Σελίδα 8 από 8 ΠρώτηΠρώτη ... 678
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 71 έως 77 από 77

Θέμα: Καλοοοοοςς.....στουκος!

  1. #71
    Εγγραφή
    23-12-09
    Περιοχή
    salonica
    Μηνύματα
    13.324
    Thanked
    18605
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Αυτο που θελει να πει ο βαλεριος και συμφωνω απολυτα μαζι του, ειναι οτι...
    Επειδη το Μ3 εχει οσο γκαζι χρειαζεται να εχει ενα πισωκινητο,σε κανει τζαμπα μαγκα. Επειδη λοιπον οι περρισοτεροι το γυρνανε και το φερνουν σε χαμηλες ταχυτητες, ακομα και με ρελαντιες που λεει ο λογος, νομιζουν οτι το'χουν και οτι το σκιζουν.
    Αμ δε...τα ορια του ειναι πολυ υψηλοτερα, και στις ψηλες στροφες θελει μεγαλη προσοχη. Εκει την πατανε οι περρισοτεροι, τρωνε την χαστουκα, και καθονται και σκεφτονται...
    Πως μου εφυγε με την τριτη ρε γμτ. Την στροφη κατω απο το σπιτι μου την εχω ξεσκισει και εχω μαθει την τριτη. Το ιδιο ειναι ρε μαγκα η τριτη του Μ3 με 5000 στροφες, με την ιδια ταχυτητα και 7000 στροφες? Εκει ενα χαδακι δινεις, και το χαστουκι ειρθε.
    Απο την αλλη το.χοντα, λογο μικροτερης δυναμης και δουλεματος.λογο.του μεταβλητου που εχει, πρεπει να δουλευει ψηλα συνεχεια για καποιον που θελει να το τρεξει. Εκει λοιπον το αμαξι σου δειχνει κατευθειαν οτι πρεπει να εισαι σοβαρος, εν αντιθεση με το Μ3 που σε ξεγαλαει, οπως πολυ σωστα αναφερθηκε.
    sympether with chiefτης

    _________________________________________________

    /
    //Μ3 BORN ON THE RACETRACK TO LIVE IN THE STREETS

  2. The Following 2 Users Say Thank You to Thomelef For This Useful Post:

    black_beauty (23-08-12)

  3. #72
    Εγγραφή
    24-12-09
    Περιοχή
    South
    Ηλικία
    45
    Μηνύματα
    2.121
    Thanked
    3802
    Rides
    3

    Προεπιλογή

    Η αλήθεια είναι πως ένα μ3 χωρίς ηλεκτρονικά δεν είναι παιχνίδι στα πολλα χλμ. Σίγουρα ελεγχόμενο απο έμπειρο όμως το μεγάλο βάρος αποτελεί σοβαρό μειονέκτημα στη διόρθωση.
    Πουλάω το BMW ή το ανταλλάζω με saxo

  4. The Following 5 Users Say Thank You to manos///3 For This Useful Post:

    A8hnaios (23-08-12), black_beauty (23-08-12), nik200 (23-08-12), nikos1400 (23-08-12), Thomelef (23-08-12)

  5. #73
    Εγγραφή
    23-12-09
    Περιοχή
    salonica
    Μηνύματα
    13.324
    Thanked
    18605
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Ο μονος συμμαχος σου στα πολλα, ειναι η διαφορικαρα του, το γκαζι του, η τιμοναρα του και τπτ αλλο...
    Ολα τα υπολοιπα εναντιον σου. Βαρος θες, στησιμο θες, φρενα θες, ακομα και τα καθησματαειναι λιγα για ακραιες συνθηκες.
    sympether with chiefτης

    _________________________________________________

    /
    //Μ3 BORN ON THE RACETRACK TO LIVE IN THE STREETS

  6. The Following 2 Users Say Thank You to Thomelef For This Useful Post:

    black_beauty (23-08-12), nik200 (23-08-12)

  7. #74
    Εγγραφή
    15-03-10
    Περιοχή
    drift land
    Ηλικία
    43
    Μηνύματα
    3.296
    Thanked
    7247
    Rides
    4

    Προεπιλογή

    οπως ειπε και ο θωμας..το m3 ειναι ενα αμαξι που σε φτιαχνει και λιγο μαγκα....αλλα μεχρι ενος οριου...καπου γυρω στα 6-7/10 του αυτοκινητου τελειωνει ενας μετριος οδηγος και χαιρεται νομιζοντας οτι κατι εκανε!!!...στην πιστα το αυτοκινητο αυτο στα πολλα οδηγειται "ξεκολλημενο"...για να φτασεις τα ορια του θελει εμπειρια χρονων..συν οτι εχει αρκετη μαζα αμα ξεκολησει να σε στειλει απεναντι...

  8. The Following 2 Users Say Thank You to nik200 For This Useful Post:

    black_beauty (23-08-12), Thomelef (23-08-12)

  9. #75
    Εγγραφή
    12-09-11
    Ηλικία
    48
    Μηνύματα
    626
    Thanked
    303
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    παιδια εγω πιστευω οτι τοσο to M3 οσο και το S 2000 και τελοσπαντον ολα τα αυτοκινητα της συγκεκριμενης συνομοταξιας θελουν respect.
    Θα πας τεζα το αμαξι οταν ξερεις να οδηγεις και το αμαξι αλλα ξερεις και το δρομο και εχεις και ρημαδα τυχη!!!
    οταν κατι από ολα αυτα στραβωσει υπαρχει θεμα.

  10. #76
    Εγγραφή
    15-03-10
    Περιοχή
    drift land
    Ηλικία
    43
    Μηνύματα
    3.296
    Thanked
    7247
    Rides
    4

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο super duper Εμφάνιση μηνυμάτων
    παιδια εγω πιστευω οτι τοσο to M3 οσο και το S 2000 και τελοσπαντον ολα τα αυτοκινητα της συγκεκριμενης συνομοταξιας θελουν respect.
    Θα πας τεζα το αμαξι οταν ξερεις να οδηγεις και το αμαξι αλλα ξερεις και το δρομο και εχεις και ρημαδα τυχη!!!
    οταν κατι από ολα αυτα στραβωσει υπαρχει θεμα.
    no offence για το s2k...αλλα δεν υπαρχει επαφη σε σχεση με το μ3..το s2k το περιοριζει το μοτερ του αρκετα στο να φτασει τα επιπεδα ταχυτητων του μ3...

  11. The Following 2 Users Say Thank You to nik200 For This Useful Post:

    black_beauty (23-08-12), Thomelef (23-08-12)

  12. #77
    Εγγραφή
    25-12-09
    Περιοχή
    λαγονησι!!!
    Ηλικία
    39
    Μηνύματα
    1.729
    Thanked
    1428
    Rides
    0

    Προεπιλογή

    εγω αυτο που καταλαβα σε ολο αυτο το βιντεο ειναι οτι ο πιτσιρικας δεν ηξερε τον δρομο......ΛΟΛ κ οταν δεν ξερεις εναν δρομο δεν τρεχεις!!!παλι καλα που δεν επαθε τιποτα χειροτερο!το Μ3τριο απο κατω θα εγινε πουτ@να....να ναι καλα ο μπαμπας να πληρωνει!!!
    RULZZZZ..... BEWARE OF THE GERMANS POWER....!!!!

Σελίδα 8 από 8 ΠρώτηΠρώτη ... 678

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να απαντάτε σε θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργάζεστε τις δημοσιεύσεις σας
  •  
BACK TO TOP