Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 10 από 28

Θέμα: Ford's 3 cylinder Ecoboost

Threaded View

Προηγούμενο μήνυμα Προηγούμενο μήνυμα   Επόμενο Μήνυμα Επόμενο Μήνυμα
  1. #21
    Εγγραφή
    09-01-10
    Περιοχή
    Σε τσαντηρι (ΝΟ ΦΟΡΟΣ)
    Μηνύματα
    1.636
    Thanked
    4857
    Rides
    0

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο eru657 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Τελευταία νέα... Του άδειασαν το σύστημα από παραφλου και το ξαναγέμισαν υποστηρίζοντας ότι συμπλήρωνε λάθος παραφλού. Δε του διευκρίνησαν γιατί να μειώνεται το παραφλού και αυτό που "μειώνεται" που πάει. Τέλος του μήνα έχει γενικό service όπου και του έιπα να ζητήσει διευκρυνήσεις.

    Σχετικά με το λάθος παραφλού που του είπαν... Το παιδί συμπλήρωνε με πράσινο παραφλου δλδ ότι είχε ήδη μέσα το δοχείο. Δε βλέπω να κάνει κάτι λάθος
    Οπως εχω ξαναπει, αν κατι παει στραβα εδω στην Ελλαδα, η παπατζα παει συννεφο.
    Το εχω αντιμετωπισει και εγω το φαινομενο σε εξουσιοδοτημενα αλλα και γενικοτερα σε συνεργεια.

    Το παραφλου δεν ειναι κανα μαγικο υγρο, νερακι του θεου ειναι με διαφορα προσθετα και χρωματα.
    Και νερακι σκετο να συμπληρωναν μια χαρα θα ηταν για το συστημα ψυξης. Και προφανως ειτε συμπληρωσεις με κοκκινο ειτε με κιτρινο δεν εχει καμια ιδιαιτερη διαφορα.
    Το χρωμα καποιες φορες δειχνει και ενα συγκεκριμενο πακετο προσθετων που εχει το αντιψυκτικο πχ G12, G13 κλπ αν και δεν ειναι κανονας, και φυσικα το συνιστωμενο ειναι και το καλυτερο για το αυτοκινητο μας, ΑΛΛΑ οτι και να βαλουμε μια χαρα θα δουλεψει.

    Να δω τι καινουργια παπατζα θα του πουν οταν θα ξαναπαει επειδη θα του εχει μειωθει το παραφλου (που θα του μειωθει αφου δεν βρηκαν το προβλημα)

  2. The Following 3 Users Say Thank You to turbodog For This Useful Post:

    andreas_R (19-08-16), BILL007 (19-08-16), pilot (04-09-16)

Ετικέτες Θέματος

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να απαντάτε σε θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργάζεστε τις δημοσιεύσεις σας
  •  
BACK TO TOP