Σελίδα 3 από 3 ΠρώτηΠρώτη 123
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 21 έως 29 από 29

Θέμα: Νέα Porsche Cayenne

  1. #21
    Εγγραφή
    08-01-10
    Περιοχή
    GLYFADA
    Ηλικία
    53
    Μηνύματα
    43
    Thanked
    15
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Snoopy Εμφάνιση μηνυμάτων
    να πείς τους λόγους που γυρίζεις πίσω απο τα βουνά και έχεις ένα χαμόγελο απο εδω________________> μέχρι εκεί.
    Το κάθε αυτοκίνητο έχει "Τρόπο χρήσης" και αυτό καθορίζεται απο τον αδηγό-χρήστη του και όχι απο την προδιαγραφή του εργοστασίου. Απο εκεί και πέρα ο καθένας "χαίρεται" όπως νομίζει. Απλά δεν είναι ωραίο να γενικολογούμε και να θεωρούμε οτι όλοι αγοράζουν ένα αυτοκίνητο μόνο για status ή για μόστρα.Αυτές οι κουβέντες έκαναν τον Ελληνα να είναι "οτι δηλώσει" ...

  2. The Following 4 Users Say Thank You to Rudy For This Useful Post:

    alexm (27-03-10), Stamatis (26-03-10), Stathis (26-03-10), z3 2.2 (27-03-10)

  3. #22
    Εγγραφή
    25-12-09
    Περιοχή
    Elefsina
    Ηλικία
    37
    Μηνύματα
    2.652
    Thanked
    1629
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Άντε και με ένα υβριδικό scania κάποια στιγμή... επέιδηξη δυνατοτήτων και συνεχής ενασχόληση του designing μέρους της Porsche. Σύμβολο δήθεν χλίδας και καλοπέρασης, ένα μικρό φορτηγό που σε κάνει να βλέπεις τον κόσμο απο ψηλά και να νιώθεις δυνατός και υπεράνω, ενώ οι απο κάτω σε κράζουν που ψάχνεις να παρκάρεις στο Κωλονάκι. Κάποτε ήταν τα Cherokee, τώρα είναι τα Cayenne, αύριο θα είναι κάτι άλλο. αααα και υβριδικό για να μην έχει πολλή κατανάλωση...

    Λίγοι παίρνουν αυτά τα αυτοκίνητα για αυτό που μπορούν πραγματικά να κάνουν. Οι υπόλοιποι απλά παρακαλούν να είχαν και ένα τρόπο να το βάζουν μέσα στο σαλόνι τους να το δείχνουν στους καλεσμένους και να καμαρώνουν.

  4. #23
    Εγγραφή
    08-01-10
    Περιοχή
    GLYFADA
    Ηλικία
    53
    Μηνύματα
    43
    Thanked
    15
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Τα κόμπλεξ δεν τα δημιουργούν οι κατασκευές .....οι άνθρωποι τα αισθάνονται.

  5. The Following 4 Users Say Thank You to Rudy For This Useful Post:

    alexm (27-03-10), aristent (27-03-10), Stamatis (27-03-10), Stathis (27-03-10)

  6. #24
    Εγγραφή
    24-12-09
    Περιοχή
    ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ
    Ηλικία
    44
    Μηνύματα
    2.701
    Thanked
    3257
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    O φιλος rudy εχει απολυτο δικιο στις τοποθετησεις του και του βγαζω το καπελο.
    θα μπορουσε να πει ο καθενας τα ιδια και για μενα με το roadster.
    "που πα ρε γαμπρε με το καμπριο" κλπ-κλπ...
    ο καθε ανθρωπος εχει γουστα και επιλογες που τα εκφραζει αναλογα.
    μπορει εγω να αγορασα το αυτοκινητο μου για να μπω στο ματι του γειτονα η να το αγορασα για να με κοιταν τα γκομενακια η ακομα για να απολαμβανω την εννοια της αυτοκινησης κατα τα δικα μου προτυπα!

    σαφως και οι αποψεις μου για αυτου τουυ ειδους τα αυτοκινητα δεν στοχευουν κανεναν και χαορομαι ανθρωπους που χαιρονται τααυτοκινητα τους για οποιονδηποτε λογο!!!
    "ΕΞΩ ΟΙ ΒΑΣΕΙΣ ΤΟΥ ΘΑΝΑΤΟΥ ΑΠ ΤΟΝ ΑΡΗ" (Τζιμακος)

  7. The Following User Says Thank You to z3 2.2 For This Useful Post:

    Stathis (03-01-12)

  8. #25
    Εγγραφή
    25-12-09
    Περιοχή
    Elefsina
    Ηλικία
    37
    Μηνύματα
    2.652
    Thanked
    1629
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Τώρα ξαναδιαβάζω το πιο πάνω ποστ που έκανα και πιθανότερο προσέβαλα τον Rudy με αυτά που είπε.

    Ζητώ συγνώμη απο τον Rudy αν έκανα κάτι τέτοιο. Δεν ήθελα να δημιουργηθεί κάποια παρεξηγηση, αλλά απο την στιγμή που μηλάμε γενικά και όχι για αυτοκίνητο κάποιου μέλους, θεώρησα σωστό να πώ την γνώμη μου η οποία ξαναδιαβάζοντας την έχει ένα υφάκι.

    Και πάλι συγνώμη

  9. #26
    Εγγραφή
    23-12-09
    Περιοχή
    Salonica City
    Ηλικία
    46
    Μηνύματα
    1.004
    Thanked
    335
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Εμένα μου αρέσει πάντως το Πόρκι...δεν ξέρω αν θα με βάλει σε δίλημα μα την νέα Μ5 στο μέλλον....αν και δεν νομίζω

  10. #27
    Εγγραφή
    22-01-10
    Ηλικία
    37
    Μηνύματα
    82
    Thanked
    14
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Σαν VW ειναι με ασιατικες επιροες. Εντελως υποκειμενικα δε μου αρεσει καθολου!

  11. #28
    Εγγραφή
    22-02-10
    Περιοχή
    ΛΑΡΙΣΑ
    Ηλικία
    57
    Μηνύματα
    12.860
    Thanked
    25860
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Oντως στο πισω μερος κατι σε κορεατικο θυμιζει....τι να'ναι?

    Οσο για τις αποψεις περι ομορφιας ειναι παντα υποκειμενικες ειδικα σε ενα οχημα με τοσο μεγαλο ογκο μονο οταν το δεις απο κοντα θα εχεις πιο ολοκληρωμενη εικονα.
    Το εσωτερικο πιστευω ειναι καλο οπως και στην προηγουμενη εκδοση.

  12. #29
    Εγγραφή
    08-01-10
    Περιοχή
    GLYFADA
    Ηλικία
    53
    Μηνύματα
    43
    Thanked
    15
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο stratos Εμφάνιση μηνυμάτων
    Τώρα ξαναδιαβάζω το πιο πάνω ποστ που έκανα και πιθανότερο προσέβαλα τον Rudy με αυτά που είπε.

    Ζητώ συγνώμη απο τον Rudy αν έκανα κάτι τέτοιο. Δεν ήθελα να δημιουργηθεί κάποια παρεξηγηση, αλλά απο την στιγμή που μηλάμε γενικά και όχι για αυτοκίνητο κάποιου μέλους, θεώρησα σωστό να πώ την γνώμη μου η οποία ξαναδιαβάζοντας την έχει ένα υφάκι.

    Και πάλι συγνώμη
    Εισαι "σπαθί" με αυτή την κουβέντα ! Το μόνο που θέλω να διευκρινήσω είναι οτι δεν έχω κάτι προσωπικό με τα λεγόμενα σου αλλά με "ενοχλεί" οτι την σημερινή εποχή γενικολογούμε και κάνουμε την μειοψηφία πλειοφηφία.
    -Κλέβουν κάποιοι πολιτικοί......κλέβουν και οι 300
    -Νοθεία στα κάυσιμα απο μερικούς αλήτες- νοθεύουν ολοι
    -Τα βρίσκουν κάποιοι ολα έτοιμα....αυτό γίνεται γιά όλους.
    και πολλά αλλα παραδέιγματα που δεν εχω το χρόνο να αναφέρω.

    Επιτρέψτε μου λοιπόν να διαφωνώ με αυτή την λογική.
    Κάποιοι δουλευουν και με τον ιδρώτα τους κερδίζουν τίμια και απολαμβάνουν και ΘΕΛΩ να πιστεύω οτι είμαστε η πλειοψηφία.
    Ευχαριστώ .-
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Stamatis : 27-03-10 στις 22:23

Σελίδα 3 από 3 ΠρώτηΠρώτη 123

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να απαντάτε σε θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργάζεστε τις δημοσιεύσεις σας
  •  
BACK TO TOP