Σελίδα 4 από 8 ΠρώτηΠρώτη ... 23456 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 31 έως 40 από 77

Θέμα: E46 330 ci Compressor Vs E46 M3

  1. #31
    Εγγραφή
    23-12-09
    Μηνύματα
    9.392
    Thanked
    16591
    Rides
    2

    Προεπιλογή

    λεπτομερειες δεν ξερω γιαννη, εγω ειπα τι ακουσα και δεν ημουν μονο εγω, ηταν και αλλοι.
    ας τα πει ο βαγγελης που ανοιξε ο ιδιος με λεπτομερειες αν θελει.

  2. #32
    Εγγραφή
    24-12-09
    Περιοχή
    F.I.R. Αθηνών
    Ηλικία
    52
    Μηνύματα
    5.120
    Thanked
    12697
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο sm6 Εμφάνιση μηνυμάτων
    λεπτομερειες δεν ξερω γιαννη, εγω ειπα τι ακουσα και δεν ημουν μονο εγω, ηταν και αλλοι.
    ας τα πει ο βαγγελης που ανοιξε ο ιδιος με λεπτομερειες αν θελει.
    Εχω απαντήσει Στάθη σε σένα.
    Αν θές μετέφερε και το δικό μου post, έτσι για ενημέρωση...

  3. #33
    Εγγραφή
    24-12-09
    Περιοχή
    F.I.R. Αθηνών
    Ηλικία
    52
    Μηνύματα
    5.120
    Thanked
    12697
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Στάθη μην κάνεις τον κόπο, το έκανα copy-paste:

    Στάθη προς ενημέρωσή σου, το Ζ3 παράγεται 1425kg χωρίς hardtop.
    To δικό μου έχει hardtop (+35 kg τουλάχιστον) + το kit της ESS (+25 kg) και εμένα οδηγό (128 kg) που είναι σαν είναι σχεδόν 2 άτομα μέσα στο αμάξι.
    Οπότε απο τα 1425 kg του εργοστασιακού, μιλαμε για τουλάχιστον + 100 kg χωρίς οδηγό (εγώ υπολογίζω οτι είμαι τουλάχιστον 45 κιλά υπέρβαρος απο έναν κανονικού βάρους οδηγό).
    Οπότε το δικό μου Ζ3 λογίζεται ως 1530 kg χωρίς οδηγό. Βάζω το δικό μου υπέρβαρο ως έρμα επειδή εγώ το οδηγώ.

    Στο πάτημα με τον Λευτέρη όταν είχε το CS (SMG με πρόγραμμα για αλλάγες σε 0,18" + ECU software update + τελικά κατά δική του μαρτυρία), όταν ανοίξαμε στην ευθεία του ΑΒ στο ανέβασμα προς Αγ.Στέφανο και απο 2ες και απο 3ες ήμουν τουλάχιστον ένα αυτοκίνητο μπροστά και μάλιστα αυτό διατηρήθηκε και πολύ ψηλά όταν στο άνοιγμα με 3ες φτάσαμε στο γέμισμα της 5ης μου (γύρω στα 265 κοντέρ μου).
    Αυτό, ότι και να έχεις διαβάσει, όσο και να σου έχουν ορκιστεί οτι ήταν διαφορετικό, αυτό ήταν και το είπε ο ίδιος ο Λευτέρης μπροστά μου στον Geo και τον Βασίλη όταν μας έφτασαν κάτω απο την γέφυρα της αναστροφής στον Αγ.Στέφανο που τους περιμέναμε (δεν άργησαν γιατί ακολουθούσαν).
    Στο κατέβασμα προς Αθήνα αυτή την φορά, ο Λευτέρης μου ζήτησε να ξαναδοκιμάσουμε αυτή την φορά απο 1ες απο ψηλά και έτσι έγινε.
    Αυτή την φορά ο Λευτέρης βγήκε και κτατήθηκε ένα φτερό μπροστά μου.
    Αυτά έγιναν τότε και δεν τα έχω ξαναγράψει ποτέ.
    Ολα όσα γράφτηκαν κατά καιρούς, γράφτηκαν μόνο και μόνο για να με προκλέσουν, ήταν φανερό και ξεκάθαρο αυτό αλλά σε άλλο forum, όχι εδώ.
    Εδώ θα αντιμετωπίσω την κατάσταση διαφορετικά...

    Οποιος θέλει ας φέρει μαρτυρες ή και αποδείξεις για οτιδήποτε διαφορετικό απ'αυτό που έγραψα.
    Εγώ εδώ θα είμαι.

    Υ.Γ.:Το παιχνίδι έχει και όρια...

  4. #34
    shido Guest

    Προεπιλογή

    ΣΟυ κανει κοπο να απαντησεις σαν ανθρωπος και σε μενα??δεν νομιζω οτι μιλησα καπως ...

  5. #35

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο shido Εμφάνιση μηνυμάτων
    ε καλα το χαμηλα λογικο ρε κομπρ με ατμοσφαιρα και λιγο εφαγε .
    ενδιαφερον Σταθη θενκς για το ινφο ,αρα καλα λεω οτι δεν ισχυει το απο ολες τις στροφες και σταση ...
    Πολυ ενδιαφερον βλεπω...τι ετοιμαζεις εσυ?

  6. #36
    shido Guest

    Προεπιλογή

    Με προλαβες

    Εσυ τι καταλαβαινεις Βαγελη απο αυτο που ΕΣΥ εγραψες οτι ενα 330 ειναι μπροστα απο Μ3

    σαν μελλοντικος 330 με κομπρεσορα και αλλα σου λεω μακαρι να ειμαι αλλα δεν το πιστευω

    Τωρα για πιο παιχνιδι μιλας εσυ ξερεις εγω κουβεντα κανω

    σε λιγες μερες Θα εχω αποφασισει 100%

    η στο υπαρχον σεταπ που εχω μπολικα πραγματα θα προσθεσω πιστονια και την λυση υπεκυβισμου η και σε μια πιο φθηνη λυση κομπρ (ροτρεξ)

  7. #37
    Εγγραφή
    23-12-09
    Περιοχή
    Λευκαδα
    Ηλικία
    54
    Μηνύματα
    4.745
    Thanked
    5704
    Rides
    5

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο shido Εμφάνιση μηνυμάτων
    Με προλαβες

    Εσυ τι καταλαβαινεις Βαγελη απο αυτο που ΕΣΥ εγραψες οτι ενα 330 ειναι μπροστα απο Μ3

    σαν μελλοντικος 330 με κομπρεσορα και αλλα σου λεω μακαρι να ειμαι αλλα δεν το πιστευω

    Τωρα για πιο παιχνιδι μιλας εσυ ξερεις εγω κουβεντα κανω

    σε λιγες μερες Θα εχω αποφασισει 100%

    η στο υπαρχον σεταπ που εχω μπολικα πραγματα θα προσθεσω πιστονια και την λυση υπεκυβισμου η και σε μια πιο φθηνη λυση κομπρ (ροτρεξ)
    ελα να σε παω μια βολτιτσα ρε γιαννακο....
    κ ας μην εχω κ 4η στο σασμαν.....αχαχαχαχαχαχα

  8. #38
    Εγγραφή
    23-12-09
    Περιοχή
    Λευκαδα
    Ηλικία
    54
    Μηνύματα
    4.745
    Thanked
    5704
    Rides
    5

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο shido Εμφάνιση μηνυμάτων
    ο γκεο ελεγε πισω το Ζ ο Vanvic αν θυμαμαι καλα (ποτε δεν επιβεβαιωσε) μαζι προς το μπροστα εκεινος..Βασικα αυτο το νοημα βγαινει μετα απο ενα φλεγον θρεντ παλιο.
    αλλου...θα ακουσεις αλλα....αυτα που ηθελε αλλος...!

    εδω θα ακους εμενα...που ημουν κ γω μπροστα φιλε Γιαννη....κ που ειναι κ η αληθεια...πιστεψε με...!

  9. #39
    shido Guest

    Προεπιλογή

    Σοβαρη απαντηση ηταν αυτη τωρα η βγαινουμε οφ τοπικ οποτε να κανω και γω πλακα που μου αρεσει?

  10. #40
    shido Guest

    Προεπιλογή

    ΠΑιδια διαβαζετε τι γραφετε η μπα?

Σελίδα 4 από 8 ΠρώτηΠρώτη ... 23456 ... ΤελευταίαΤελευταία

Ετικέτες Θέματος

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να απαντάτε σε θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργάζεστε τις δημοσιεύσεις σας
  •  
BACK TO TOP