Σελίδα 4 από 4 ΠρώτηΠρώτη ... 234
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 31 έως 36 από 36

Θέμα: gps που να κανει...παπαδες!

  1. #31
    Εγγραφή
    01-04-12
    Περιοχή
    Inside of BMW
    Μηνύματα
    3.103
    Thanked
    2317
    Rides
    0

    Προεπιλογή

    Μπίλυ ρώτησα και μου είπε δεν έχει τέτοιο πρόγραμμα για gps, βλέπω πως κάτι σου βρήκαν οι υπόλοιποι...
    Η πρόταση του ήταν να τα ποστάρεις όλα στο googlemap και ανάλογα με τα βελάκια που θα σου βγάζει με τις τοποθεσίες να επιλέγεις εσύ τη σειρά που θα τα βάλεις στο gps.
    Πωλούνται : Ζάντες 16 Μ Styling 220

    Αγοράζονται : BMW Performance parts

  2. #32
    Εγγραφή
    15-01-10
    Περιοχή
    Μοσχάτο
    Ηλικία
    48
    Μηνύματα
    345
    Thanked
    416
    Rides
    0

    Προεπιλογή

    Μόλις βρήκα και ένα online εργαλείο.
    https://www.routexl.com
    Πατάς στο import, βάζεις τις διευθύνσεις που θες και μετά υπολογίζεις τη διαδρομή.
    Μπορείς να κάνεις download τη διαδρομή για προγράμματα gps όπως tom tom κλπ.
    Ρίξτου μια ματιά

  3. The Following 4 Users Say Thank You to fast-enough For This Useful Post:

    aristent (20-02-13), bill_m3 (20-02-13), dafidack (21-02-13), Konstantinos E60 (21-02-13)

  4. #33
    Εγγραφή
    22-02-10
    Περιοχή
    ΛΑΡΙΣΑ
    Ηλικία
    57
    Μηνύματα
    12.860
    Thanked
    25860
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο fast-enough Εμφάνιση μηνυμάτων
    Μόλις βρήκα και ένα online εργαλείο.
    https://www.routexl.com
    Πατάς στο import, βάζεις τις διευθύνσεις που θες και μετά υπολογίζεις τη διαδρομή.
    Μπορείς να κάνεις download τη διαδρομή για προγράμματα gps όπως tom tom κλπ.
    Ρίξτου μια ματιά
    αυτο μαλιστα!!!

    κανει:


    "παπαδες"


  5. The Following 4 Users Say Thank You to aristent For This Useful Post:

    bill_m3 (20-02-13), dafidack (21-02-13), Eleni (20-02-13), fast-enough (20-02-13)

  6. #34
    Εγγραφή
    16-05-12
    Περιοχή
    Λάρισα
    Ηλικία
    50
    Μηνύματα
    1.121
    Thanked
    1482
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Σας ευχαριστω πολυ ρε παιδια.Ξερω,σας εβαλα σε κοπο αλλα ειναι για δουλεια και πιθανοτατα οι οδηγιες σας θα φανουν χρησιμες και σε αλλους συμφορουμιτες.
    Αντρεα αυτη η λυση που σου ειπε το παλικαρι πιθανον να απαιτει γνωσεις που εγω δεν κατεχω,μπορει και οχι.Με την δοκιμη του Fast (thanks by the way) ισως τα πραγματα να ειναι πιο απλα,μιας και ο optostyle που γνωριζει την περιοχη εδωσε το ok. Το μονο που απομενει ειναι μια δοκιμη σε ενα δρομολογιο εστω και εδω με iphone (εχουν αρκετοι φιλοι μου) και αγορα δικου μου επειτα.Α,μπαινω να δοκιμασω και το προγραμματακι που μου προτεινες Fast μηπως γινει δουλεια και μ'αυτο.Το lumia 610 που εχω εχει αλανθαστο gps (δοκιμασμενο) αλλα δεν κανει τα κολπα του iphone.Μπορει σε συνδιασμο τα δυο τους να μην χρειαστει το iphone.

    Αρη,οχι τετοιους παπαδες ρε

    τετοιους...


  7. The Following User Says Thank You to dafidack For This Useful Post:

    aristent (21-02-13)

  8. #35
    Εγγραφή
    17-01-10
    Περιοχή
    Βολος
    Ηλικία
    56
    Μηνύματα
    855
    Thanked
    550
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο dafidack Εμφάνιση μηνυμάτων
    ...Το lumia 610 που εχω εχει αλανθαστο gps (δοκιμασμενο) αλλα δεν κανει τα κολπα του iphone.Μπορει σε συνδιασμο τα δυο τους να μην χρειαστει το iphone...
    Βασιλη, δεν ειναι δυνατοτητα του iphone αυτη, αλλα του προγραμματος. Βρες το ιδιο προγραμμα για το Lumia σου και εισαι ΟΚ, αν υπαρχει φυσικα για winmobile το προγραμμα αυτο.
    "You live more for five minutes, going fast on a bike, than other people do all of their life". - Marco Simoncelli R.I.P.

  9. The Following User Says Thank You to nfot For This Useful Post:

    dafidack (21-02-13)

  10. #36
    Εγγραφή
    16-05-12
    Περιοχή
    Λάρισα
    Ηλικία
    50
    Μηνύματα
    1.121
    Thanked
    1482
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Δυστηχως Νικο με ενα ψαχτηρι που εκανα και αφου μπηκα και στη σελιδα του CoPilot διαπιστωσα μετα λυπης μου οτι υποστηριζει winphone αλλα οχι lumia.Η ειρωνια ειναι οτι κανει για Qteck 9100 το οποιο και ειχα,αλλα το χαρισα σε κολλητο κι αυτος ο τρομπας το χαρισε με την σειρα του σε αλλον.Και τι να του πεις τωρα?Το θελω πισω γιατι καιγομαι?

Σελίδα 4 από 4 ΠρώτηΠρώτη ... 234

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να απαντάτε σε θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργάζεστε τις δημοσιεύσεις σας
  •  
BACK TO TOP