Σελίδα 4 από 25 ΠρώτηΠρώτη ... 2345614 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 31 έως 40 από 241

Θέμα: Ανησυχιες...

  1. #31
    Εγγραφή
    30-07-10
    Περιοχή
    Ξεσσαλονικη!
    Ηλικία
    42
    Μηνύματα
    7.725
    Thanked
    17900
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Να σΕ πω την γνώμη μου..το αμάξι σου είναι πάρα πολύ καλό για την ηλικία/χλμ που έχει..το ξέρεις και σε ξέρει..μη νομίζεις οτι το Σουμπι είναι ''φθηνότερο'' στα έξοδα του.
    Θεωρώ πως, ειδικά στους καιρούς αυτούς, κάνεις μόκο και όταν έρθει η ώρα παίρνεις αυτό που πραγματικά γουστάρεις(και δεν θα το βαρεθείς σε 5 χρόνια) και έκλεισες!
    Ο Κυβερνήτης είναι υπεύθυνος για το αεροσκάφος και τους επιβάτες για όσο διαρκεί η πτήση. Ο Μηχανικός είναι υπεύθυνος για ΠΑΝΤΑ.



  2. The Following 2 Users Say Thank You to pilot For This Useful Post:

    Kazakos Garage (17-10-12), nikos1400 (17-10-12)

  3. #32
    Εγγραφή
    28-12-09
    Ηλικία
    52
    Μηνύματα
    3.201
    Thanked
    4060
    Rides
    5

    Προεπιλογή

    Πιό ωραιο το λευκο σουμπαρού απο το εβο...

  4. The Following 4 Users Say Thank You to gnx For This Useful Post:

    aristent (17-10-12), imolarot (17-10-12), mitsos_chania (17-10-12), S8N (17-10-12)

  5. #33
    Εγγραφή
    23-02-11
    Μηνύματα
    4.592
    Thanked
    2745
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Thomelef Εμφάνιση μηνυμάτων
    Του 02 σορυ.
    Περα απο την πλακα Τομ ειναι 10!!!! χρονων και οπως πανε τα νεα μετρα αν δεν φυγει τωρα δεν θα φυγει ποτε. Κανε την ανταλλαγη και με ενα πιο καινουργιο αν σε παιρνει . Μετα το βλεπω για ΦΙΛΠΑ.

  6. #34
    Εγγραφή
    23-02-11
    Μηνύματα
    4.592
    Thanked
    2745
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Thomelef Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ασχετα με τις τιμες που παιζουν, και τα δυο ειναι κατωτερα αμαξια, και εγω θελω να κανω την κ...α μου, μεχρι να στρωσουν τα πραγματα.

    Απλα εχω ψιλοβαρεθει με το ιδιο αμαξι, και ειναι πρωτη φορα που κραταω τοσο ενα αυτοκινητο.
    Το εκανα και εγω αυτο καποτε Τομ απο Saab 93 S/S aero(με Hirch) πηγα σε CLK γιατι δεν το επαιρνε κανεις!!!!

  7. #35
    Εγγραφή
    04-01-10
    Ηλικία
    52
    Μηνύματα
    3.122
    Thanked
    7408
    Rides
    0

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Thomelef Εμφάνιση μηνυμάτων
    Τες πα, μιλαω για αυτο. Μιλησα με τον ιδιοκτητη, απλα κολλαει στα κυβικα. Τον ειπα οτι και εγω δεν ειμαι σιγουρος, και για να'μαι ειλικρινης αγχωθηκα που το σκεφτεται.
    Θα https://www.car.gr/classifieds/cars/photos/2565324/...
    Συμπε,
    Τα Σουμπαρου ειναι κάσες. Δεν πανε, και ειδικα τα 2500cc ειναι πολυ πιο κασες απο τα διλιτρα.
    Απλα εχουν καλυτερη πιοτητα εσωτερικου απ τα Εβο και τιποτε αλλο. Εβο δεν ειναι και ουτε θα γινουν ποτε!
    Αλογα δεν βγαζουν ευκολα, οι τουρπινες ειναι μικρες και απο βελτειωση τα πραγματα δεν ειναι και τοσο ευκολα οσο νομιζεις.
    Απο συμπεριφορά ξενερωμα και ειναι απλα λιγοτερο υποστροφικά απο τα Αουντι S3. Αυτα με τα ποσοστα διαφορικου ειναι παραμυθια και ειδικα για τα νεα μοντελα. Και 30-70 να το εχεις παλι μουτρα πετάει το αμαξι.

    Εμεις εδω στην Κυπρο που ειχαμε την πολυτελεια πριν χρονια (μεσω εισαγωγης απ ευθειας απ την Ιαπωνια) να εχουμε καθε μοντελο Σουμπαρου (sti, Type R, Type RA, spec C, 555, Mcrae series, Type RA-R κλπ). Και παλι δεν τα εχουμε σε εκτιμηση. Aκομη και Limided Edition μοντελα στα αζητητα ειναι με τιμες ξεφτιλα.

    Προσωπικα αν θα επερνα ποτε Subaru, μονο το 22Β θα ηθελα να αγορασω γιατι ειναι κουκλα και υπάρχουν πολυ λίγα. Αλλωστε πριν παρω το CSL εψαξα για 22B αλλα βρηκα μονο ενα και ηταν πανακριβο.

    Να ακους τον Συμπεθερουλη σου και να μαθαινεις σ΄αυτα.
    Τρελές κασες με πολλα προβληματα χωρις να προσφερουν οτιδηποτε αλλο εκτος απο ξενερωμα.
    M3 CSL

  8. The Following 13 Users Say Thank You to chief For This Useful Post:

    alexk (17-10-12), bill_m3 (17-10-12), Christos 330 (17-10-12), EVERGET (17-10-12), m-power_01 (17-10-12), nikos valvetronic (18-10-12), Panos 316T (17-10-12), panose30 (21-10-12), Ptboul (18-10-12), soc12r (17-10-12), Thomelef (17-10-12), turbodog (17-10-12), Vasilis M3 (21-10-12)

  9. #36
    Εγγραφή
    16-06-10
    Περιοχή
    Όλα μας τα λεφτά στους Quandt...!
    Ηλικία
    40
    Μηνύματα
    1.967
    Thanked
    5352
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Θωμά από του χρόνου μάλλον δεν θα υπάρχουν τεκμήρια (γι αυτό και πολλοί έμποροι ανεβάσαν τις τιμές στα Μ3), επίσης τα τέλη Μ3 με Impreza διαφέρουν 220 ευρώ...

    Προσωπικά δεν θα αντάλλαζα ένα αμάξι με το οποίο κάποτε ήμουν πορωμένος με ένα που μου αρέσει αλλα δεν τρελαίνομαι κιόλας, το οποίο γνωρίζω πως είναι κατώτερο...απλά και μόνο επειδή βαρέθηκα...Εάν βαρέθηκες το Μ3 με το subaru θα ξενερώσεις όχι στα 5 χρόνια αλλά στις 5 μέρες....

    Και γω στη θέση σου θα σκεφτόμουν αλλαγή επειδή το αμάξι έχει κάνει χλμ προκειμένου να πάρω κάτι πιο φρέσκο...αλλά εάν δεν θέλεις να διαθέσεις λ7 για κάτι που σου αρέσει πραγματικά δώσε μία παράταση στο Μ3, και παίρνεις σε 1-2 χρόνια πραγματικό αυτοκίνητο (Μ3 92άρι δηλαδή)...
    "There was s'thing of a sweet spot around the turn of the millennium, during which BMW produced two seminal masterpieces that have never quite bettered by their successors - the E46 ///M3 and the E39 ///M5" [BMW Car, 01/14]


  10. The Following User Says Thank You to EVERGET For This Useful Post:

    Panos 316T (17-10-12)

  11. #37
    Εγγραφή
    23-12-09
    Περιοχή
    salonica
    Μηνύματα
    13.324
    Thanked
    18605
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Μ3 92αρι δεναιρνω με την καμμια. Δεν μου θυμιζει Μ, και εκει σταματαω.
    Θα προτιμουσα να παρω ενα σι ες ελ και να το κρατησω για παντα, παρα να παρω το 92αρι.
    Οπως και να'χει, στα μελοντικα μου σχεδια που δεν ξερω ποτε θα γινει, εχω κατα νου δυο αμαξια με τη μια.
    Ενα 318 τετραθυρο για οικογενειακο, και ενα γκε τε 3 για την παρτη μου. Αυτο ομως μπορει να παρει αλλα 7-8 χρονια για να γινει. Οπως καταλαβαινεις, λιγο δυσκολο νανπεριμενω τοσο.
    Παντως αν καταργηθουν τα τεκμηρια, ειναι ενας καλος λογος για να περιμενω να πουλησω, μιας και θα ερθουν στα ισια τους οι τιμες.
    Βεβαια τοτε δεν ξερω ποιος θα μπορει να αγοραζει πλεον αμαξια.
    sympether with chiefτης

    _________________________________________________

    /
    //Μ3 BORN ON THE RACETRACK TO LIVE IN THE STREETS

  12. The Following User Says Thank You to Thomelef For This Useful Post:

    Kostas_1 (17-10-12)

  13. #38
    Εγγραφή
    23-12-09
    Μηνύματα
    6.185
    Thanked
    10609
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Μη βιαζεσαι Τομυ. Περιμενε για κανενα πορσακι

  14. The Following User Says Thank You to Kostas_1 For This Useful Post:

    pilot (17-10-12)

  15. #39
    Εγγραφή
    23-02-11
    Μηνύματα
    4.592
    Thanked
    2745
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο EVERGET Εμφάνιση μηνυμάτων
    Θωμά από του χρόνου μάλλον δεν θα υπάρχουν τεκμήρια (γι αυτό και πολλοί έμποροι ανεβάσαν τις τιμές στα Μ3), επίσης τα τέλη Μ3 με Impreza διαφέρουν 220 ευρώ...

    Προσωπικά δεν θα αντάλλαζα ένα αμάξι με το οποίο κάποτε ήμουν πορωμένος με ένα που μου αρέσει αλλα δεν τρελαίνομαι κιόλας, το οποίο γνωρίζω πως είναι κατώτερο...απλά και μόνο επειδή βαρέθηκα...Εάν βαρέθηκες το Μ3 με το subaru θα ξενερώσεις όχι στα 5 χρόνια αλλά στις 5 μέρες....

    Και γω στη θέση σου θα σκεφτόμουν αλλαγή επειδή το αμάξι έχει κάνει χλμ προκειμένου να πάρω κάτι πιο φρέσκο...αλλά εάν δεν θέλεις να διαθέσεις λ7 για κάτι που σου αρέσει πραγματικά δώσε μία παράταση στο Μ3, και παίρνεις σε 1-2 χρόνια πραγματικό αυτοκίνητο (Μ3 92άρι δηλαδή)...
    Nασο αυτο με τα τεκμηρια που το ακουσες? Γιατι φίλος (Προι. ΔΟΥ) μου ειπε οτι μιλανε για αυξηση 10-15%

  16. #40
    Εγγραφή
    23-12-09
    Περιοχή
    salonica
    Μηνύματα
    13.324
    Thanked
    18605
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Μακρυς ο δρομος. Αν δεν ειχαμε κριση εδω και τρια χρονια, σιγουρα θα ειχα ενα.
    Μονο και μονο απο τα πιστολια που φαγαμε, θα επαιρνε και ο αδερφος μου, και θα ειχαμε περρισευμα να παρουμε και ενα 92αρι Μ-τριο.
    Ολα απο αντιπροσωπεια, με τ κερια και τος ζελατινες.
    sympether with chiefτης

    _________________________________________________

    /
    //Μ3 BORN ON THE RACETRACK TO LIVE IN THE STREETS

  17. The Following 2 Users Say Thank You to Thomelef For This Useful Post:

    imolarot (17-10-12), Kostas_1 (17-10-12)

Σελίδα 4 από 25 ΠρώτηΠρώτη ... 2345614 ... ΤελευταίαΤελευταία

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να απαντάτε σε θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργάζεστε τις δημοσιεύσεις σας
  •  
BACK TO TOP