Σελίδα 2 από 3 ΠρώτηΠρώτη 123 ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 11 έως 20 από 22

Θέμα: Το θελω!

  1. #11
    Εγγραφή
    27-12-09
    Ηλικία
    36
    Μηνύματα
    442
    Thanked
    174
    Rides
    0

    Προεπιλογή

    Οκ στην ουσια ηξερα την αληθεια αλλα ελεγα μηπως...Γενικα τουρμπο μεταχειρισμενο ειναι επικινδυνο αλλα δειχνει δελαστικο...

  2. #12
    Εγγραφή
    24-12-09
    Μηνύματα
    2.344
    Thanked
    2207
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Εμένα μου φαίνεται μια χαρά και δεν το θεωρώ μόνο κοντράμαξο, αφού τα swift και μια χαρά τιμόνι έχουν και γενικά πιστεύω ότι μπορεί να χρησιμοποιηθεί για καθημερινό αμάξι, με μόνη (αλλά βασική) ένσταση το θέμα της αξιοπιστίας.

    Και η τιμή του πάντως μου κάνει φοβερή εντύπωση. Εδώ ένα απλό swift 3ετίας κάνει άνετα 8-9χιλιάρικα, αυτό που έχει και της παναγιάς τα ιμάτια πάνω κάνει μόνο 12?

    Παρόλα αυτά, το αμάξι φαίνεται προσεγμένο και είναι αρκετά όμορφο εξωτερικά, ιδιαίτερο μεν αλλά όχι κραυγαλέο, τουλάχιστον για τα γούστα μου. Μάθε λίγα περισσότερα για το πόσο καιρό φοράει τουρμπίνα, γιατί αλλάχτηκε (γιατί μου φαίνεται ότι αλλάχτηκε κάπως πρόσφατα), πήγαινέ το και σε έναν καλό μηχανικό και με πολλή περίσκεψη πάρε την απόφασή σου. Σίγουρα έχει ρίσκο η υπόθεση, αλλά και αυτό μέσα στη ζωή είναι.
    the more people agree with me
    the more I think I'm wrong

  3. #13
    Εγγραφή
    23-12-09
    Περιοχή
    Τρίκαλα
    Ηλικία
    48
    Μηνύματα
    4.894
    Thanked
    6363
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Και εμένα μου αρέσει πάρα πολύ!
    Κουκλάκι είναι το σουιφτ!!!!

    Αν όπως είπαν τα παιδιά σου περισσεύουν, χτύπα το!!!

  4. #14
    Εγγραφή
    23-12-09
    Περιοχή
    Athens, Greece
    Ηλικία
    35
    Μηνύματα
    6.094
    Thanked
    8507
    Rides
    2

    Προεπιλογή

    εξτρα αξιας 23.000¤ και το δινει 12 με οτι εχει πανω + τα μαμα πραγματα? Ας τα εβγαζε τουλαχιστον..
    Μπα..μακρυα.

    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη fanisk : 25-01-10 στις 16:10

  5. #15
    Εγγραφή
    27-12-09
    Ηλικία
    36
    Μηνύματα
    442
    Thanked
    174
    Rides
    0

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο fanisk Εμφάνιση μηνυμάτων
    εξτρα αξιας 23.000¤ και το δινει 12 με οτι εχει πανω + τα μαμα πραγματα? Ας τα εβγαζε τουλαχιστον..
    Μπα..μακρυα.

    Απο οτι ξερω το παιδι εχει τρελη αναγκη για λεφτα λογω οικογενειακου προβληματος αν δεν κανω λαθος..Εχω δει CLk 2 τιας με 6 χιλιαρικα σκοτωμα,δεν μπορουμε να ξερουμε τους λογους που καποιος δινει το αμαξι και πως νιωθει για την πραξη αυτη.Το θεμα ειναι το κοστος συντηρησης του αυτοκινητου αυτου αν υποθεσουμε οτι ολα ειναι αρτια..Η τουρμπινα δεν ξερω ποτε αλλαχτηκε αλλα ξερω τον λογο...Ηθελε απλα μεγαλυτερη δεν υπηρξε καποιο προβλημα δηλαδη..Δεν μου περισσευουν ομως λεφτα..Νοεμβριο θα τα εχω και μεχρι τοτε θα το εχουν φαει

  6. #16
    Εγγραφή
    24-12-09
    Μηνύματα
    13.123
    Thanked
    23228
    Rides
    0

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο sm6 Εμφάνιση μηνυμάτων
    βαλε αλλα 3 χιλιαρικα και παρε τζαγκουαρ!

    https://www.car.gr/classifieds/cars/view/520329/
    για οσους ηδη διαθετουν οικογενειακο ταφο, εχεις να προτεινεις κατι αλλο;

    Παναγιτσα μου. Και μονο το οτι ηξερες οτι υπαρχει αυτη η αγγελια με βαζει σε σκεψεις για την ψυχικη σου υγεια.

    12 χιλιαρικα ειναι καλα λεφτα αν το αμαξι ειναι σωστο.
    Για γαμο φυσικα μιλαμε.

  7. #17
    Εγγραφή
    25-12-09
    Περιοχή
    ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
    Μηνύματα
    699
    Thanked
    185
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Πολύ όμορφο το έχει κάνει,και τα 12000¤ είναι καλή τιμή,αλλά ρε παιδί μου πολύ χαμήλωμα με τη πρώτη καλή λακούβα θα πάρεις τον προφυλακτήρα στο χέρι,και επίσης δεν ξέρουμε τι έχει περάσει αυτό το αυτοκίνητο,μιας και είναι καραφτιαγμένο,απλώς η τιμή είναι δέλεαρ,εγώ προσωπικά δεν θα το έπαιρνα για άλλους λόγους....
    ''One love three letters'' .....BMW

  8. #18
    Εγγραφή
    28-12-09
    Περιοχή
    θρακομακεδονες
    Ηλικία
    46
    Μηνύματα
    1.970
    Thanked
    1891
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    δεν θα το αγοραζα...σε αυτα τα λεφτα βρισκεις ιμπιζα κουπρα με 180 αλογα μαμα( αν βρεις μαμα...γιατι ολα, ειναι τουλαχιστον με προγραμμα)...και πιο γρηγορο...και σχετικα αξιοπιστο!!

  9. #19
    Εγγραφή
    27-12-09
    Περιοχή
    βριλησσια
    Ηλικία
    36
    Μηνύματα
    75
    Thanked
    28
    Rides
    0

    Προεπιλογή

    Καλο αμαξακι....πολυ δουλεια..πολυ μερακι....αλλα στα χρηματα αυτα.....παιζουν colt czt...207gt-rallye...seat ibiza cupra(ειναι 1.8)και Punto tzet...και αλλα τετοια μικρα τουρμπατα που ειναι παντου και σε ολα πολυ ανωτερα απο αυτο...!!!!!!!

    παντως μετα 20 κιλα ροπης....πρεπει να εχεις και 2-3 σετ σασμαν στην ακρη...

  10. #20
    Εγγραφή
    28-12-09
    Περιοχή
    ΧΙΟΣ
    Ηλικία
    37
    Μηνύματα
    433
    Thanked
    220
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο BILL007 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Αμα το ξέρεις προσωπικά πάρτο...Αλλιώς άστο...όπως είπε ο Δημήτρης παραπάνω...
    συμφωνω και εγω.ειναι καλη τιμη αν ολα ειναι οκ,με τα extra που φοραει.

Σελίδα 2 από 3 ΠρώτηΠρώτη 123 ΤελευταίαΤελευταία

Ετικέτες Θέματος

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να απαντάτε σε θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργάζεστε τις δημοσιεύσεις σας
  •  
BACK TO TOP