Σελίδα 3 από 13 ΠρώτηΠρώτη 12345 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 21 έως 30 από 128

Θέμα: προγραμματισμός εγκεφάλου

  1. #21
    Εγγραφή
    07-10-11
    Μηνύματα
    230
    Thanked
    248
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο stefm5 Εμφάνιση μηνυμάτων
    τελικά υπέπεσα στον πειρασμό και μου έκανα το δώρο

    κιτ asa tm-20 compressor με intercooler και 3 τροχαλίες ανάλογα την επιθυμητή πίεση

    τώρα μένει η απόφαση αν θα το βάλω μόνος μου ή θα πάω σε συνεργείο
    Ρε τι δώρα φέρνει ο Άγιος Βασίλης τελικα

  2. The Following User Says Thank You to race850i For This Useful Post:

    stefm5 (18-12-11)

  3. #22
    Εγγραφή
    28-12-09
    Μηνύματα
    1.540
    Thanked
    1946
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο m-power_01 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Δυστυχώς Δεκέμβρη και Ιανουάριο κάνει απογραφή η επιχείρηση . Άρα πηγαίνει από Φλεβάρη η δουλειά ...
    δε νομίζω να αντέξω μέχρι τότε

  4. #23
    Εγγραφή
    21-02-10
    Περιοχή
    Acapulco
    Ηλικία
    46
    Μηνύματα
    3.053
    Thanked
    4108
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Μεχρι 0.45-0.5bar πιεση,προγραμματιζεται ο δικος σου εγκεφαλος(350Ευρω σε πολλους γνωστους προγραμματιστες) και πιθανον να μην χρειαστεις και μπεκ αλλα...Απο κει και πανω χρειαζεσαι σιγουρα αλλα μπεκ(οποιο μοτερ και να'χεις) και αλλη τρομπα πανω απ'το 0.8. αλλα σιγουρα καποιον παραλληλο ή αγραφο εγκεφαλο+map sensor+ηλεκτρονικες να οδηγησουν τους πολλαπλασιαστες σου.Εκει πλεον ξεπερναμε τα 1000Ε.....
    Μονο οταν θα καταλαβεις που παει..Λες δεν γ@μιεται,ειναι το ταξιδι που μετραει....

  5. The Following 2 Users Say Thank You to Stunt Mike For This Useful Post:

    m-power_01 (18-12-11), stefm5 (18-12-11)

  6. #24

    Προεπιλογή

    Μιχάλη πες ονόματα ! Έχουν πέσει "τόσο" οι τιμές ;

  7. The Following User Says Thank You to m-power_01 For This Useful Post:

    BILL007 (18-12-11)

  8. #25
    Εγγραφή
    21-02-10
    Περιοχή
    Acapulco
    Ηλικία
    46
    Μηνύματα
    3.053
    Thanked
    4108
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Ναι Σπυρο,Δημητριαδης,Παπαηλια ς,Μαραβελιας,Δελετης,Σασσα ος και κανα 2 αλλοι δεν ξεπερνουν τα 350Ε για προγραμματισμο στον δικο σου εγκεφαλο.Ο Ανδριανακης πχ ομως,δεν αναλαμβανει καν αν δεν εχεις καλο παραλληλο ή αγραφο,οπου κι εκει η εργασια τους δεν ξεπερνανε πλεον τα 750Ε κομπλε με δυναμομετρο...
    Μονο οταν θα καταλαβεις που παει..Λες δεν γ@μιεται,ειναι το ταξιδι που μετραει....

  9. #26

    Προεπιλογή

    Έλα ρε συ... Εγώ προ διετίας από σκανδάλη που είχα ρωτήσει η τιμή ήταν πολύ παραπάνω.

  10. #27
    Εγγραφή
    21-02-10
    Περιοχή
    Acapulco
    Ηλικία
    46
    Μηνύματα
    3.053
    Thanked
    4108
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο m-power_01 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Έλα ρε συ... Εγώ προ διετίας από σκανδάλη που είχα ρωτήσει η τιμή ήταν πολύ παραπάνω.
    Τι να σου πω Σπυρο...δεν εχω συνεργαστει ποτε με τον monsieur Σκανδαλη οποτε δεν μπορω να εκφρασω αποψη.Ολους τους προαναφερομενους τους ξερω προσωπικα κι εχω δει-οδηγησει δουλειες τους σε διαφορα αυτοκινητα.
    Υ.Γ.Συντομα βγαινει και καινουριος προγραμματιστης super στο προσκηνιο,ο Κ.Λουκακης με μηδενικο ποσοστο ανατιναξεων στο ιστορικο του(προς το παρον βεβαια )
    Μονο οταν θα καταλαβεις που παει..Λες δεν γ@μιεται,ειναι το ταξιδι που μετραει....

  11. #28
    Εγγραφή
    28-12-09
    Μηνύματα
    1.540
    Thanked
    1946
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Stunt Mike Εμφάνιση μηνυμάτων
    Μεχρι 0.45-0.5bar πιεση,προγραμματιζεται ο δικος σου εγκεφαλος(350Ευρω σε πολλους γνωστους προγραμματιστες) και πιθανον να μην χρειαστεις και μπεκ αλλα...Απο κει και πανω χρειαζεσαι σιγουρα αλλα μπεκ(οποιο μοτερ και να'χεις) και αλλη τρομπα πανω απ'το 0.8. αλλα σιγουρα καποιον παραλληλο ή αγραφο εγκεφαλο+map sensor+ηλεκτρονικες να οδηγησουν τους πολλαπλασιαστες σου.Εκει πλεον ξεπερναμε τα 1000Ε.....
    μέχρι 0,5bar το κιτ περιλαμβάνει το asatronic που συνδέεται με το maf και τον εγκέφαλο...το μοτέρ θα δουλέψει 0,70-0,75bar και σίγουρα θα το πάω σε δυναμομετρο για προγραμματισμό

  12. The Following User Says Thank You to stefm5 For This Useful Post:

    BILL007 (18-12-11)

  13. #29

    Προεπιλογή

    Και γιατί δεν το δουλεύεις 0,5 ; Θεωρώ λάθος να πας στα 0.7 αφού έχεις αυτήν την δυνατότητα. Πρώτα από όλα θα δεις πως είναι η εργοστασιακή λειτουργία, δεύτερο επιμεριζεις το κόστος , τρία επειδή όλα συνηθιζονται , θα είσαι χαρούμενος 2 φορές . Μια τώρα και μια όταν το σηκώσεις 0.75.

  14. The Following 2 Users Say Thank You to m-power_01 For This Useful Post:

    BILL007 (18-12-11), VanVIC (20-12-11)

  15. #30
    Εγγραφή
    23-12-09
    Περιοχή
    Αθήνα
    Μηνύματα
    11.179
    Thanked
    14070
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο m-power_01 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Έλα ρε συ... Εγώ προ διετίας από σκανδάλη που είχα ρωτήσει η τιμή ήταν πολύ παραπάνω.
    Προ διετίας έδεναν τα σκυλιά με τα λουκάνικα Σπύρο...

    Τα είπες όλα μόνος σου...Προ διετίας...



Σελίδα 3 από 13 ΠρώτηΠρώτη 12345 ... ΤελευταίαΤελευταία

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να απαντάτε σε θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργάζεστε τις δημοσιεύσεις σας
  •  
BACK TO TOP