Σελίδα 2 από 2 ΠρώτηΠρώτη 12
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 11 έως 14 από 14

Θέμα: Another 1M vs. RS3

  1. #11
    Εγγραφή
    04-11-10
    Ηλικία
    39
    Μηνύματα
    1.359
    Thanked
    1173
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Lambros46 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Σιγά τα αυγά.Μόνο τα καγκουράκια ασχολούνται με αυτό.Ακούς συζήτηση σε καφετέρια : -Πώ ρε φίλε,το Α έχει 7,5 δευτερόλεπτα 0-100
    -Τί λες ρε μάγκα μου,το Β έχει 7,1.Είναι καλύτερο αμάξι το Β

    https://www.youtube.com/watch?v=s8mmLGCkwx8
    Λαμπρο οχι οτι μαρεσει το audi ουτε θα επερνα ποτε,αλλα καλως η κακως πολλοι απο δω μεσα δεν εχουν την ευκαιρια να μπουν σε μια πιστα ωστε να εκτιμησουν το αυτοκινητο τους και δυστυχως η ευτυχως εχουμε πολλα πατηματα στο δρομο.Ε δεν το δεχομαι το κωλοaudi να μου φευγει ρε γαμωτο, δεν μπορουσε να το βγαλει λιγο πιο γρηγορο το 1Μ?Τωρα θα μου πεις οτι αμα ηθελες κοντραδικο αμαξι θα επαιρνες κατι αλλο.Τελος παντων οι αποψεις πολλες και διαφορετικες, εγω ειναι το τριτο bmw που παιρνω και αμα μπορεσω και το επομενο παλι bmw θα ναι.
    quattro ist fur sissies

  2. #12
    Εγγραφή
    28-12-09
    Ηλικία
    48
    Μηνύματα
    1.086
    Thanked
    634
    Rides
    0

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο savvas bmwdakias Εμφάνιση μηνυμάτων
    Λαμπρο οχι οτι μαρεσει το audi ουτε θα επερνα ποτε,αλλα καλως η κακως πολλοι απο δω μεσα δεν εχουν την ευκαιρια να μπουν σε μια πιστα ωστε να εκτιμησουν το αυτοκινητο τους και δυστυχως η ευτυχως εχουμε πολλα πατηματα στο δρομο.Ε δεν το δεχομαι το κωλοaudi να μου φευγει ρε γαμωτο, δεν μπορουσε να το βγαλει λιγο πιο γρηγορο το 1Μ?Τωρα θα μου πεις οτι αμα ηθελες κοντραδικο αμαξι θα επαιρνες κατι αλλο.Τελος παντων οι αποψεις πολλες και διαφορετικες, εγω ειναι το τριτο bmw που παιρνω και αμα μπορεσω και το επομενο παλι bmw θα ναι.
    Δεν ειναι κακα αυτοκινητα τα Audi δεν ξερω αν εχεις οδηγησει και σε τι καταστασεις αλλα αν κανεις μια βολτα ισως αλλαξεις γνωμη!

    Και τι εγινε δηλαδη που φευγει το audi?Kαι το GTR λενε ειναι ποιο γρηγορο απο porsche 911 εσυ τι θα επερνες?

  3. #13
    Εγγραφή
    26-12-09
    Περιοχή
    Athens-Τrikala
    Ηλικία
    37
    Μηνύματα
    3.345
    Thanked
    2466
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο m3est Εμφάνιση μηνυμάτων
    Κι ομως υπαρχει αλλο ενα μαυρο που εβαλε μαυρες ζαντες για να μην τα μπερδευουμε.
    Ι donut understeer...

  4. #14
    Εγγραφή
    20-05-10
    Ηλικία
    34
    Μηνύματα
    1.586
    Thanked
    2083
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Είδα ενα μαύρο 1Μ στην Αττική Οδό σήμερα.ΤΟΥΜΠΑΝΟ

  5. The Following User Says Thank You to Lambros46 For This Useful Post:

    doctore (06-06-12)

Σελίδα 2 από 2 ΠρώτηΠρώτη 12

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να απαντάτε σε θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργάζεστε τις δημοσιεύσεις σας
  •  
BACK TO TOP