Σελίδα 2 από 5 ΠρώτηΠρώτη 1234 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 11 έως 20 από 46

Θέμα: Σε μαγικό χαλί....

  1. #11
    Εγγραφή
    01-02-10
    Περιοχή
    Thessaloniki
    Ηλικία
    47
    Μηνύματα
    2.580
    Thanked
    6681
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Γιώργο ωραίο βίντεο σε πιάνει ανατριχίλα !

  2. The Following User Says Thank You to nikos valvetronic For This Useful Post:

    gant (21-01-12)

  3. #12
    Εγγραφή
    30-07-10
    Περιοχή
    Ξεσσαλονικη!
    Ηλικία
    42
    Μηνύματα
    7.725
    Thanked
    17896
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο aristent Εμφάνιση μηνυμάτων
    Οταν ακουει καποιος για autoban εχω την εντυπωση οτι θα περιμενε να δει τουλαχιστον 3!!!! λωριδες + 1!!! βοηθητικη....ομως αυτο δεν συμβαινει και τελικα δεν ξερω εαν η επιλογη τους αυτη τελικα ειναι καλυτερη, αφου θεωρητικα και ουσιαστικα ειναι απο τους πιο ασφαλεις δρομους και μαλιστα με ελευθερο οριο ταχυτητας σε αρκετα τμηματα(δεν ειναι παντου...)

    ...πιθανον να ειναι αρκετα φαρδια η καθε λωριδα με αρκετα περιθωρια διωρθωσης, αφου φιλος που πατησε τα 330χιλ., λεει οτι ο δρομος "στενευει"απιστευτα σε τετοια ταχυτητα.

    Οσο για την //Μ5?....και δη G-Power?.... τα γνωστα:
    Αυτό πάλι εγώ δεν το έχω νοιώσει ποτέ ρε παίδες..
    Ο Κυβερνήτης είναι υπεύθυνος για το αεροσκάφος και τους επιβάτες για όσο διαρκεί η πτήση. Ο Μηχανικός είναι υπεύθυνος για ΠΑΝΤΑ.



  4. The Following 2 Users Say Thank You to pilot For This Useful Post:

    aristent (22-01-12), Thomelef (23-01-12)

  5. #13
    Εγγραφή
    08-01-10
    Μηνύματα
    1.809
    Thanked
    4003
    Rides
    0

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο pilot Εμφάνιση μηνυμάτων
    Αυτό πάλι εγώ δεν το έχω νοιώσει ποτέ ρε παίδες..
    Ούτε εγώ.

  6. The Following 2 Users Say Thank You to alexk For This Useful Post:

    aristent (22-01-12), Thomelef (23-01-12)

  7. #14
    Εγγραφή
    05-02-10
    Περιοχή
    Γερακας
    Μηνύματα
    5.944
    Thanked
    12383
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    προσέξατε ότι ο τύπος ακόμα και με 300 στο κοντέρ, όταν βρίσκει κενή τη δεξιά λωρίδα, πίανει δεξιά ? Αυτό σημαίνει κουλτούρα ευρωπαίου οδηγού, πάντα θα υπάρχει κάποιος ταχύτερος !

  8. The Following 5 Users Say Thank You to PANOS-E60 For This Useful Post:

    120ie87 (22-01-12), A8hnaios (23-01-12), aristent (22-01-12), gant (22-01-12), Vassilis ///M (22-01-12)

  9. #15
    Εγγραφή
    17-04-10
    Ηλικία
    55
    Μηνύματα
    903
    Thanked
    322
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Εντελως ενημερωτικα στα κοματια της autoban που εχει ελευθερο οριο ταχυτητας δεξια και απο τις δυο πλευρες υπαρχουν πανω απο 2 μετρα στηθαια κλεισμενα για το ενδεχομενο μην βγει καποιο αγριο ζωο,
    Αρα προσβαση δεν εχει ουτε αλεπου,,,,και φυσικα δεν υπαρουν εξοδοι εισοδοι εκει νιωθεις οτι εισαι σε πιστα!!!

  10. #16
    Εγγραφή
    17-04-10
    Ηλικία
    55
    Μηνύματα
    903
    Thanked
    322
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    υπαρχουν**

  11. #17
    Εγγραφή
    18-11-11
    Περιοχή
    μεγαρα
    Ηλικία
    40
    Μηνύματα
    216
    Thanked
    21
    Rides
    0

    Προεπιλογή

    παιδιά όντος είναι δαμμάρα από εμπύρια του πάτερα μου 16 χρόνια γερμάνια από τοι μου είχε πει ένα μ5 είχε σαν τελευταίο αμάξι είναι χαρά τον γρήγορων εκεί ου έλεγε ο πατέρας μου ότι πήγαινε 250 260 και τον πέρναγαν ακόμα ποιο γρήγορα αμάξια φερραρι πορσε αρκετά πολύ ποιο γρήγορα αλά ρε παιδιά εκεί κάνουν στην Άκρη γιατί ξέρουν ότι στα κομμάτια που είναι ελεύθερο το όριο ξέρουν ότι κάποιος θα το εκμεταλλευτεί εγώ στην Ελλάδα γιατί να κάνω στην εθνική στην Άκρη όταν πάω με 200 και έρχεται ο μάγκας με 250 και ενώ πρέπει να δει αν κάνω στην Άκρη αρχίζει και ανάβει όλα τα φώτα και με στραβώνει? υπάρχουν πόλοι τέτοιοι που το παίζουν σουμαχερ επειδή έχουν 500 άλογα από κάτω από το καπό άλα δε μπορείς να τρομοκρατείς σε μια εθνική που πας με 200 και κινδυνεύεις τους αλόης οδηγούς επειδή εσύ την είδες τσάμπα μάγκας. εγώ πόλη σπάνια να ανάψω τα φώτα σε κάποιον αν δω ότι πάει ποιο αργά κάνω υπομονή μέχρι αν κάνει στην Άκρη και δεν του σπάω τα νευρά με τα φώτα και της κόρνες

  12. #18
    Εγγραφή
    19-03-11
    Περιοχή
    Zimbabwe
    Μηνύματα
    1.665
    Thanked
    2582
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    ^ η αριστερή λωρίδα είναι μόνο για προσπεράσεις, και με 200χλμ/ωρα να πηγαίνεις δεν πρέπει να την χρησιμοποιείς αν δεν κάνεις προσπέραση.

    (αφού προσπεράσεις, ΑΚΑΡΙΑΙΑ επανερχεσαι στην δεξιά - ποιος είπε ότι πρεπει να πηγαινεις στην αριστερη επειδη πηγαινεις με 200?)
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη 120ie87 : 22-01-12 στις 14:35

  13. The Following User Says Thank You to 120ie87 For This Useful Post:

    sierra (23-01-12)

  14. #19
    Εγγραφή
    19-03-11
    Περιοχή
    Zimbabwe
    Μηνύματα
    1.665
    Thanked
    2582
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο kwstantinos Εμφάνιση μηνυμάτων
    παιδιά όντος είναι δαμμάρα από εμπύρια του πάτερα μου 16 χρόνια γερμάνια από τοι μου είχε πει ένα μ5 είχε σαν τελευταίο αμάξι είναι χαρά τον γρήγορων εκεί ου έλεγε ο πατέρας μου ότι πήγαινε 250 260 και τον πέρναγαν ακόμα ποιο γρήγορα αμάξια φερραρι πορσε αρκετά πολύ ποιο γρήγορα αλά ρε παιδιά εκεί κάνουν στην Άκρη γιατί ξέρουν ότι στα κομμάτια που είναι ελεύθερο το όριο ξέρουν ότι κάποιος θα το εκμεταλλευτεί εγώ στην Ελλάδα γιατί να κάνω στην εθνική στην Άκρη όταν πάω με 200 και έρχεται ο μάγκας με 250 και ενώ πρέπει να δει αν κάνω στην Άκρη αρχίζει και ανάβει όλα τα φώτα και με στραβώνει? υπάρχουν πόλοι τέτοιοι που το παίζουν σουμαχερ επειδή έχουν 500 άλογα από κάτω από το καπό άλα δε μπορείς να τρομοκρατείς σε μια εθνική που πας με 200 και κινδυνεύεις τους αλόης οδηγούς επειδή εσύ την είδες τσάμπα μάγκας. εγώ πόλη σπάνια να ανάψω τα φώτα σε κάποιον αν δω ότι πάει ποιο αργά κάνω υπομονή μέχρι αν κάνει στην Άκρη και δεν του σπάω τα νευρά με τα φώτα και της κόρνες


    ?????????? !!!!!!!!!!!!



    δεν αλλάζει η χώρα με τίποτα ρε παιδιά........
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη 120ie87 : 22-01-12 στις 14:42

  15. The Following User Says Thank You to 120ie87 For This Useful Post:

    sierra (23-01-12)

  16. #20
    Εγγραφή
    18-11-11
    Περιοχή
    μεγαρα
    Ηλικία
    40
    Μηνύματα
    216
    Thanked
    21
    Rides
    0

    Προεπιλογή

    ναι αλα σε ποιον δυνει το δυκεωμα να πυγενει με οσ αγουσταρει?/ 120 δεν εχει ωριο?/ αυτο που λες ειναι σωστο αλα κια αυτος που πυγενει με 300 δενε χει δικιο το ωριο ειναι 120 οποτε πρπει ανκανει προσπεραση εμ 120 στην αρηστερη και να ξαναμπενεισ στην δεξια κανω λαθος?/

Σελίδα 2 από 5 ΠρώτηΠρώτη 1234 ... ΤελευταίαΤελευταία

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να απαντάτε σε θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργάζεστε τις δημοσιεύσεις σας
  •  
BACK TO TOP