Σελίδα 6 από 6 ΠρώτηΠρώτη ... 456
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 51 έως 60 από 60

Θέμα: ΔΙΑΤΡΟΦΗ απο vagos

Hybrid View

Προηγούμενο μήνυμα Προηγούμενο μήνυμα   Επόμενο Μήνυμα Επόμενο Μήνυμα
  1. #1
    Εγγραφή
    30-12-09
    Περιοχή
    Αθηνα-Λαρισα
    Μηνύματα
    6.766
    Thanked
    8291
    Rides
    2

    Προεπιλογή

    εγω που τρωω συνεχεια λιπη vago λες να παθω τπτ απο την πολυ προστασια? καναν προστατη? απο θερμοτητα ναι εχεις δικιο!
    προσπαθω τωρα να μεγαλωσω αλλο λιγο την κοιλια μου και κανω διατροφη με μπυρες για να ακουμπαω τα χερια μου γιατι τωρα ακουμπανε αλλα γλιστρανε και πεφτουν..μπορει να ειναι και απ τα λαδια που εχω στην φανελα που φοραω!
    ωραιες πληροφοριες παντως, ανοιξε θεμα και για καμια ασκηση στο γυμναστηριο και προγραμμα γιατι στα γυμναστηρια οι περισσοτεροι γυμναστες δεν την παλευουν!

  2. The Following User Says Thank You to spar@ For This Useful Post:

    Nick bmwlover (27-01-12)

  3. #2
    Εγγραφή
    05-01-10
    Ηλικία
    35
    Μηνύματα
    153
    Thanked
    92
    Rides
    0

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο spar@ Εμφάνιση μηνυμάτων
    εγω που τρωω συνεχεια λιπη vago λες να παθω τπτ απο την πολυ προστασια? καναν προστατη? απο θερμοτητα ναι εχεις δικιο!
    προσπαθω τωρα να μεγαλωσω αλλο λιγο την κοιλια μου και κανω διατροφη με μπυρες για να ακουμπαω τα χερια μου γιατι τωρα ακουμπανε αλλα γλιστρανε και πεφτουν..μπορει να ειναι και απ τα λαδια που εχω στην φανελα που φοραω!
    ωραιες πληροφοριες παντως, ανοιξε θεμα και για καμια ασκηση στο γυμναστηριο και προγραμμα γιατι στα γυμναστηρια οι περισσοτεροι γυμναστες δεν την παλευουν!
    Θα γραψω το προγραμμα μου και συνολικα μια διατροφη

  4. #3
    Εγγραφή
    26-12-09
    Περιοχή
    Athens-Τrikala
    Ηλικία
    37
    Μηνύματα
    3.345
    Thanked
    2466
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο spar@ Εμφάνιση μηνυμάτων
    εγω που τρωω συνεχεια λιπη vago λες να παθω τπτ απο την πολυ προστασια? καναν προστατη? απο θερμοτητα ναι εχεις δικιο!
    προσπαθω τωρα να μεγαλωσω αλλο λιγο την κοιλια μου και κανω διατροφη με μπυρες για να ακουμπαω τα χερια μου γιατι τωρα ακουμπανε αλλα γλιστρανε και πεφτουν..μπορει να ειναι και απ τα λαδια που εχω στην φανελα που φοραω!
    ωραιες πληροφοριες παντως, ανοιξε θεμα και για καμια ασκηση στο γυμναστηριο και προγραμμα γιατι στα γυμναστηρια οι περισσοτεροι γυμναστες δεν την παλευουν!
    Kλαιω...
    Ι donut understeer...

Σελίδα 6 από 6 ΠρώτηΠρώτη ... 456

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να απαντάτε σε θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργάζεστε τις δημοσιεύσεις σας
  •  
BACK TO TOP