Σελίδα 6 από 16 ΠρώτηΠρώτη ... 45678 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 51 έως 60 από 159

Θέμα: Ν43 επισημα πλεον ΔΩΡEΑΝ αντικατασταση πολλαπλασιαστων!!!

  1. #51
    Εγγραφή
    22-02-10
    Περιοχή
    ΛΑΡΙΣΑ
    Ηλικία
    58
    Μηνύματα
    12.860
    Thanked
    25860
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Andri Εμφάνιση μηνυμάτων
    ......
    ΑΝ χρειάζονται αλλαγή(και πάνε να το κρύψουν-ή δεν ενημερώθηκε ο υπολογιστής τους(λίγο απίθανο βέβαια) ) πως το ελέγχω για να μην πάθω κάτι στη μέση του πουθενά είτε εγώ με το 3αρι είτε ο αδερφός μου με τον άσσο?
    ....ΑΓΝΩΣΤΟ!!!!

    ....εαν καποιος απο το φορουμ ειναι επισημος επισκευαστης, θα μπορουσε, εαν ηθελε, να μας πει τι ακριβως ισχυει ........


    ....εγω οτι εμαθα, οπως το εχω γραψει και αρχικα,το εμαθα απο τον Αλεξη(alexm) απο Πατρα και εκεινος φυσικα με τη σειρα του απο επισημο ντηλερ/επισκευαστη.....και η αληθεια ειναι οτι μου ειπε αρκετα πραγματα που αφορουν το δικο μου οχημα,οποτε δεν μπορω να πω τι ισχυει για ολους......

    .....ειπα να τα κανω με τη σειρα που πρεπει και ετσι περιμενω τηλ/μα(απο εχτες Δευτερα μου ειπαν οτι θα επικοινωνουσαν....σημερα Τριτη τιποτα!!!... και ακομη περιμενω.....) απο την εδω αντιπροσωπεια ,για το ραντεβου της αντικαταστασης και να μαθω επιπλεον οτι μπορω για το θεμα.....

    Εαν ο Αλεξης, που εχει καποια "προσβαση" ,μπορει να μας πει περισσοτερα, θα ηταν πολυ χρησιμο.

  2. The Following 2 Users Say Thank You to aristent For This Useful Post:

    Andri (08-05-12), nautikos32 (09-05-12)

  3. #52
    Εγγραφή
    01-04-12
    Περιοχή
    Inside of BMW
    Μηνύματα
    3.103
    Thanked
    2317
    Rides
    0

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο aristent Εμφάνιση μηνυμάτων
    ....ΑΓΝΩΣΤΟ!!!!

    ....εαν καποιος απο το φορουμ ειναι επισημος επισκευαστης, θα μπορουσε, εαν ηθελε, να μας πει τι ακριβως ισχυει ........


    ....εγω οτι εμαθα, οπως το εχω γραψει και αρχικα,το εμαθα απο τον Αλεξη(alexm) απο Πατρα και εκεινος φυσικα με τη σειρα του απο επισημο ντηλερ/επισκευαστη.....και η αληθεια ειναι οτι μου ειπε αρκετα πραγματα που αφορουν το δικο μου οχημα,οποτε δεν μπορω να πω τι ισχυει για ολους......

    .....ειπα να τα κανω με τη σειρα που πρεπει και ετσι περιμενω τηλ/μα(απο εχτες Δευτερα μου ειπαν οτι θα επικοινωνουσαν....σημερα Τριτη τιποτα!!!... και ακομη περιμενω.....) απο την εδω αντιπροσωπεια ,για το ραντεβου της αντικαταστασης και να μαθω επιπλεον οτι μπορω για το θεμα.....

    Εαν ο Αλεξης, που εχει καποια "προσβαση" ,μπορει να μας πει περισσοτερα, θα ηταν πολυ χρησιμο.
    Αλέξη(alexm) δώσε μας φώτα να μην μας φορτώσουν κανένα βράδυ...

  4. The Following User Says Thank You to Andri For This Useful Post:

    aristent (08-05-12)

  5. #53
    Εγγραφή
    28-12-09
    Ηλικία
    52
    Μηνύματα
    3.201
    Thanked
    4060
    Rides
    5

    Προεπιλογή

    To σάββατο, και σημερα, μου εμφανιστηκαν τα συμπτώματα στον άσσο.

    https://bmwfans.info/parts/catalog/E...il_spark_plug/

    https://www.realoem.com/bmw/showpart...17&hg=12&fg=05

    Εδώ όμως δείχνει τον -935 σαν τελευταιο μοντέλο. Τον 777 τον εχει κανενας πουθενά τυπωμένο;

  6. #54
    Εγγραφή
    01-04-12
    Περιοχή
    Inside of BMW
    Μηνύματα
    3.103
    Thanked
    2317
    Rides
    0

    Προεπιλογή

    Μου είπε ο αδερφός μου που τους άλλαξε και τους 4 εκτός εγγύησης και προ ανάκλησης δλδ τα πλήρωσε από την τσέπη του πως πάλι ουσιαστικά 935 βάλανε πάλι αλλά αντι για 1 κάπου έγραφε 2 σαν σειρά κάτι τέτοιο...Δεν ξέρω αν ούτε αυτή η αλλαγή απέδωσε καρπούς στην εταιρία και έβγαλε μετά τους 777 και υπάρχει σαν καθαρό code...Ελπίζω να μην ισχύει το 2το και πληρώνει πάλι....

  7. #55
    Εγγραφή
    28-12-09
    Ηλικία
    52
    Μηνύματα
    3.201
    Thanked
    4060
    Rides
    5

    Προεπιλογή

    Σήμερα το πρωι πήγα στο Σπανό και τους ειπα οτι το αμαξι τις τελευταιες τρεις μέρες ρεταρει/αναβοσβήνει η ένδειξη κινητήρα, και οτι λογικά είναι πολλαπλασιαστές.

    Μου λένε ότι υπάρχει καμπάνια για συγκεκριμενες χρονολογιες. Ειδαν οτι και το δικο μου είναι σε αυτά, τους λέω ότι ενημερώθηκα ότι οι παλιοί -935 αλλάζουν με καινούργιους -777, -477 μου ανταπαντά ο τεχνικός, τον ρώτησα εάν εχει στοκ καινούργιους, μου είπε ότι εχει, άλλαξα και μπουζί επί τη ευκαιρία, σε μία ώρα είχα φύγει.

    Είδωμεν.

  8. The Following 2 Users Say Thank You to gnx For This Useful Post:

    aristent (15-05-12), Z4 DCT (15-05-12)

  9. #56
    Εγγραφή
    28-12-09
    Μηνύματα
    8.180
    Thanked
    9103
    Rides
    0

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο gnx Εμφάνιση μηνυμάτων
    Σήμερα το πρωι πήγα στο Σπανό και τους ειπα οτι το αμαξι τις τελευταιες τρεις μέρες ρεταρει/αναβοσβήνει η ένδειξη κινητήρα, και οτι λογικά είναι πολλαπλασιαστές.

    Μου λένε ότι υπάρχει καμπάνια για συγκεκριμενες χρονολογιες. Ειδαν οτι και το δικο μου είναι σε αυτά, τους λέω ότι ενημερώθηκα ότι οι παλιοί -935 αλλάζουν με καινούργιους -777, -477 μου ανταπαντά ο τεχνικός, τον ρώτησα εάν εχει στοκ καινούργιους, μου είπε ότι εχει, άλλαξα και μπουζί επί τη ευκαιρία, σε μία ώρα είχα φύγει.

    Είδωμεν.
    Γιωργο.....εχεις χρονολογίες που τρέχει η καμπάνια??, μπορεις να ρωτησεις??
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Nick bmwlover Εμφάνιση μηνυμάτων
    Μακαρι να μπορεσω να τον πιουμε παρεα...

  10. #57
    Εγγραφή
    22-02-10
    Περιοχή
    ΛΑΡΙΣΑ
    Ηλικία
    58
    Μηνύματα
    12.860
    Thanked
    25860
    Rides
    1

    Προεπιλογή ''αφού δεν πάει ο Μωάμεθ στο βουνό, πάει το βουνό στον Μωάμεθ''.

    ....τελικα πηρα εγω τηλεφωνο στην αντιπροσωπεια και εκλεισα ραντεβου για την επομενη Τεταρτη, για την αλλαγη στους πολλαπλασιαστες και τον πολο....

    ....προφανως τοσο καιρο "ερχονται-φευγουν" οι νεοι πολλαπλασιαστες....η λιστα για αντικατασταση ειναι τεραστια και οποιος παει για σερβις, του γινεται η αντικατασταση.....οι υπολοιποι σε αναμονη...

    Ο υπευθυνος του συνεργειου (Κωστας) μου ειπε οτι ξερει οτι γραφω στο φορουμ μας(πιθανον να τα διαβαζει η του να του τα λενε....)και ειδικα για το συγκεκριμενο θεμα,......αλλα τι να κανουμε φιλε Κωστα???.....ειναι δυναμη το να επικοινωνουμε τοσοι ανθρωποι εδω μεσα, που περα απο την διασκεδαση μας ,καταληγει να εχει αποτελεσματα για το καλο μας.

    ΥΣ....τελικα ο Κωστας συμφωνησε οτι θα κανουμε καποια εργασια αξιας 80ευρω(αντικατασταση υγρα φρενων/ σωληνακια φρενων&εξαερωση με GT1) Δωρεαν για να πατσισουμε τα 80 ευρω που πληρωσα για εργασια που δεν επρεπε να πληρωσω την προηγουμενη φορα,.....ιδωμεν λοιπον την Τεταρτη!!!!

  11. The Following 5 Users Say Thank You to aristent For This Useful Post:

    alexm (21-06-12), bill_m3 (21-06-12), Kostas_1 (21-06-12), PANOS-E60 (21-06-12), S8N (21-06-12)

  12. #58

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο aristent Εμφάνιση μηνυμάτων
    ....τελικα πηρα εγω τηλεφωνο στην αντιπροσωπεια και εκλεισα ραντεβου για την επομενη Τεταρτη, για την αλλαγη στους πολλαπλασιαστες και τον πολο....

    ....προφανως τοσο καιρο "ερχονται-φευγουν" οι νεοι πολλαπλασιαστες....η λιστα για αντικατασταση ειναι τεραστια και οποιος παει για σερβις, του γινεται η αντικατασταση.....οι υπολοιποι σε αναμονη...

    Ο υπευθυνος του συνεργειου (Κωστας) μου ειπε οτι ξερει οτι γραφω στο φορουμ μας(πιθανον να τα διαβαζει η του να του τα λενε....)και ειδικα για το συγκεκριμενο θεμα,......αλλα τι να κανουμε φιλε Κωστα???.....ειναι δυναμη το να επικοινωνουμε τοσοι ανθρωποι εδω μεσα, που περα απο την διασκεδαση μας ,καταληγει να εχει αποτελεσματα για το καλο μας.

    ΥΣ....τελικα ο Κωστας συμφωνησε οτι θα κανουμε καποια εργασια αξιας 80ευρω(αντικατασταση υγρα φρενων/ σωληνακια φρενων&εξαερωση με GT1) Δωρεαν για να πατσισουμε τα 80 ευρω που πληρωσα για εργασια που δεν επρεπε να πληρωσω την προηγουμενη φορα,.....ιδωμεν λοιπον την Τεταρτη!!!!
    Προς τιμήν του είναι του κ.Κώστα που διαβάζει ή που ενημερώνεται και φροντίζει να ευχαριστήσει του πελάτες του.

  13. The Following 3 Users Say Thank You to m-power_01 For This Useful Post:

    aristent (21-06-12), giannis_compact (22-06-12), S8N (21-06-12)

  14. #59
    Εγγραφή
    01-04-12
    Περιοχή
    Inside of BMW
    Μηνύματα
    3.103
    Thanked
    2317
    Rides
    0

    Προεπιλογή

    Άρη έχουμε κανένα νεότερο για τις χρονολογίες των Ν43 που ήρθε η ανάκληση?
    Περιμένω και τη δική μου κάποια στιγμή...

  15. The Following User Says Thank You to Andri For This Useful Post:

    aristent (21-06-12)

  16. #60
    Εγγραφή
    22-02-10
    Περιοχή
    ΛΑΡΙΣΑ
    Ηλικία
    58
    Μηνύματα
    12.860
    Thanked
    25860
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο m-power_01 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Προς τιμήν του είναι του κ.Κώστα που διαβάζει ή που ενημερώνεται και φροντίζει να ευχαριστήσει του πελάτες του.
    ακριβως!!!

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Andri Εμφάνιση μηνυμάτων
    Άρη έχουμε κανένα νεότερο για τις χρονολογίες των Ν43 που ήρθε η ανάκληση?
    Περιμένω και τη δική μου κάποια στιγμή...
    Υπομονη,την Τεταρτη θα μαθω περισσοτερα.

  17. The Following User Says Thank You to aristent For This Useful Post:

    Andri (21-06-12)

Σελίδα 6 από 16 ΠρώτηΠρώτη ... 45678 ... ΤελευταίαΤελευταία

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να απαντάτε σε θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργάζεστε τις δημοσιεύσεις σας
  •  
BACK TO TOP