Σελίδα 2 από 2 ΠρώτηΠρώτη 12
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 11 έως 14 από 14

Θέμα: τι παλικαρια ειναι αυτα..

  1. #11
    Εγγραφή
    31-12-10
    Περιοχή
    Αθηνα
    Μηνύματα
    489
    Thanked
    740
    Rides
    0

    Προεπιλογή

    Απλα "αντανακλα" την κατασταση που επικρατει στην Ελλαδα! Γιατι τουλαχιστον στο εξωτερικο εχουν κ ενα επιπεδο κ παραδεχονται καποια πραγματα. Εδω οποιος παρει αμαξι στα χερια του νομιζει οτι 1ον ειναι οδηγαρα, 2ον εχει το καλυτερο αυτοκινητο κ 3ον ειναι ο πιο γρηγορος απ'ολους..
    Εχω βαρεθει να βλεπω κονσερβες με πολλα αλογα που το παιζουν ιστορια.. Ε και ρε φιλε, εχεις 200-300-800 αλογα, με πατας και τι καταλαβες? Αυτο το σκεπτικο δεν το καταλαβα ποτε! Και ως συνηθως μονο ευθειες! Ε βεβαια, αμα τους πεις για καμια στροφη να γουσταρουμε κ εμεις οι θνητοι με τα πισωκινητα λιγακι βρε παιδι μου, να γελασει κ εμας το χειλακι μας λιγο... ε ξερεις.. δεν εχω πολυ βενζινα, δεν εχω κανει σερβις, κανω μονο ενα ανοιγμα κ οχι αλλο... (οχι οτι στην 1η στροφη θα παει για ψαρεμα αν ειναι θαλασσα απο κατω, η θα παει για κανα bungee jumping στην καλυτερη αμα ειναι κανενας γκρεμος..)
    Αι στα διαλα πια.. Τους βαρεθηκα ολους αυτους τους κουλους (aka ιστοριες!)

    Φιλικα παντα.. μην ξεκινησω κανεναν πολεμο χωρις λογο....
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη SoNiC_77Gr : 28-02-12 στις 23:16

  2. The Following 2 Users Say Thank You to SoNiC_77Gr For This Useful Post:

    anisos (29-02-12), BILL007 (28-02-12)

  3. #12
    Εγγραφή
    18-02-10
    Περιοχή
    χρυσουπολη.......
    Ηλικία
    42
    Μηνύματα
    719
    Thanked
    403
    Rides
    0

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο atha Εμφάνιση μηνυμάτων
    kala na xame na legame , kanadyo xronia pou gyriza sti perioxi entatika na sinantisa 2 -3 amaxia se xanthi kabala komotini pou na to pigainoun entatika grigora , oi perisoteroi einai kanena ntou mexri konta sti teliki kai ayta , kati leon ftiagmena kai kati paromoia einai gia 2 anoigmata kai ama peis gia kanena kavala xanthi i apostasi pano apo 1 km den mpainoun pote giati tha meinei apo kinitira .
    εχω κανει κομοτηνη καβαλα ταπα 270 με 300 επαιζα απο κατω οι καταλυτεσ κοκκινισαν φωτα νεον λεσ κ ειχαγαματοσ δομοσ για πολυ τελικη .....................

  4. #13
    Εγγραφή
    18-02-10
    Περιοχή
    χρυσουπολη.......
    Ηλικία
    42
    Μηνύματα
    719
    Thanked
    403
    Rides
    0

    Προεπιλογή

    κ το συγκεκριμενο χοντα ειναι 650φευγα αλογα κ 800 κιλα,κ γραφει 400αρι 11,6 k το βγαζει καθε πασχα............ξερω καλα τον ιδιοκτητη...

  5. #14
    Εγγραφή
    08-08-11
    Περιοχή
    χαιδαρι
    Ηλικία
    60
    Μηνύματα
    3.220
    Thanked
    7747
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο saulm3 Εμφάνιση μηνυμάτων
    κ το συγκεκριμενο χοντα ειναι 650φευγα αλογα κ 800 κιλα,κ γραφει 400αρι 11,6 k το βγαζει καθε πασχα............ξερω καλα τον ιδιοκτητη...
    650;;;ουτε με σφαιρες...δες ξανα το βιντεο οταν ρολαρουν,και υπολογισε κιλα και ιππους...εγω για 350-400 το βλεπω.

Σελίδα 2 από 2 ΠρώτηΠρώτη 12

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να απαντάτε σε θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργάζεστε τις δημοσιεύσεις σας
  •  
BACK TO TOP