Σελίδα 5 από 5 ΠρώτηΠρώτη ... 345
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 41 έως 43 από 43

Θέμα: Lamborghini Murcielago LP640 Versace Edition

  1. #41
    Εγγραφή
    14-05-10
    Μηνύματα
    1.493
    Thanked
    850
    Rides
    0

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο skandalis447 Εμφάνιση μηνυμάτων
    υπαρχουν 3 ΛΠ640 στην Ελλαδα,και τα 3 στην Αθηνα...Προ καιρου το ενα ειχε μια στενη επαφη με κατι κακες μπαριερες...Το ενα ειναι το υΓιουρκα,το αλλο γνωστου εμπορου Σ.... και το τριτο του πρωην της Σασας...Εχω κυνηγηθει με το 2ο στην συγγρου(ειναι γραμμενο καπου στο φορουμ) και με το 1ο στα οινοφυτα...Ο Γεωργιου σε μια εκπομπη του πρωινη (ξερουμε ολοι ποσο τρελλος με τα αμαξια ειναι)τον ρωτησε ενας ακροατης...ρε γιωργο γιατι ο Γιουρκας δεν μπορει να παρει τα ποδια του...και ο αλλος του απανταει...γιατι τιν πετυχε ενα ασημι 911 τουρμπο στα οινοφυτα και τον ξεκο... ειναι σκασμενος...το ειπε ακριβως ετσι...και στο καπακι (πρωι πρωι)με λιωσανε στα τηλεφωνα φιλοι...
    δεν ειμαι και τοσο σιγουρος για το αν υπαρχουν μονο 3 lp640.
    συγκεκριμενα υπαρχει μομιμα μια κιτρινη στο παρκινγκ της ΧΑΝΘ στη θεσσαλονικη και μια πορτοκαλι που την εχω πετυχει αρκετες φορες στο δρομο για τη δουλεια(μαλλον με τον μαστορα δουλευουμε σε κοντινες περιοχες.)
    παντα υπαρχει καποιος πιο μαγκας απο εμας....

  2. #42
    Εγγραφή
    13-01-10
    Περιοχή
    Fangcheng
    Ηλικία
    33
    Μηνύματα
    1.354
    Thanked
    1525
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    θεσσαλονικη εχω πετυχει απλη κιτρινη murcielago και ποντικη LP640 επιχειρηματια γνωστου.Και τα 2 στο ωραιοκαστρο..

  3. #43
    Εγγραφή
    14-05-10
    Μηνύματα
    1.493
    Thanked
    850
    Rides
    0

    Προεπιλογή

    αφου του ειπα του βλακα....να μην τις πηγαινει στο ωραιοκαστρο....εχει ανηφορες....δεν με ακουει αυτο το παιδι...θα τον απολυσω....
    περαν της πλακας,νομιζω οτι ενα murcielago ειναι ....απο μονο του...τι και αν ειναι LP640 τι και αν ειναι βερσατσε....
    για εμας ειναι ενα απιαστο ονειρο που δεν υπαρχει περιπτωση να γινει αληθινο.
    παντα υπαρχει καποιος πιο μαγκας απο εμας....

Σελίδα 5 από 5 ΠρώτηΠρώτη ... 345

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να απαντάτε σε θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργάζεστε τις δημοσιεύσεις σας
  •  
BACK TO TOP