Σελίδα 2 από 2 ΠρώτηΠρώτη 12
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 11 έως 18 από 18

Θέμα: M3 VS Supra VS TVR Cerbera

  1. #11
    Εγγραφή
    04-01-10
    Ηλικία
    52
    Μηνύματα
    3.122
    Thanked
    7408
    Rides
    0

    Προεπιλογή

    Μακαρι να ηταν και ενα Salgaris σε αυτη την τιμη.

  2. #12
    Εγγραφή
    23-12-09
    Περιοχή
    βόλτες με το μάτζικ μπας
    Ηλικία
    47
    Μηνύματα
    6.114
    Thanked
    11971
    Rides
    2

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο bimmer-corfu Εμφάνιση μηνυμάτων
    σε ξεσκίζει όμως η ασφάλεια αν δεν κάνω λάθος (γενικά στην Αγγλία)
    Το ταλιράκι το έχει στην τσέπη πιστεύω δεδομένου το νεαρό της ηλικίας κ τον χαρακτήρα των αυτοκινήτων.

    Αλλά τα έχουμε ξαναπεί, για έναν έρωτα να ζεις με δανεικά..


    έτσι πήρα κ εγώ την κάτω βόλτα στο νησί

  3. #13
    Εγγραφή
    10-01-10
    Περιοχή
    Αθηνα, Leeds
    Μηνύματα
    332
    Thanked
    1129
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    η ασφαλεια ειναι θεμα...
    ειμαι ηδη μελος στο mkivsupra.net το οποιο συνεργαζεται με την sky insurance και κανει αρκετα καλες τιμες στα μελη του, θα δειξει ακομα ειναι σχετικα νωρις.... μην ξεχνατε ομως οτι εδω δεν εχει τα ιδια τελη κυκλοφοριας με την ελλαδα, δεν εχει πουθενα διοδια.. δεν δεν δεν! (το φπα στα ανταλλακτικα ειναι 17% ) κτλπ...
    οποτε μεσες ακρες ειναι τα ιδια με το bmwδακι στην ελλαδα.... θα δειξει οπως ειπα ακομα ειναι νωρις...

    PtBoul... just LoL!


    χίμαιρα, δεινὸν ἀποπνείουσα πυρὸς μένος αἰθομένοιο (Ιλιάς Ζ 182)

  4. #14
    Εγγραφή
    23-12-09
    Μηνύματα
    6.185
    Thanked
    10609
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Σωστα μιλας, αλλα....τα εργατικα (κοστος ΑΩ) ειναι φωτια....

  5. #15
    Εγγραφή
    23-12-09
    Περιοχή
    Νεο Ηρακλειο, Αθηνα
    Μηνύματα
    685
    Thanked
    565
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Προσωπικα θα διαλεγα το tvr . Δε νομιζω οτι θα χεις ποτε αλλοτε τη δυνατοτητα στη ζωη σου να αποκτησεις τετοιο αμαξι. Καθαρα για λογους πρωτοτυπιας. Χωρια που ειναι κι αυτο πισωκινητος πυραυλος και το εσωτερικο του ειναι αλλου.

    Supra παιζει και στην ελλαδα λιγο πολυ και γενικα ειναι εφικτο. M3 κι αν ειναι εφικτο... Tvr ειναι απιαστο ονειρο εδω ακομα και τωρα..

  6. #16
    Εγγραφή
    10-01-10
    Περιοχή
    Αθηνα, Leeds
    Μηνύματα
    332
    Thanked
    1129
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Αμα δεις τι ζητανε για σουπρα στην Ελλαδα θα τραβας τις μασχαλοτρυχες σου!!!
    η αληθεια ειναι οτι εχω σκεφτει και για TVR και για το cerbera και για το chimaera... ΑΛΛΑ 1. το cerbera ειδικα δεν συγχωρει λαθη ειναι πολυ απολυτο, και τα tvr γενικα δεν ειναι και το καλυτερο value for money ειναι γνωστο οτι δεν ειναι και τα πιο απροβληματιστα αυτοκινητα...
    και 2 και σημαντικοτερο... το Supra εχει στοιχειωσει τα ονειρα μου απο μικρος... (απο τοτε που χαμε μια πρωτη επαφη στο dreamcast ) ειναι απιστευτο αποθυμενο... και ΠΡΕΠΕΙ να εκπληρωθει καποτε....


    χίμαιρα, δεινὸν ἀποπνείουσα πυρὸς μένος αἰθομένοιο (Ιλιάς Ζ 182)

  7. #17
    Εγγραφή
    04-01-10
    Ηλικία
    52
    Μηνύματα
    3.122
    Thanked
    7408
    Rides
    0

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Dioskouroi Εμφάνιση μηνυμάτων
    Αμα δεις τι ζητανε για σουπρα στην Ελλαδα θα τραβας τις μασχαλοτρυχες σου!!!
    η αληθεια ειναι οτι εχω σκεφτει και για TVR και για το cerbera και για το chimaera... ΑΛΛΑ 1. το cerbera ειδικα δεν συγχωρει λαθη ειναι πολυ απολυτο, και τα tvr γενικα δεν ειναι και το καλυτερο value for money ειναι γνωστο οτι δεν ειναι και τα πιο απροβληματιστα αυτοκινητα...
    και 2 και σημαντικοτερο... το Supra εχει στοιχειωσει τα ονειρα μου απο μικρος... (απο τοτε που χαμε μια πρωτη επαφη στο dreamcast ) ειναι απιστευτο αποθυμενο... και ΠΡΕΠΕΙ να εκπληρωθει καποτε....

    Ελα Κυπρο να παρεις ενα απο μια μαντρα. Εχει αρκετες που περιμενουν εδω και κατι χρονια αγοραστη.
    Και φερε μαζι σου hoover για την σκονη και μια τετραδα λαστιχα γιατι αυτες εχουν μεινει μονο με ζαντες απ την ακινησια.
    Στα αζητητα ειναι...

  8. #18
    Εγγραφή
    23-12-09
    Περιοχή
    Τρίκαλα
    Ηλικία
    48
    Μηνύματα
    4.894
    Thanked
    6363
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Dioskouroi Εμφάνιση μηνυμάτων
    Αμα δεις τι ζητανε για σουπρα στην Ελλαδα θα τραβας τις μασχαλοτρυχες σου!!!
    η αληθεια ειναι οτι εχω σκεφτει και για TVR και για το cerbera και για το chimaera... ΑΛΛΑ 1. το cerbera ειδικα δεν συγχωρει λαθη ειναι πολυ απολυτο, και τα tvr γενικα δεν ειναι και το καλυτερο value for money ειναι γνωστο οτι δεν ειναι και τα πιο απροβληματιστα αυτοκινητα...
    και 2 και σημαντικοτερο... το Supra εχει στοιχειωσει τα ονειρα μου απο μικρος... (απο τοτε που χαμε μια πρωτη επαφη στο dreamcast ) ειναι απιστευτο αποθυμενο... και ΠΡΕΠΕΙ να εκπληρωθει καποτε....

    Αν είναι όνειρο από τα παιδικά χρόνια, να γίνει και μην ακούς καέναν!!!!!!

Σελίδα 2 από 2 ΠρώτηΠρώτη 12

Ετικέτες Θέματος

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να απαντάτε σε θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργάζεστε τις δημοσιεύσεις σας
  •  
BACK TO TOP