφάνιση μηνυμάτων
    Και εγώ περιμένω εδώ 46 ημέρες Χαχαχαχα

    Sent from my ALCATEL ONE TOUCH 997D using Tapatalk
    Αντε ρε και του λεω μη με ψαχνετε μεσα στη βδομαδα πηζω. Απλα κουνησε το κεφαλι, ηξερε

  2. #32
    Εγγραφή
    27-05-12
    Περιοχή
    neverland
    Ηλικία
    43
    Μηνύματα
    11.191
    Thanked
    30480
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Και γω αναμονή...

    * fb page flickr

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Βασιλης Εμφάνιση μηνυμάτων
    ......με αυτόν τον μοναδικό ήχο που μόνο οι ευθείς 6κύλινδροι BMW έχουν..

  3. #33
    Εγγραφή
    01-02-10
    Περιοχή
    Thessaloniki
    Ηλικία
    47
    Μηνύματα
    2.580
    Thanked
    6681
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Την Τρίτη πήγα και εγώ στον Τρικαλιώτη και μου αλλάξαν τον σάκο.Περίμενα ενάμησι μήνα περίπου και μου είπαν ότι έστειλαν μόνο 80 κομμάτια οπότε να πάω άμεσα.Όλα κομπλέ έκαναν μια ωρίτσα χάζεψα και λίγο την έκθεση με κέρασαν και ένα καφέ.Κοιτούσα τις τιμές των σέρβις-ανταλλακτικών και μια αφίσα που έλεγε "νομίζετε ότι είμαστε ακριβοί; ρωτήστε μας" Τι να ρωτήσω?? Δίσκοι τακάκια μπροστά 300 ευρώ...

  4. The Following 10 Users Say Thank You to nikos valvetronic For This Useful Post:

    Bazil Van Sinner (06-02-15), BILL007 (06-02-15), chrisgiapz3 (06-02-15), georggge46 (07-02-15), ghost-rider (20-02-15), pilot (07-02-15), sierra (06-02-15), tasos.kamv (06-02-15), Vassilis ///M (06-02-15), zaharias (06-02-15)

  5. #34

    Προεπιλογή

    xxxxxxxxxxxx.jpg
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο nikos valvetronic Εμφάνιση μηνυμάτων
    Την Τρίτη πήγα και εγώ στον Τρικαλιώτη και μου αλλάξαν τον σάκο.Περίμενα ενάμησι μήνα περίπου και μου είπαν ότι έστειλαν μόνο 80 κομμάτια οπότε να πάω άμεσα.Όλα κομπλέ έκαναν μια ωρίτσα χάζεψα και λίγο την έκθεση με κέρασαν και ένα καφέ.Κοιτούσα τις τιμές των σέρβις-ανταλλακτικών και μια αφίσα που έλεγε "νομίζετε ότι είμαστε ακριβοί; ρωτήστε μας" Τι να ρωτήσω?? Δίσκοι τακάκια μπροστά 300 ευρώ...

  6. #35
    Εγγραφή
    07-07-12
    Μηνύματα
    105
    Thanked
    288
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο fanisk Εμφάνιση μηνυμάτων
    Περασα απο το Σπανο με το κλειδι του Compact, μου ειπαν για τον αεροσακο συνοδηγου. Δεν εχουν stock, περιμενω να με καλεσουν.

    Καλημερα
    πηγα στο Σπανο για αλλαγη ORING στην μηχανη και ρωτησα αν το αμαξι ειναι στην λιστα για αλλαγη αεροσακου.Η 1η απαντηση ηταν οχι.... μιας ομως και το αμαξι εμεινε μεσα για παρακολουθηση με πηραν τη ιδια μερα και μου ειπαν οτι θα τον αλλαξουν
    Τελος καλο για μενα οσον αφορα τον αεροσακο αλλα πρεπει να αλλαχτει στο καθισμα το διχτυ μιας και αναβει συνεχεια στο ταμπλο η ενδειξη του αεροσακου
    κοστος κοντα στα 300 ¤

  7. #36
    Εγγραφή
    23-12-09
    Περιοχή
    Athens, Greece
    Ηλικία
    35
    Μηνύματα
    6.094
    Thanked
    8507
    Rides
    2

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο giorgos1965 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Καλημερα
    πηγα στο Σπανο για αλλαγη ORING στην μηχανη και ρωτησα αν το αμαξι ειναι στην λιστα για αλλαγη αεροσακου.Η 1η απαντηση ηταν οχι.... μιας ομως και το αμαξι εμεινε μεσα για παρακολουθηση με πηραν τη ιδια μερα και μου ειπαν οτι θα τον αλλαξουν
    Τελος καλο για μενα οσον αφορα τον αεροσακο αλλα πρεπει να αλλαχτει στο καθισμα το διχτυ μιας και αναβει συνεχεια στο ταμπλο η ενδειξη του αεροσακου
    κοστος κοντα στα 300 ¤
    Αν δεν θες να αλλαξεις το καθισμα ακομα εχω ενα spare emulator που δεν μου χρειαστηκε στο φακελακι του με αποδειξη 14¤.

    Ακομη δεν με εχουν καλεσει για τον αεροσακο! Θα καλεσω αυριο να ρωτησω.

  8. #37
    Εγγραφή
    22-09-13
    Ηλικία
    42
    Μηνύματα
    341
    Thanked
    675
    Rides
    0

    Προεπιλογή

    Σήμερα πήγα σε γνωστή αντιπροσωπεία στα νότια προάστια για αλλαγή δοχείου διαστολής στο Ε46 μου, αφού τελευταία έχανα παραπάνω παραφλού από το κανονικό και μου άναβε το λαμπάκι χαμηλής στάθμης παραφλού.
    Δίνω του υπεύθυνου συνεργείου την άδεια για να περάσει το αυτοκίνητο στο αρχείο τους και μου λέει από ΜΟΝΟΣ του "Κάτσε να δούμε αν έχεις ανάκληση για αερόσακο συνοδηγού".
    Τελικά το αμάξι όντως συμπεριλαμβανόταν στην ανάκληση.
    Οπότε παράλληλα με το παγούρι, αλλάξαμε και τον αερόσακο!
    Επίσης τον ρώτησα πόσο πάει η αλλαγή λαδιών αν του πάω εγώ λάδια και φίλτρο και μου λέει " Ένα 10άρικο για το τυπικό της υπόθεσης".
    Και έρχομαι εγώ και λέω τώρα: Μήπως τελικά είμαστε λίγο υπερβολικοί θεωρώντας τις αντιπροσωπείες τόσο πολύ ακριβές;;;;
    Η συγκεκριμένη αντιπροσωπεία πάντως από σήμερα απέκτησε καινούριο πελάτη!

    ΥΓ: Για την ιστορία, η αλλαγή παγουριού μαζί με παραφλού και εργατικά πήγε 128 Ευρώ (30% έκπτωση στα εργατικά και 15% στα ανταλλακτικά)

  9. #38
    Εγγραφή
    08-06-12
    Περιοχή
    Αγιος Δημητριος
    Ηλικία
    31
    Μηνύματα
    1.787
    Thanked
    2567
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Lykouras Εμφάνιση μηνυμάτων
    Σήμερα πήγα σε γνωστή αντιπροσωπεία στα νότια προάστια για αλλαγή δοχείου διαστολής στο Ε46 μου, αφού τελευταία έχανα παραπάνω παραφλού από το κανονικό και μου άναβε το λαμπάκι χαμηλής στάθμης παραφλού.
    Δίνω του υπεύθυνου συνεργείου την άδεια για να περάσει το αυτοκίνητο στο αρχείο τους και μου λέει από ΜΟΝΟΣ του "Κάτσε να δούμε αν έχεις ανάκληση για αερόσακο συνοδηγού".
    Τελικά το αμάξι όντως συμπεριλαμβανόταν στην ανάκληση.
    Οπότε παράλληλα με το παγούρι, αλλάξαμε και τον αερόσακο!
    Επίσης τον ρώτησα πόσο πάει η αλλαγή λαδιών αν του πάω εγώ λάδια και φίλτρο και μου λέει " Ένα 10άρικο για το τυπικό της υπόθεσης".
    Και έρχομαι εγώ και λέω τώρα: Μήπως τελικά είμαστε λίγο υπερβολικοί θεωρώντας τις αντιπροσωπείες τόσο πολύ ακριβές;;;;
    Η συγκεκριμένη αντιπροσωπεία πάντως από σήμερα απέκτησε καινούριο πελάτη!

    ΥΓ: Για την ιστορία, η αλλαγή παγουριού μαζί με παραφλού και εργατικά πήγε 128 Ευρώ (30% έκπτωση στα εργατικά και 15% στα ανταλλακτικά)
    Που πηγες και ειχαν αεροσακους? Γτ ο Σπανος δεν εχει!
    Αν το Α είναι η επιτυχία, τότε ο μαθηματικός τύπος είναι Α=Χ+Υ+Ζ, όπου Χ ίσον δουλειά, Υ ίσον παιχνίδι και Ζ ίσον να κρατάς το στόμα σου κλειστό.

  10. #39
    Εγγραφή
    22-09-13
    Ηλικία
    42
    Μηνύματα
    341
    Thanked
    675
    Rides
    0

    Προεπιλογή

    Στον Σπανό, Λεωφ. Βουλιαγμένης.

  11. #40
    Εγγραφή
    08-06-12
    Περιοχή
    Αγιος Δημητριος
    Ηλικία
    31
    Μηνύματα
    1.787
    Thanked
    2567
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Lykouras Εμφάνιση μηνυμάτων
    Στον Σπανό, Λεωφ. Βουλιαγμένης.
    Εγω πηγα Τριτη στον Σπανο Συγγρου και δεν ειχε ! Θα παρω τηλ αυριο εκει
    Αν το Α είναι η επιτυχία, τότε ο μαθηματικός τύπος είναι Α=Χ+Υ+Ζ, όπου Χ ίσον δουλειά, Υ ίσον παιχνίδι και Ζ ίσον να κρατάς το στόμα σου κλειστό.

Σελίδα 4 από 12 ΠρώτηΠρώτη ... 23456 ... ΤελευταίαΤελευταία

Ετικέτες Θέματος

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να απαντάτε σε θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργάζεστε τις δημοσιεύσεις σας
  •  
BACK TO TOP