Σελίδα 91 από 412 ΠρώτηΠρώτη ... 41818990919293101141191 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 901 έως 910 από 4117

Θέμα: Τι καινούργιο προσθέσατε στη BMW σας μέρος 4ο

  1. #901
    Εγγραφή
    23-12-09
    Περιοχή
    Athens, Greece
    Ηλικία
    35
    Μηνύματα
    6.094
    Thanked
    8507
    Rides
    2

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Nino Εμφάνιση μηνυμάτων
    σε κανεναν δεν αρεσει να παιρνει κλησεις,σε κανεναν να χανει χρηματα, ομως ο κοκ ειναι ξεκαθαρος.
    Το ηξερες το ρισκαρες, επεσες σε οργανο που ειναι υπηρεσιακος.
    Ψηλα το κεφαλι σαν αρσενικος και τις βρισιες απο μεσα σου γιατι το λαθος σε αυτη την περιπτωση ειναι απο τη μερια σου.
    Ολα τα αλλα περι ηθικης και προβλεπε ειναι ακυρα.
    Ειμαι σιγουρος αν σκεφθεις θα βρεις γιατι χρειαζεται και η μπροστα πινακιδα.
    Αν βαλεις το αυτοκολλητο θα σε ξαναγραψουν αλλα παλι αυτο θα ειναι ενα ρισκο που εσυ αποφασιζεις να παρεις.
    Και το Συνταγμα ξεκαθαρο ειναι αλλα δεν βλεπω κανεναν να τηρει ο,τι γραφει αυτο. Ακυρα δεν ειναι, οταν βλεπεις οτι ολα τα υπολοιπα ειναι σωστα, δεν γραφεις σαν ******ς 150Ε και ακριβως επειδη εισαι αρσενικος δεν θα πεις "το λεει ο ΚΟΚ", πες αντρικια "βγηκα να εισπραξω γιατι με δερνουν στο ΑΤ που δεν γεμιζω το μπλοκακι". Και τωρα που το σκεφτομαι, αμα εισαι αρσενικος δεν λες μαλακιες στον αλλο με καλυψη τη στολη, τα βγαζει σε μια μερα ο αχρηστος ειπε. Σωπα ρε?? Ετσι ειναι.

    Η μπροστα πινακιδα δεν χρειαζεται πουθενα. Στην εγκαταλειψη παιζει ρολο η πισω. Στις καμερες η πισω. Παντου η πισω. Με αυτη τη λογικη να βαλουμε και στα μηχανακια μπροστα. Τα supercars που δεν εχουν μπροστινη?

    Πινακιδα νεου τυπου στον Aero δεν μπαινει. Ή θα εξεχει πανω/κατω απο το προφυλακτηρα, ή θα κλεισει τη τρυπα ή θα μπει στο πλαι. Αν εξεχει θα υπαρχει προβλημα απο το να τη στραβωνουν τα πλυντηρια εως να περασει καποιος και να σκισει το ποδι του.

    Το αρθρο 90 του ΚΟΚ προβλεπει η πινακιδα να μην ειναι στραβη, διπλωμενη κ.α Ε στον Aero αν δεν διπλωσει ΔΕΝ ΜΠΑΙΝΕΙ. Αρα και να τη βαλω παλι μπορει να βρεθει ο ζαβος να μου πει ειναι λιιιιιιιιγο στραβη.

    Το οτι ο ******* ηταν καρα******ς ειναι προφανες νομιζω.

  2. The Following User Says Thank You to fanisk For This Useful Post:

    Leonidas_E39 (01-11-13)

  3. #902
    Εγγραφή
    27-05-12
    Περιοχή
    neverland
    Ηλικία
    43
    Μηνύματα
    11.191
    Thanked
    30480
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    +1

    * fb page flickr

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Βασιλης Εμφάνιση μηνυμάτων
    ......με αυτόν τον μοναδικό ήχο που μόνο οι ευθείς 6κύλινδροι BMW έχουν..

  4. #903
    Εγγραφή
    26-12-09
    Περιοχή
    Κηφισια
    Ηλικία
    52
    Μηνύματα
    7.458
    Thanked
    11958
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Απο περιεργεια ,στο εξωτερικο με τετοιο προφυλακτηρα ΑΕΡΟ δεν γραφουνε για πινακιδα μπροστινη??
    Κατασκευαστικο΄λαθος ειναι και δεν μπαινει η πινακιδα??

    Αχαριστια & Αγνωμοσυνη το ελληνικο σπορ


    "Ολα ειναι δρομος τωρα μονο στην Αθηνα"

  5. The Following User Says Thank You to katsaraios For This Useful Post:

    Nino (01-11-13)

  6. #904
    Εγγραφή
    11-08-12
    Περιοχή
    Athens - Alimos
    Ηλικία
    37
    Μηνύματα
    218
    Thanked
    210
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο fanisk Εμφάνιση μηνυμάτων
    Το ξερω αλλα δεν λεει κατι. Απο τη στιγμη που ολα ειναι προβλεπε και δεν εκανα καμια παραβαση τυπου περασα σκοτωμενο κοκκινο, θα μπορουσε να ειναι απο λιγοτερο εως καθολου κομπλεξικος. Ειναι αυτο που ειπε η μπατσινα "ηθικα δεν ειναι σωστο". Αυτο και μονο.

    Μαλακία ρε φίλε. Είναι πάντως πολύ κομπλεξικοί....Είναι μη σου τύχει. Εδώ θυμάμαι στη 1η μου εκδρομή με αμάξι που πήγα 18 χρονών με σταμάτησε μπατσίνα κ με έγραψε για κάρτα καυσαερίων. Εγώ έτρεμα που δεν μ είχε ξανατύχει κάτι τέτοιο κ αυτή θα το χαιρόταν κ από πάνω, είμαι σίγουρος...που να ήμουν κ με τη Ζ τότε :P

    Πάντως να τα λέμε κ όλα. Έχω τύχει κ σε κάτι Δίας διασταύρωση Κατεχάκη Μεσογείων που οι τυπάδες όχι μόνο δε με ενόχλησαν πάνω απο 2 λεπτά αλλά πιάσαμε κ συζήτηση.
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη kapamaru1 : 01-11-13 στις 00:18

  7. #905
    Εγγραφή
    24-12-09
    Περιοχή
    Μαρουσι
    Μηνύματα
    6.857
    Thanked
    15098
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    με λιγα λογια οταν ο αστυνομικος δεν μας γραφει ειναι τυπας και οταν μας γραφει κομπλεξικος... μπιουτιφουλλλλ
    ολοι μας εχουμε κατηγορησει και ολοι εχουμε χειροκροτησει την αστυνομια,το προβλημα ειναι οτι εμεις δεν εχουμε αποφασισει τι "ειδους" αστυνομια θελουμε.
    Απο την αλλη αν ο καθενας κατηγοριοποιει την σοβαροτητα των παραβασεων με δικα του κριτηρια... τι να πουμε μετα!!!


    υγ.
    οσο για τον εισπρακτικο ρολο του κρατους δεν ειδα να εχουμε την ιδια "ευαισθησια" οταν κοβει τις συνταξεις φορολογει παραλογα ανθρωπους και ακινητα και αυξανει τη συμμετοχη στα φαρμακα στα γεροντακια...

  8. The Following User Says Thank You to Nino For This Useful Post:

    dark knight (01-11-13)

  9. #906
    Εγγραφή
    23-12-09
    Περιοχή
    Athens, Greece
    Ηλικία
    35
    Μηνύματα
    6.094
    Thanked
    8507
    Rides
    2

    Προεπιλογή

    Ετσι ακριβως !!!!

  10. #907
    Εγγραφή
    08-06-12
    Περιοχή
    Αγιος Δημητριος
    Ηλικία
    31
    Μηνύματα
    1.787
    Thanked
    2567
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Μπαξιματακι ....... 90 ευρω 100αρα ( 1.751 )
    Και εφυγε για ταξιδι........!
    Αν το Α είναι η επιτυχία, τότε ο μαθηματικός τύπος είναι Α=Χ+Υ+Ζ, όπου Χ ίσον δουλειά, Υ ίσον παιχνίδι και Ζ ίσον να κρατάς το στόμα σου κλειστό.

  11. The Following 3 Users Say Thank You to Dermatis For This Useful Post:

    Bazil Van Sinner (01-11-13), Panos 316T (01-11-13), Vassilis ///M (01-11-13)

  12. #908
    Εγγραφή
    25-11-11
    Περιοχή
    Piraeus
    Μηνύματα
    2.939
    Thanked
    8023
    Rides
    3

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Dermatis Εμφάνιση μηνυμάτων
    Μπαξιματακι ....... 90 ευρω 100αρα ( 1.751 )
    Και εφυγε για ταξιδι........!
    Τις κόκκινες βελόνες τις αγόρασες ή τις έβαψες εσύ;;;

  13. #909
    Εγγραφή
    08-06-12
    Περιοχή
    Αγιος Δημητριος
    Ηλικία
    31
    Μηνύματα
    1.787
    Thanked
    2567
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Εγω τις εβαψα! Με ρωταγε και ο μηχανικος μου Εγινε τελειο το αποτελεσμα και φαινονται σαν να ειναι αγορασμενες κοκκινες!
    Με ενα ανεξιτηλο με μυτη πλακε το εκανα! Αμα εχεις χρονο και θες κανονιζουμε ενα καφε και κανουμε και τις δικες σου
    Αν το Α είναι η επιτυχία, τότε ο μαθηματικός τύπος είναι Α=Χ+Υ+Ζ, όπου Χ ίσον δουλειά, Υ ίσον παιχνίδι και Ζ ίσον να κρατάς το στόμα σου κλειστό.

  14. The Following User Says Thank You to Dermatis For This Useful Post:

    wheelman (01-11-13)

  15. #910
    Εγγραφή
    25-11-11
    Περιοχή
    Piraeus
    Μηνύματα
    2.939
    Thanked
    8023
    Rides
    3

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Dermatis Εμφάνιση μηνυμάτων
    Εγω τις εβαψα! Με ρωταγε και ο μηχανικος μου Εγινε τελειο το αποτελεσμα και φαινονται σαν να ειναι αγορασμενες κοκκινες!
    Με ενα ανεξιτηλο με μυτη πλακε το εκανα! Αμα εχεις χρονο και θες κανονιζουμε ενα καφε και κανουμε και τις δικες σου
    Πότε είπες, ότι μπορείς;;;;;




Σελίδα 91 από 412 ΠρώτηΠρώτη ... 41818990919293101141191 ... ΤελευταίαΤελευταία

Ετικέτες Θέματος

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να απαντάτε σε θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργάζεστε τις δημοσιεύσεις σας
  •  
BACK TO TOP