Σελίδα 2 από 4 ΠρώτηΠρώτη 1234 ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 11 έως 20 από 31

Θέμα: Σερβις 116

  1. #11
    Εγγραφή
    23-12-09
    Περιοχή
    βόλτες με το μάτζικ μπας
    Ηλικία
    47
    Μηνύματα
    6.114
    Thanked
    11971
    Rides
    2

    Προεπιλογή

    ΒαλβοΛίΝη πότε κοιτάμε, στην 5 ετία;

    και μη μου πείτε ποτέ!
    Κάποτε θα τα θυμόμαστε όλα αυτά και θα γελάμε.

  2. The Following User Says Thank You to Ptboul For This Useful Post:

    120ie87 (11-10-11)

  3. #12
    Εγγραφή
    26-03-10
    Περιοχή
    Athens
    Μηνύματα
    5.698
    Thanked
    18806
    Rides
    0

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Ptboul Εμφάνιση μηνυμάτων
    ΒαλβοΛίΝη πότε κοιτάμε, στην 5 ετία;

    και μη μου πείτε ποτέ!
    Στα 40-50k αν θες να είσαι τυπικός.

  4. The Following 2 Users Say Thank You to S8N For This Useful Post:

    120ie87 (11-10-11), Ptboul (11-10-11)

  5. #13
    Εγγραφή
    23-12-09
    Περιοχή
    βόλτες με το μάτζικ μπας
    Ηλικία
    47
    Μηνύματα
    6.114
    Thanked
    11971
    Rides
    2

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο paganis Εμφάνιση μηνυμάτων
    βασικα το κοιτανε και μετα σου ζητανε το μισθο ενος υπαλληλου!
    ναι αλλά σου προσφέρουν και έναν καφέ, ένα σατό Λατούρ, ρε αδερφέ

    Κάποτε θα τα θυμόμαστε όλα αυτά και θα γελάμε.

  6. #14
    Εγγραφή
    28-12-09
    Περιοχή
    θρακομακεδονες
    Ηλικία
    46
    Μηνύματα
    1.970
    Thanked
    1891
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Z4 DCT Εμφάνιση μηνυμάτων
    Οποτε τι κανω?....αλλαζω λαδια φιλτρα και μηδενιζω?
    μετα την ληξη της εγγυησης(για ευνοητους λογους)...ειμαι της αποψης , οτι δεν πατας ουτε απεξω απο αντιπροσωπειες! η λογικη της υπερχρεωσης, για εργασιες ελαχιστου χρονου αφου η συντηρηση ολοκληρης της αντιπροσωπειας γινεται μονο απο το σερβις,,ματωνει στην κυριολεξια την τσεπη ! εγω τουλαχιστον , οτι χρειαστει το φτιαχνω μονος μου, αλλα ακομα και αν δεν μπορουσα...θα προτιμουσα ενα ανεξαρτητο συνεργειο με καλο ονομα και αξιο εμπιστοσυνης! μην μου πει κανεις , πως στην αντιπροσωπεια ξερουν καλυτερα την δουλεια τους ή δεν σε κοροιδευουν..γιατι τα παραδειγματα αγνοιας και απατεωνιας, ειναι παμπολλα σε ολες τις εταιριες....ειδικα τωρα με τις περικοπες σε προσωπικο!

  7. The Following 3 Users Say Thank You to paganis For This Useful Post:

    120ie87 (11-10-11), Kostas_1 (11-10-11), pilot (11-10-11)

  8. #15
    Εγγραφή
    28-12-09
    Μηνύματα
    8.180
    Thanked
    9103
    Rides
    0

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο paganis Εμφάνιση μηνυμάτων
    μετα την ληξη της εγγυησης(για ευνοητους λογους)...ειμαι της αποψης , οτι δεν πατας ουτε απεξω απο αντιπροσωπειες! η λογικη της υπερχρεωσης, για εργασιες ελαχιστου χρονου αφου η συντηρηση ολοκληρης της αντιπροσωπειας γινεται μονο απο το σερβις,,ματωνει στην κυριολεξια την τσεπη ! εγω τουλαχιστον , οτι χρειαστει το φτιαχνω μονος μου, αλλα ακομα και αν δεν μπορουσα...θα προτιμουσα ενα ανεξαρτητο συνεργειο με καλο ονομα και αξιο εμπιστοσυνης! μην μου πει κανεις , πως στην αντιπροσωπεια ξερουν καλυτερα την δουλεια τους ή δεν σε κοροιδευουν..γιατι τα παραδειγματα αγνοιας και απατεωνιας, ειναι παμπολλα σε ολες τις εταιριες....ειδικα τωρα με τις περικοπες σε προσωπικο!
    Ε Μάλλον έχεις δίκιο......αλλα να βρούμε και κανα συνεργείο με νορμαλ τιμές, γιατί είδαμε και απο Αυτα.......
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Nick bmwlover Εμφάνιση μηνυμάτων
    Μακαρι να μπορεσω να τον πιουμε παρεα...

  9. The Following User Says Thank You to Z4 DCT For This Useful Post:

    S8N (11-10-11)

  10. #16
    Εγγραφή
    12-09-11
    Ηλικία
    48
    Μηνύματα
    626
    Thanked
    303
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    ενας ακομα τρόπος να μας περνουν χρήματα

  11. #17
    Εγγραφή
    28-12-09
    Περιοχή
    θρακομακεδονες
    Ηλικία
    46
    Μηνύματα
    1.970
    Thanked
    1891
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Γιαννη κανε απλα τα βασικα( λαδια ,φιλτρα, τακακια)...και βαλτο απλα σε εγκεφαλο...να δεις καμια βλαβη και να σβησεις καμια ενδειξη! αν ειχε οτιδηποτε αλλο το αυτοκινητο ειμαι σιγουρος πως θα το ειχες ηδη εξετασει και αλλαξει!

  12. #18
    Εγγραφή
    23-12-09
    Περιοχή
    Πειραιας - Μηλος
    Ηλικία
    57
    Μηνύματα
    6.972
    Thanked
    20091
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο paganis Εμφάνιση μηνυμάτων
    μετα την ληξη της εγγυησης(για ευνοητους λογους)...ειμαι της αποψης , οτι δεν πατας ουτε απεξω απο αντιπροσωπειες! η λογικη της υπερχρεωσης, για εργασιες ελαχιστου χρονου αφου η συντηρηση ολοκληρης της αντιπροσωπειας γινεται μονο απο το σερβις,,ματωνει στην κυριολεξια την τσεπη ! εγω τουλαχιστον , οτι χρειαστει το φτιαχνω μονος μου, αλλα ακομα και αν δεν μπορουσα...θα προτιμουσα ενα ανεξαρτητο συνεργειο με καλο ονομα και αξιο εμπιστοσυνης! μην μου πει κανεις , πως στην αντιπροσωπεια ξερουν καλυτερα την δουλεια τους ή δεν σε κοροιδευουν..γιατι τα παραδειγματα αγνοιας και απατεωνιας, ειναι παμπολλα σε ολες τις εταιριες....ειδικα τωρα με τις περικοπες σε προσωπικο!
    Δε συμφωνω μαζι σου .....
    Τη τεχνογνωσια που εχουν οι ανθρωποι μιας αντιπροσωπειας για την οποια μαρκα αυτοκινητου, που κανουν τα σεμιναρια για το καθε τι και περνανε μονο συγκεκριμενης μαρκας αμαξια απο τα συνεργεια τους ,δε μπορει να την εχουν αυτοι που φτιαχνουν καθε λογης αμαξι.
    Οπως επισης δε μπορει ο καθενας να φτιαχνει το αμαξι μονος του για πολλους και διαφορους λογους.
    Αλλο Ζ3 αλλο 120,Μ5,Μ6,335 κλπ.
    Ανθρωποι με αγνοια αλλα και απατεωνες υπαρχουν παντου, οπως και ευσυνηδητοι και καλοι επαγγελματιες.
    Ετσι λοιπον δε θα ηταν σωστο να παιρνει τη μπαλα ολες τις αντιπροσωπειες,εξουσιοδοτ μενα,εξειδικευμενα,η απλα συνεργεια.
    Το μονο που συμφωνω ειναι πως ειναι ακριβα,σκεψου ομως τι καθετες μοναδες ειναι, τι εξοπλισμο και δυνατοτητες διαθετουν και ποσο προσωπικο .
    Γενικα τι εξοδα μπορει να εχουν απο ενα απλο συνεργειο στο οποιο μπορει να δουλευουν 2-3-4 ατομα.
    www.deepbluebeachbar.com

    Deep Blue, Paliochori, Milos HD 360º Virtual Tours:
    360º HD Εικονικές Περιηγήσεις:
    ************** Click on the link: ****************
    https://www.paliochori.com/vt/deepblue


    Instagram

  13. The Following 2 Users Say Thank You to deepBLUE For This Useful Post:

    halkida116mpack (11-10-11), S8N (11-10-11)

  14. #19
    Εγγραφή
    23-12-09
    Περιοχή
    Πειραιας - Μηλος
    Ηλικία
    57
    Μηνύματα
    6.972
    Thanked
    20091
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Z4 DCT Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ε Μάλλον έχεις δίκιο......αλλα να βρούμε και κανα συνεργείο με νορμαλ τιμές, γιατί είδαμε και απο Αυτα.......
    Φιλε Γιαννη οταν εχεις ενα αμαξι ακριβο και αξιωσεων δε ξερω ποσο φθηνα θα ηθελες να βρεις να σου κανουν τα σερβις.
    Περα απ αυτο ομως οταν κατι δε σου κανει και σου ξυνιζει ειδικα τωρα στις δυσκολες εποχες για ολους και για τα συνεργεια το συζητας με το οποιο συνεργειο(ειτε θες καλυτερες τιμες ειτε δε κανουν καλα τη δουλεια οπως εσυ την ηθελες και τη φανταζεσαι)και αν δε σου κανει ...εχει και αλλου πορτοκαλιες που κανουν πορτοκαλια
    Τα πραγματα ειναι απλα δεν ειναι κανεις ταμενος πουθενα

    Για να ξακαθαρισω καποια πραγματα οι τιμες ειναι παντα αναλογες και του τι οδηγεις....αλλο bmw αλλο λαντα,μοσχοβιτς,ζασταβα...κ π κλπ
    www.deepbluebeachbar.com

    Deep Blue, Paliochori, Milos HD 360º Virtual Tours:
    360º HD Εικονικές Περιηγήσεις:
    ************** Click on the link: ****************
    https://www.paliochori.com/vt/deepblue


    Instagram

  15. #20
    Εγγραφή
    28-12-09
    Μηνύματα
    8.180
    Thanked
    9103
    Rides
    0

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο deepBLUE Εμφάνιση μηνυμάτων
    Φιλε Γιαννη οταν εχεις ενα αμαξι ακριβο και αξιωσεων δε ξερω ποσο φθηνα θα ηθελες να βρεις να σου κανουν τα σερβις.
    Περα απ αυτο ομως οταν κατι δε σου κανει και σου ξυνιζει ειδικα τωρα στις δυσκολες εποχες για ολους και για τα συνεργεια το συζητας με το οποιο συνεργειο(ειτε θες καλυτερες τιμες ειτε δε κανουν καλα τη δουλεια οπως εσυ την ηθελες και τη φανταζεσαι)και αν δε σου κανει ...εχει και αλλου πορτοκαλιες που κανουν πορτοκαλια
    Τα πραγματα ειναι απλα δεν ειναι κανεις ταμενος πουθενα

    Για να ξακαθαρισω καποια πραγματα οι τιμες ειναι παντα αναλογες και του τη οδηγεις....αλλο bmw αλλο λαντα,μοσχοβιτς,ζασταβα...κ π κλπ
    Για το μονο που δεν μπορει ΚΑΝΕΙΣ ΜΑ ΚΑΝΕΙΣ να μου κουνηθει (πλαγιος η ευθεως) ειναι στην προσοχη που δινω στα αμαξια μου και στα σερβις που τους κανω.....λαλακα δεν θελω να με πιανουν και να πουλανε φουμαρα για μεταξωτες κορδελες....
    Τωρα Βαγγελη μου το θεμα δεν ειναι η κριση....το θεμα ηταν το τι πρεπει να κανω στο σερβις των 3 χρονων ενω πριν 6000χλμ, ειχα κανει γενικο απο μονος μου.....αλλα μαλλον βιαστικες και δεν κοιταξες παραπανω....κακος γιατι εισαι και ''στελεχος''.....

    Τελικα ισως να μην ειναι ολα αθωα σε αυτη την ζωη........
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Nick bmwlover Εμφάνιση μηνυμάτων
    Μακαρι να μπορεσω να τον πιουμε παρεα...

Σελίδα 2 από 4 ΠρώτηΠρώτη 1234 ΤελευταίαΤελευταία

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να απαντάτε σε θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργάζεστε τις δημοσιεύσεις σας
  •  
BACK TO TOP