Σελίδα 4 από 4 ΠρώτηΠρώτη ... 234
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 31 έως 39 από 39

Θέμα: [Ε92 M3] Ειναι συμφορουμιτη μαs?

  1. #31
    Εγγραφή
    09-01-10
    Περιοχή
    Μανδρα
    Ηλικία
    43
    Μηνύματα
    111
    Thanked
    38
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Monsta Εμφάνιση μηνυμάτων
    ναι με το δικό σου όμως....λογικά εκείνος δεν είναι πάνω από 330ΗΡ στρόφαλο με αυτά που έχει κάνει
    Τωρα ποσα ειναι?

  2. #32
    Εγγραφή
    02-01-10
    Περιοχή
    Στη διαδήλωση του φραπέ
    Ηλικία
    53
    Μηνύματα
    11.740
    Thanked
    14747
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο KOSTADAS Εμφάνιση μηνυμάτων
    Τωρα ποσα ειναι?
    Δεν έχω ιδέα αν έχει κάνει κάτι άλλο από το καλοκαίρι που μας πέρασε.

  3. #33
    Εγγραφή
    28-12-09
    Ηλικία
    47
    Μηνύματα
    395
    Thanked
    53
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Monsta Εμφάνιση μηνυμάτων
    ναι με το δικό σου όμως....λογικά εκείνος δεν είναι πάνω από 330ΗΡ στρόφαλο με αυτά που έχει κάνει
    μπορει απο τοτε ο Τασος που ειναι και εξαιρετικο παιδι,να εχει δυναμωσει

  4. #34
    Εγγραφή
    10-01-10
    Ηλικία
    43
    Μηνύματα
    129
    Thanked
    44
    Rides
    0

    Προεπιλογή

    Λοιπον...να σας πω πως χει η ιστορια εν ταχυ να καταλαβετε.....

    Ο τασος πατησε μια ωραια μερα με ενα Μ3...ανθρακονημα καπο κ πορτ μπαγκαζ..... στην παραλιακη (που με βαση δηλωσεις του ιδιοκτητη του ηταν κοντα στα 480... ) κ μεχρι τα 220-230 του εκανε το Μ3 με το ζορι ενα με ενα μιση αυτοκινητο.....

    Αυτο λοιπον εγω το αμφισβητησα κ ετσι ειπα να κανουμε ενα πατημα να δουμε τι γινετε!!!!
    Mαλιστα αλλο s3 φουλ πρωτο σταδιο με προβλημα κιολας!!!!!( το μετρησε 288αλογα) εγραψε κ αυτο δημοσια οτι πατησαμε κ μεχρι τελειωμενες 5ες ηταν πισω δυο αμαξια........επαναλαμβανω....με προβλημα...δλδ χωρις προβλημα θα μας εριχνε καμια κολονα....

    Εγω δhλωνω 430-440 max max max κ τοσα πιστευω οτι μπορει να παει ενα Μ3 e92.......τα 480 κ τα 490..η ακομα κ τα 460 εγω σαν παναγιωτης τα ακουω τσαμπα κ βερεσε.....
    Το tts στην τελευταια συζητηση που ειχα μe τον τασο ξερω οτι ειναι φουλ πρωτο σταδιο + αντλια ...κοινως ανετα καβαλημενα 350-360....

    Ετσι λοιπον προσφερθηκα να κανω τις αναλογες δοκιμες απλα μεχρι τωρα δεν μας εχει κανει το χατιρι ο καιρος κ μια μερα δεν μας το εκαναν κ οι μπλε...

    Εγω αναμενω.....
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη lourbas : 10-02-10 στις 10:28

  5. #35
    Εγγραφή
    09-01-10
    Περιοχή
    Μανδρα
    Ηλικία
    43
    Μηνύματα
    111
    Thanked
    38
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο lourbas Εμφάνιση μηνυμάτων
    Λοιπον...να σας πω πως χει η ιστορια εν ταχυ να καταλαβετε.....

    Ο τασος πατησε μια ωραια μερα με ενα Μ3...ανθρακονημα καπο κ πορτ μπαγκαζ..... στην παραλιακη (που με βαση δηλωσεις του ιδιοκτητη του ηταν κοντα στα 480... ) κ μεχρι τα 220-230 του εκανε το Μ3 με το ζορι ενα με ενα μιση αυτοκινητο.....

    Αυτο λοιπον εγω το αμφισβητησα κ ετσι ειπα να κανουμε ενα πατημα να δουμε τι γινετε!!!!
    Mαλιστα αλλο s3 φουλ πρωτο σταδιο με προβλημα κιολας!!!!!( το μετρησε 288αλογα) εγραψε κ αυτο δημοσια οτι πατησαμε κ μεχρι τελειωμενες 5ες ηταν πισω δυο αμαξια........επαναλαμβανω....με προβλημα...δλδ χωρις προβλημα θα μας εριχνε καμια κολονα....

    Εγω δhλωνω 430-440 max max max κ τοσα πιστευω οτι μπορει να παει ενα Μ3 e92.......τα 480 κ τα 490..η ακομα κ τα 460 εγω σαν παναγιωτης τα ακουω τσαμπα κ βερεσε.....
    Το tts στην τελευταια συζητηση που ειχα μe τον τασο ξερω οτι ειναι φουλ πρωτο σταδιο + αντλια ...κοινως ανετα καβαλημενα 350-360....

    Ετσι λοιπον προσφερθηκα να κανω τις αναλογες δοκιμες απλα μεχρι τωρα δεν μας εχει κανει το χατιρι ο καιρος κ μια μερα δεν μας το εκαναν κ οι μπλε...

    Εγω αναμενω.....
    H Aληθεια ειναι οτι του Παναγιωτη το M3 ξυριζει.Μπραβο Παναγιωτη για το εργαλειο που εχεις φτιαξει κατι πηρε το αυτι μου για εχτες!loubras rules!

  6. #36
    Εγγραφή
    28-12-09
    Ηλικία
    47
    Μηνύματα
    395
    Thanked
    53
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο KOSTADAS Εμφάνιση μηνυμάτων
    H Aληθεια ειναι οτι του Παναγιωτη το M3 ξυριζει.Μπραβο Παναγιωτη για το εργαλειο που εχεις φτιαξει κατι πηρε το αυτι μου για εχτες!loubras rules!
    ειναι μεχρι να τον ξετρυπησω και να πεσει κλαμα

  7. #37
    Εγγραφή
    01-02-10
    Μηνύματα
    161
    Thanked
    43
    Rides
    0

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο sokinm3 Εμφάνιση μηνυμάτων
    ειναι μεχρι να τον ξετρυπησω και να πεσει κλαμα

    στη σειρα σας κυριε sokin προηγουμαστε

  8. #38
    Εγγραφή
    10-01-10
    Ηλικία
    43
    Μηνύματα
    129
    Thanked
    44
    Rides
    0

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο sokinm3 Εμφάνιση μηνυμάτων
    ειναι μεχρι να τον ξετρυπησω και να πεσει κλαμα
    πρεπει να με προλαβεις ομως οσο ειμαι ατμοσφαιρα κ να το καταφερεις βεβαια, διοτι ο ESS me χιαρεταει ηδη απο μακρια, κ ισως να ταξιδευει κ για Ελληνικα χωρικα υδατα....


  9. #39
    Εγγραφή
    10-01-10
    Ηλικία
    43
    Μηνύματα
    129
    Thanked
    44
    Rides
    0

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Dim135 Εμφάνιση μηνυμάτων
    στη σειρα σας κυριε sokin προηγουμαστε
    Ρε δεν με χεζετε....ολοι εμενα θελετε να γ@...ε παλι....
    Ουστ......θα βγαινω με το xsara απο εδω κ περα...1,6 110hp.....σκοτωνει το εργαλειο....

Σελίδα 4 από 4 ΠρώτηΠρώτη ... 234

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να απαντάτε σε θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργάζεστε τις δημοσιεύσεις σας
  •  
BACK TO TOP