Σελίδα 4 από 4 ΠρώτηΠρώτη ... 234
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 31 έως 33 από 33

Θέμα: Ψαχνω συνεργειο στα Νοτια Προαστια....

  1. #31
    Εγγραφή
    08-06-12
    Περιοχή
    Αγιος Δημητριος
    Ηλικία
    31
    Μηνύματα
    1.787
    Thanked
    2567
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο GEORGE BMW 316ci Εμφάνιση μηνυμάτων
    Καλησπερα σε ολους να πω και εγω την αποψη μου για μητση /φλασκη και σπανο .Λοιπον Φλασκης μια χαρα προσεγμενα ολα αλλα ακριβως για τα ανταλλακτικα που ρωτησα ιδιες μα ιδιες τιμες με σπανο οποτε θα προτιμουσα σπανο οπου ηταν και μια χαρα και παρα πολλοι εξυπηρετικοι.Μητσης φθηνος μα φθηνος και με ανταλλακτικα bmw αλλα εχω την αισθηση οτι οταν πας εκει θα πρεπει να ξερεις τι προβλημα εχεις και οχι να ψαχνεσαι εχω παει καμια 15 φορες καθως μενω Αγιο δημητριο
    Και εγω Αγιο δημητριο μενω φιλε ........να πιουμε κανα καφεδακι! Και πηγαινα εως τωρα στον Μαργετη - Κρητικο εαν τον ξερεις ( 25 η Μαρτιου κοντα) βεβαια δεν ειμουν ευχαριστημενος!
    Νομιζω πως θα πηγαινω στην Αλιμος που ειναι εξυπερετικοτατοι και σχετικα οικονομικοι! Ο Φλασκης Σιττας που πηγα εχτες για ενα κουμπωμα εγκεφαλο ηταν αψογοι και εξυπηρετικοι αλλα ακριβοι!
    Αν το Α είναι η επιτυχία, τότε ο μαθηματικός τύπος είναι Α=Χ+Υ+Ζ, όπου Χ ίσον δουλειά, Υ ίσον παιχνίδι και Ζ ίσον να κρατάς το στόμα σου κλειστό.

  2. #32
    Εγγραφή
    29-05-11
    Περιοχή
    Μπραχαμι
    Ηλικία
    36
    Μηνύματα
    149
    Thanked
    86
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Φιλε μενω 2 τετραγωνα απο τον μαργετη χαχχαχαχαχχααααχα.

  3. #33
    Εγγραφή
    08-06-12
    Περιοχή
    Αγιος Δημητριος
    Ηλικία
    31
    Μηνύματα
    1.787
    Thanked
    2567
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Xaxaxaxa μια χαρα......κοιτα να δεις! Εγω μενω κοντα στο στρογγυλο σχολειο εαν ξερεις!
    Αν το Α είναι η επιτυχία, τότε ο μαθηματικός τύπος είναι Α=Χ+Υ+Ζ, όπου Χ ίσον δουλειά, Υ ίσον παιχνίδι και Ζ ίσον να κρατάς το στόμα σου κλειστό.

Σελίδα 4 από 4 ΠρώτηΠρώτη ... 234

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να απαντάτε σε θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργάζεστε τις δημοσιεύσεις σας
  •  
BACK TO TOP