Σελίδα 1 από 2 12 ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 10 από 20

Θέμα: Αλλαγή cd player με ???

  1. #1
    Εγγραφή
    01-01-13
    Ηλικία
    32
    Μηνύματα
    114
    Thanked
    285
    Rides
    1

    Post Αλλαγή cd player με ???

    Καλησπέρα σε όλους και καλή βδομάδα. Θα ήθελα να αντικαταστήσω το f&u ράδιο cd που έχει το e36 για λόγους ότι είναι ''σαπίλα'' .Σκέφτομαι να βάλω pioneer avh6300 bt ή kenwood kvt526. Είμαι λοιπόν μεταξύ αυτών των δύο μηχανημάτων καθώς θέλω να βάλω κάτι καλό . Ποιο από τα δύο ειναι καλύτερο? Υπάρχει μεγάλη διαφορά μεταξύ τους? Να ξεκαθαρίσω πως δεν θέλω να βαλω ούτε ηχεία ,ούτε woofer στο μέλλον. Απλά θελω να έχω μια καλη μονάδα με οθόνη (τα ηχεία που έχουμε είναι pioneer ,απλά για την ιστορία το αναφέρω) και κυρίως αν βάλω ένα video μουσικης να έχει καλή ανάλυση. Παρατήρησα ωστόσο ότι στο pionner αφαιρείται η πρόσοψη ενώ στο kenwood όχι (και επειδή έχουμε ένα κλειστό γκαράζ και ένα Ε36 ΚΑΙ Ε46,βάζουμε την μία βδομάδα το ένα και την άλλη το άλλο,θεωρώ πως είναι σημαντικό να αφαιρείται η πρόσοψη αν και σκεπάζουμε αυτό που έιναι εξω κάθε φορα). Επίσης το pionner έχει και bluetooth ,ενώ το kenwood δεν έχει και για να βάλεις την μονάδα του bluetooth θέλει 140 ευρω. Aυτά σε γενικές γραμμές . Παρακαλώ συγχωρέστε με για το κουραστικό και μεγάλο κείμενο. Θέλω να 'μαι κατατοπιστικός για να καταλάβαιτε τι ζητάω.

  2. #2
    Εγγραφή
    22-02-10
    Περιοχή
    ΛΑΡΙΣΑ
    Ηλικία
    58
    Μηνύματα
    12.860
    Thanked
    25860
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    δηλαδη θελεις να συγκρινεις αυτο:
    pioneer avh6300 bt


    με αυτο:
    kenwood kvt526



    μια εικονα χιλιες λεξεις....αλλα θα θελεις και καποια τεχνικα χαρακτηριστικα για να κανεις την επιλογη.....ευχομαι την καλυτερη
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη aristent : 04-02-13 στις 06:52

  3. The Following 2 Users Say Thank You to aristent For This Useful Post:

    BILL007 (03-02-13), Δημήτρης Λέκκας (03-02-13)

  4. #3
    Εγγραφή
    23-12-09
    Περιοχή
    Αθήνα
    Μηνύματα
    11.182
    Thanked
    14074
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Sorry για το offtopic αλλά εγώ θα έβαζα κάτι τέτοιο

    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη BILL007 : 03-02-13 στις 21:44



  5. The Following 2 Users Say Thank You to BILL007 For This Useful Post:


  6. #4
    Εγγραφή
    01-01-13
    Ηλικία
    32
    Μηνύματα
    114
    Thanked
    285
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Tώρα με γείωσες.

  7. #5
    Εγγραφή
    12-01-10
    Περιοχή
    Thessaloniki
    Ηλικία
    33
    Μηνύματα
    3.649
    Thanked
    4339
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Δημήτρης Λέκκας Εμφάνιση μηνυμάτων
    Tώρα με γείωσες.
    Θα χαλασει ολη η εικονα και η ομοιορφια του εσωτερικου με την οθονη που θελεις να βαλεις.

  8. The Following 2 Users Say Thank You to giannis_compact For This Useful Post:

    BILL007 (04-02-13), leo328 (04-02-13)

  9. #6
    Εγγραφή
    05-07-11
    Ηλικία
    44
    Μηνύματα
    916
    Thanked
    696
    Rides
    2

    Προεπιλογή

    γνωμη μου ειναι στο ε36 δεν ταιριαζει οθονη...θα ναι ξενο σωμα στο alltime classic εσωτερικο...
    παρε ενα απλο και προσπαθησε να εχει πορτοκαλι φωτισμο για να ταιριαζει με τον υπολοιπο φωτισμο....
    απο κει και περα δικο σου ειναι οτι θελεις κανεις...

    e36 till death!
    its not what you can say its what you can proοve(denzel washighton-training day film).

  10. The Following 2 Users Say Thank You to leo328 For This Useful Post:


  11. #7
    Εγγραφή
    22-02-10
    Περιοχή
    ΛΑΡΙΣΑ
    Ηλικία
    58
    Μηνύματα
    12.860
    Thanked
    25860
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Αν ημουν 20χρονος σαν τον Δημητρη,θα εβαζα και εγω ενα απο αυτα τα συγχρονα CD-DVD Player!!!

    ......δε νομιζω να με ενοιαζε για την εικονα και το ιματζ,ειδικα στο εσωτερικο, της Ε36....την εικονα της Σακιρας, που λεει ο λογος,να μην μου χαλαει και ολα τ'αλλα αστα να πανε!!!

    Δημητρη,επειδη μου αρεσει τα "ξενα" ηχοσυστηματα, να εχουν τον ιδιο τουλαχιστον φωτισμο πληκτρων με το εσωτερικο του οχηματος,ελπιζω να γυριζει το Pioneer απο μπλε σε πορτοκαλι.

  12. The Following 3 Users Say Thank You to aristent For This Useful Post:

    Bazil Van Sinner (04-02-13), BILL007 (04-02-13), Δημήτρης Λέκκας (04-02-13)

  13. #8
    Εγγραφή
    12-01-10
    Περιοχή
    Thessaloniki
    Ηλικία
    33
    Μηνύματα
    3.649
    Thanked
    4339
    Rides
    1

  14. The Following 5 Users Say Thank You to giannis_compact For This Useful Post:

    Bazil Van Sinner (04-02-13), BILL007 (04-02-13), joseph (04-02-13), orestis (04-03-13), Δημήτρης Λέκκας (04-02-13)

  15. #9
    Εγγραφή
    08-06-12
    Περιοχή
    Αγιος Δημητριος
    Ηλικία
    31
    Μηνύματα
    1.787
    Thanked
    2567
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Κοιτα να δεις.......κατα τη γνωμη μου τα 36αρια ειναι πολυ ευκολοτερα σε αφτερμαρκετ πηγες λογο του οτι μπαινει το στανταρ μεγεθος πηγης .............ΟΕΜ εικαονα βεβαια ποτε δεν θα πετυχεις .......αλλα αμα το γουσταρεις μπαξε ψυχαγωγια ......μονο πορτοκαλι φωτισμο προσεχε να εχει
    Παντως επειδη και εγω εβαλα οθονη-ταβλετ στο 46αρι με αρκετα ΟΕΜ εμφανιση:
    χρηστικοτατη μπλα μπλα μπλα.......αλλα μετα απο λιγο τα βαριεσαι μωρε δεν σου τραβουν την προσοχη! Τουλαχιστον κοιταξε να εχει μπλε δοντι μπας και βαλεις κανα οbd να παιζεις λιγο βεβαια εξαρταται και απο το λογισμικο!
    Αααααα δεν υπαρχει δυνατοτητα οπως στα 46αρια να καταιβει ο κλιματισμος και να μπει σταθερη οθονη............?????
    Αν το Α είναι η επιτυχία, τότε ο μαθηματικός τύπος είναι Α=Χ+Υ+Ζ, όπου Χ ίσον δουλειά, Υ ίσον παιχνίδι και Ζ ίσον να κρατάς το στόμα σου κλειστό.

  16. The Following User Says Thank You to Dermatis For This Useful Post:


  17. #10
    Εγγραφή
    23-12-09
    Περιοχή
    Αθήνα
    Μηνύματα
    11.182
    Thanked
    14074
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Dermatis Εμφάνιση μηνυμάτων
    Αααααα δεν υπαρχει δυνατοτητα οπως στα 46αρια να καταιβει ο κλιματισμος και να μπει σταθερη οθονη............?????
    Yπάρχει Πές στον Aceman να σου ανεβάσει φωτό



Σελίδα 1 από 2 12 ΤελευταίαΤελευταία

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να απαντάτε σε θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργάζεστε τις δημοσιεύσεις σας
  •  
BACK TO TOP