Σελίδα 2 από 8 ΠρώτηΠρώτη 1234 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 11 έως 20 από 78

Θέμα: Tablet & Bmw e46......???

  1. #11
    Εγγραφή
    08-06-12
    Περιοχή
    Αγιος Δημητριος
    Ηλικία
    31
    Μηνύματα
    1.787
    Thanked
    2567
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο m-power_01 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Με έναν απλό ενισχυτή με hi-pass εισοδο
    Για δωσε τροφη στον πεινασμενο πατεντιαρη λαο........... μπορεις να δωσεις καποιο λινκ!
    Αν το Α είναι η επιτυχία, τότε ο μαθηματικός τύπος είναι Α=Χ+Υ+Ζ, όπου Χ ίσον δουλειά, Υ ίσον παιχνίδι και Ζ ίσον να κρατάς το στόμα σου κλειστό.

  2. #12
    Εγγραφή
    08-06-12
    Περιοχή
    Αγιος Δημητριος
    Ηλικία
    31
    Μηνύματα
    1.787
    Thanked
    2567
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    https://www.ebay.co.uk/itm/7-HD-TRUC...item27cbf65acd
    Φιλε με εψησες τρελα για αυτο...........μου φενεται θα προβω στην πρωτη μου αγορα απο ebay! Εχεις ξαναψωνισει απο αυτον?
    Αν το Α είναι η επιτυχία, τότε ο μαθηματικός τύπος είναι Α=Χ+Υ+Ζ, όπου Χ ίσον δουλειά, Υ ίσον παιχνίδι και Ζ ίσον να κρατάς το στόμα σου κλειστό.

  3. #13
    Εγγραφή
    26-12-09
    Περιοχή
    Κηφισια
    Ηλικία
    52
    Μηνύματα
    7.458
    Thanked
    11958
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Dermatis Εμφάνιση μηνυμάτων
    https://www.ebay.co.uk/itm/7-HD-TRUC...item27cbf65acd
    Φιλε με εψησες τρελα για αυτο...........μου φενεται θα προβω στην πρωτη μου αγορα απο ebay! Εχεις ξαναψωνισει απο αυτον?
    Καλος φαινεται απο τα feedbacks.
    Εγω ισως παω σε αυτο με καλυτερα specs + wifi-sim card-Android 4.0 ..ετσι ωστε αν δεν το εχω μονιμα στο αυτοκινητο να κανει δουλεια σαν tablet pc και εκτος...
    Υπαρχουν και ωραιες βασεις τοποθετησης οχι στο παρμπριζ που μπορεις να τα προσαρμοζεις μπροστα απο το μαμα ραδιο και να τα αφαιρεις αν θες απο το αυτοκινητο ωστε να μην ειναι μονιμα στην θεα "περιεργων"...
    Υπο σκεψη αλλα ενα απο τα δυο θα γινει μιας και εχω το πλαισιο και εχω ξαναχειρουργησει για παρομοιες παρεμβασεις...
    https://www.ebay.de/itm/120997888320...84.m1423.l2649

    Αχαριστια & Αγνωμοσυνη το ελληνικο σπορ


    "Ολα ειναι δρομος τωρα μονο στην Αθηνα"

  4. The Following User Says Thank You to katsaraios For This Useful Post:

    Dermatis (21-10-12)

  5. #14
    Εγγραφή
    08-06-12
    Περιοχή
    Αγιος Δημητριος
    Ηλικία
    31
    Μηνύματα
    1.787
    Thanked
    2567
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο katsaraios Εμφάνιση μηνυμάτων
    Καλος φαινεται απο τα feedbacks.
    Εγω ισως παω σε αυτο με καλυτερα specs + wifi-sim card-Android 4.0 ..ετσι ωστε αν δεν το εχω μονιμα στο αυτοκινητο να κανει δουλεια σαν tablet pc και εκτος...
    Υπαρχουν και ωραιες βασεις τοποθετησης οχι στο παρμπριζ που μπορεις να τα προσαρμοζεις μπροστα απο το μαμα ραδιο και να τα αφαιρεις αν θες απο το αυτοκινητο ωστε να μην ειναι μονιμα στην θεα "περιεργων"...
    Υπο σκεψη αλλα ενα απο τα δυο θα γινει μιας και εχω το πλαισιο και εχω ξαναχειρουργησει για παρομοιες παρεμβασεις...
    https://www.ebay.de/itm/120997888320...84.m1423.l2649
    Και εγω του χειρουργειου ειμαι............!!!! Υπαρχει δηλαδη βαση για ε46 οπου στο φερνει μπροστα απο την πηγη? Για δωσε λινκ να μπανισουμε! Εγω εχω κανει ενα σχεδιακι σε χαρτι για να το βαλω εκει οπου ελεγα στην αρχη στις θηκες ( σκεφτομαι κατι οπου μετα θα το ντυσω με δερμα μαυρο και θα ειναι οριακα στο μεγεθος του ταβλετ με τρυπες στα πλαγια για τα καλωδια και ετσι απλα θα συνδεω τα καλωδια και θα το ακουμπαω μεσαοπου θα ψιλοσφηνωνει! Βεβαια δεν εχω ακριβες σχεδιο γτ χρειαζομαι τις διαστασεις του ταβλετ........Δεν ξερω αν καταλαβες τι εχω στο μυαλο μου ......
    Αν το Α είναι η επιτυχία, τότε ο μαθηματικός τύπος είναι Α=Χ+Υ+Ζ, όπου Χ ίσον δουλειά, Υ ίσον παιχνίδι και Ζ ίσον να κρατάς το στόμα σου κλειστό.

  6. #15
    Εγγραφή
    26-12-09
    Περιοχή
    Κηφισια
    Ηλικία
    52
    Μηνύματα
    7.458
    Thanked
    11958
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Dermatis Εμφάνιση μηνυμάτων
    Και εγω του χειρουργειου ειμαι............!!!! Υπαρχει δηλαδη βαση για ε46 οπου στο φερνει μπροστα απο την πηγη? Για δωσε λινκ να μπανισουμε! Εγω εχω κανει ενα σχεδιακι σε χαρτι για να το βαλω εκει οπου ελεγα στην αρχη στις θηκες ( σκεφτομαι κατι οπου μετα θα το ντυσω με δερμα μαυρο και θα ειναι οριακα στο μεγεθος του ταβλετ με τρυπες στα πλαγια για τα καλωδια και ετσι απλα θα συνδεω τα καλωδια και θα το ακουμπαω μεσαοπου θα ψιλοσφηνωνει! Βεβαια δεν εχω ακριβες σχεδιο γτ χρειαζομαι τις διαστασεις του ταβλετ........Δεν ξερω αν καταλαβες τι εχω στο μυαλο μου ......
    Πιστευω οτι εκει που λες αν καταλαβαινω καλα ,πεφτει πολυ χαμηλα για τον οδηγο ενω πιο πανω σιγουρα ειναι πιο εργονομικο.
    Βασεις παιζουν αρκετες οι οποιες με πατεντα η χωρις μπορουν να κανουν λειτουργικο το προτζεκτ...check
    π.χ
    https://www.ebay.co.uk/itm/330709608...84.m1423.l2649

    https://www.ebay.co.uk/sch/i.html?_n...at=0&_from=R40

    Αχαριστια & Αγνωμοσυνη το ελληνικο σπορ


    "Ολα ειναι δρομος τωρα μονο στην Αθηνα"

  7. The Following User Says Thank You to katsaraios For This Useful Post:

    Dermatis (21-10-12)

  8. #16
    Εγγραφή
    08-06-12
    Περιοχή
    Αγιος Δημητριος
    Ηλικία
    31
    Μηνύματα
    1.787
    Thanked
    2567
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Για δες εδω αν και προσωπικα δεν ειμαι υπερ της καταργησης της πηγής!
    https://www.bmdroid.co.nz/
    Αν το Α είναι η επιτυχία, τότε ο μαθηματικός τύπος είναι Α=Χ+Υ+Ζ, όπου Χ ίσον δουλειά, Υ ίσον παιχνίδι και Ζ ίσον να κρατάς το στόμα σου κλειστό.

  9. #17
    Εγγραφή
    26-12-09
    Περιοχή
    Κηφισια
    Ηλικία
    52
    Μηνύματα
    7.458
    Thanked
    11958
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Dermatis Εμφάνιση μηνυμάτων
    Για δες εδω αν και προσωπικα δεν ειμαι υπερ της καταργησης της πηγής!
    https://www.bmdroid.co.nz/
    Το κραταει το μαμα ραδιο..
    Καλο το λινκ ,αλλα αυτα που κοιταμε εμεις εχουν πανω FM radio ,οποτε η διαδικασια με το ραβε-ξηλωνε της μαμα πηγης παρακαμπτεται,απλα θελουμε συνδεση μεσω ενισχυτη οπως εγραψε και ο Μπαουερ...

    Αχαριστια & Αγνωμοσυνη το ελληνικο σπορ


    "Ολα ειναι δρομος τωρα μονο στην Αθηνα"

  10. #18
    Εγγραφή
    08-06-12
    Περιοχή
    Αγιος Δημητριος
    Ηλικία
    31
    Μηνύματα
    1.787
    Thanked
    2567
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο katsaraios Εμφάνιση μηνυμάτων
    Το κραταει το μαμα ραδιο..
    Καλο το λινκ ,αλλα αυτα που κοιταμε εμεις εχουν πανω FM radio ,οποτε η διαδικασια με το ραβε-ξηλωνε της μαμα πηγης παρακαμπτεται,απλα θελουμε συνδεση μεσω ενισχυτη οπως εγραψε και ο Μπαουερ...
    Ναι αυτο εννοουσα καταργηση ....το ραβε ξηλωνε........ οποτε κοιταμε για ενισχυτη! Απλα να εχεις στο μυαλο σου οτι αν καταργησεις εντελως την πηγη θα ειναι νεκρα τα κουμπια στο τιμονι!
    Αν το Α είναι η επιτυχία, τότε ο μαθηματικός τύπος είναι Α=Χ+Υ+Ζ, όπου Χ ίσον δουλειά, Υ ίσον παιχνίδι και Ζ ίσον να κρατάς το στόμα σου κλειστό.

  11. #19
    Εγγραφή
    26-12-09
    Περιοχή
    Κηφισια
    Ηλικία
    52
    Μηνύματα
    7.458
    Thanked
    11958
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Dermatis Εμφάνιση μηνυμάτων
    θα ειναι νεκρα τα κουμπια στο τιμονι!
    Δεν εχω

    Αχαριστια & Αγνωμοσυνη το ελληνικο σπορ


    "Ολα ειναι δρομος τωρα μονο στην Αθηνα"

  12. #20
    Εγγραφή
    08-06-12
    Περιοχή
    Αγιος Δημητριος
    Ηλικία
    31
    Μηνύματα
    1.787
    Thanked
    2567
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο katsaraios Εμφάνιση μηνυμάτων
    Δεν εχω
    Σωστοςςςςς
    Ουτε εγω εχω..........
    Αν το Α είναι η επιτυχία, τότε ο μαθηματικός τύπος είναι Α=Χ+Υ+Ζ, όπου Χ ίσον δουλειά, Υ ίσον παιχνίδι και Ζ ίσον να κρατάς το στόμα σου κλειστό.

Σελίδα 2 από 8 ΠρώτηΠρώτη 1234 ... ΤελευταίαΤελευταία

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να απαντάτε σε θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργάζεστε τις δημοσιεύσεις σας
  •  
BACK TO TOP