Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 6 από 6

Θέμα: Aux fan delete....

  1. #1
    Εγγραφή
    08-03-10
    Ηλικία
    56
    Μηνύματα
    445
    Thanked
    277
    Rides
    1

    Προεπιλογή Aux fan delete....

    Καλησπέρα παιδιά και θα ήθελα την γνώμη σας για την κατάργηση του εξωτερικού ανεμιστήρα μιας και έχω καταργήση αιρκοντίσιον, ψυγείο αυτού, κομπρεσέρ, σωληνάκια....δηλαδή όλο το σύστημα είναι εκτός. Εχω βέβαια μόνο το υδραργυρικό κόμπλερ και οι θερμοκρασίες είναι φισιολογικές........μήπως πρέπει να το ξαναβάλω το aux fan για κάποιο λόγο που μου διαφεύγει;

  2. #2
    Εγγραφή
    08-03-10
    Ηλικία
    56
    Μηνύματα
    445
    Thanked
    277
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Κανείς δεν γνωρίζει;

  3. #3
    Εγγραφή
    19-03-11
    Περιοχή
    Zimbabwe
    Μηνύματα
    1.665
    Thanked
    2582
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Φίλε,
    1. μπορείς να δεις με ακρίβεια την θερμοκρασία του υγρού ψύξης -όχι με το απλό αναλογικό όργανο στον πίνακα αργάνων του αυτοκινήτου- αλλά με ψηφιακό θερμόμετρο?
    2. Γιατί θέλεις να καταργήσεις τον εξωτερικό ανεμιστήρα? (ακόμα κάνει πολύ κρύο και δεν έχεις δει πόσο μπορεί να ανέβει η θερμοκρασία του υγρού ψύξης σε συνθήκες καταπόνησης -πχ πίστα/ανάβαση- μέσα στο καλοκαίρι).

  4. #4
    Εγγραφή
    08-03-10
    Ηλικία
    56
    Μηνύματα
    445
    Thanked
    277
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο 120ie87 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Φίλε,
    1. μπορείς να δεις με ακρίβεια την θερμοκρασία του υγρού ψύξης -όχι με το απλό αναλογικό όργανο στον πίνακα αργάνων του αυτοκινήτου- αλλά με ψηφιακό θερμόμετρο?
    2. Γιατί θέλεις να καταργήσεις τον εξωτερικό ανεμιστήρα? (ακόμα κάνει πολύ κρύο και δεν έχεις δει πόσο μπορεί να ανέβει η θερμοκρασία του υγρού ψύξης σε συνθήκες καταπόνησης -πχ πίστα/ανάβαση- μέσα στο καλοκαίρι).
    Θελω να τον καταργησω απο την στιγμη που δεν τον έχω δει να λειτουργει ποτε, παρα μονο οταν ειχα το αιρκοντισιον.......τωρα που δεν εχω απλα κουβαλαω τσαμπα βαρος.......

  5. #5
    Εγγραφή
    05-01-10
    Περιοχή
    Ναουσα
    Ηλικία
    42
    Μηνύματα
    4.108
    Thanked
    2482
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    αν θα δεις μια φορα τις θερμοκρασιες στον θεο
    θα τραβας τα μαλλια σου που το εχεις καταργήσει!
    γιατι καποια σιγμη θα δουλεψει και δεν θα το εχεις α αποτελσμετα τα ξερεις απο υπερθέρμανση!!!

  6. The Following User Says Thank You to ΔημήτρηςΜ3 For This Useful Post:

    Nino (02-02-12)

  7. #6
    Εγγραφή
    08-03-10
    Ηλικία
    56
    Μηνύματα
    445
    Thanked
    277
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο ΔημήτρηςΜ3 Εμφάνιση μηνυμάτων
    αν θα δεις μια φορα τις θερμοκρασιες στον θεο
    θα τραβας τα μαλλια σου που το εχεις καταργήσει!
    γιατι καποια σιγμη θα δουλεψει και δεν θα το εχεις α αποτελσμετα τα ξερεις απο υπερθέρμανση!!!
    Αυτό σκεφτομουν κι εγω με την λογικη του να μην δουλεψει υδραργυρικό κομπλερ καποια στιγμή. Ευχαριστω για την συμβουλή Δημητρη!

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να απαντάτε σε θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργάζεστε τις δημοσιεύσεις σας
  •  
BACK TO TOP