Σελίδα 3 από 6 ΠρώτηΠρώτη 12345 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 21 έως 30 από 52

Θέμα: Προγραμματισμός κλειδιών

  1. #21
    Εγγραφή
    23-12-09
    Μηνύματα
    6.185
    Thanked
    10609
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Ξερω γω? καλο δειχνει

  2. #22
    Εγγραφή
    18-02-10
    Ηλικία
    53
    Μηνύματα
    148
    Thanked
    27
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο sharky Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ξερω γω? καλο δειχνει
    Θα το παραγγείλω έτσι και αλλιώς δεν είναι μεγάλο το κόστος.
    Σε ευχαριστώ .

  3. #23
    Εγγραφή
    26-12-09
    Ηλικία
    35
    Μηνύματα
    197
    Thanked
    14
    Rides
    0

    Προεπιλογή

    Παΐδια έχω πάρει από έναν γνωστό μου ένα κλειδί από e46.μολις το προγραμματίζω για να ανοιγοκλεινει ,δεν λειτουργεί το δικό μ κλειδι?τι πρέπει να κάνω??

  4. #24
    Εγγραφή
    26-12-09
    Ηλικία
    35
    Μηνύματα
    197
    Thanked
    14
    Rides
    0

    Προεπιλογή

    Προγραμμάτισα πρώτα αυτό που είχα και μετά το άλλο χωρίς να βάλω το κλειδί στην μίζα και να ανοίξω στην ανάφλεξη πάτησα το ξεκλείδωμα πατημένο και τρεις φορές το κλείδωμα και δούλεψαν και τα 2

  5. The Following User Says Thank You to aektzhs18 For This Useful Post:

    BILL007 (08-07-12)

  6. #25
    Εγγραφή
    19-07-12
    Μηνύματα
    4
    Thanked
    7
    Rides
    0

    Προεπιλογή

    Παιδια καλημερα.
    Κατοχος σειρας 92
    Χρησιμοποιουσα μεχρι τωρα μονο το ενα απο τα κλειδια και σχεδον ποτε το δευτερο.
    Δοκιμασα σημερα να ανοιξω με το δευτερο αλλα δεν ακουει το αμαξι
    Με το πρωτο ολα οκ
    Αν ανοιξω με το Πρωτο και βαλω στον κινητηρα το Δευτερο, δουλευει.

    Μπαταρια να ειναι; Η ξεγραφτηκε το κλειδι;
    Να παω στο Σφακιανακη η υπαρχει κανα κολπο να δοκιμασω;

  7. #26
    Εγγραφή
    23-12-09
    Μηνύματα
    6.185
    Thanked
    10609
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Επαναπρογραμματισμο θελει

  8. #27
    Εγγραφή
    05-02-10
    Περιοχή
    Γερακας
    Μηνύματα
    5.944
    Thanked
    12383
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    δοκίμασε να κάνεις μιά μεγάλη βόλτα (1 ώρα) οδηγώντας με το 2ο κλειδί. Λογικά θα ζωντανέψει η μπαταρία του.

  9. The Following 2 Users Say Thank You to PANOS-E60 For This Useful Post:

    BILL007 (19-07-12), Nino (19-07-12)

  10. #28
    Εγγραφή
    14-05-14
    Μηνύματα
    24
    Thanked
    7
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    έχω χ3 με ενα κλειδι στο οποιο εδω κ πολυ καιρο επαψε να λειτουργει ο τηλεχειρισμος, κ επειδη ειναι 10χρονων υπεθεσα πως τα εφτυσε η μπαταρια (σημειωτέο πως που κ που κανει κατι αναλαμπες και μπορει να δουλεψει). παράγγειλα λοιπον απ την αντιπροσωπεια νεο κλειδι για να αποφυγω κολπα κλειδαραδων. πηγα σημερα να το παραλαβω και ναι μεν παίρνει μπρος το αμαξι αλλα ο τηλεχειρισμος δεν λειτουργει. δοκιμασε κ ο υπαλληλος το κολπο κ δοκιμασα και γω αυτα που αναφέρατε μεσα στο pdf. τελικα μου ειπε να περασω αλλη μερα να με βαλει πανω στο διαγνωστικο γτ ισως λεει να μην φταιει το κλειδι αλλα το συστημα πανω στο αμαξι. το οποιο διαγνωστικο φανταζομαι θα μου το χρεωσουν εξτρα. εχει κανενας καμια ιδεα τι να κανω μονος μ? ή τι θα κανουν αυτοι αμα τους παω τ αμαξι? την πατησα ή είναι κατι απλό?

    παρατηρησα οτι αλλα μεγαχερτζ γραφει το παλιο κλειδι και αλλα το νεο. μήπως είναι θεμα συχνότητας?

  11. #29
    Εγγραφή
    26-12-09
    Περιοχή
    Κηφισια
    Ηλικία
    52
    Μηνύματα
    7.458
    Thanked
    11958
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο shadowman14 Εμφάνιση μηνυμάτων
    έχω χ3 με ενα κλειδι στο οποιο εδω κ πολυ καιρο επαψε να λειτουργει ο τηλεχειρισμος, κ επειδη ειναι 10χρονων υπεθεσα πως τα εφτυσε η μπαταρια (σημειωτέο πως που κ που κανει κατι αναλαμπες και μπορει να δουλεψει). παράγγειλα λοιπον απ την αντιπροσωπεια νεο κλειδι για να αποφυγω κολπα κλειδαραδων. πηγα σημερα να το παραλαβω και ναι μεν παίρνει μπρος το αμαξι αλλα ο τηλεχειρισμος δεν λειτουργει. δοκιμασε κ ο υπαλληλος το κολπο κ δοκιμασα και γω αυτα που αναφέρατε μεσα στο pdf. τελικα μου ειπε να περασω αλλη μερα να με βαλει πανω στο διαγνωστικο γτ ισως λεει να μην φταιει το κλειδι αλλα το συστημα πανω στο αμαξι. το οποιο διαγνωστικο φανταζομαι θα μου το χρεωσουν εξτρα. εχει κανενας καμια ιδεα τι να κανω μονος μ? ή τι θα κανουν αυτοι αμα τους παω τ αμαξι? την πατησα ή είναι κατι απλό?

    παρατηρησα οτι αλλα μεγαχερτζ γραφει το παλιο κλειδι και αλλα το νεο. μήπως είναι θεμα συχνότητας?
    Υποχρεωτικα να στο κωδικοποιησει δωρεαν εξυπακουεται..
    Ωραια τακτικη να σου παρουν 180 ?? και να μην σου δουλευει αλλα να σου ξαναχρεωσουν διαγνωση και προγραμματισμο...
    Γιατι τους αφηνετε ετσι να μην παρεχουν ολοκληρωμενες υπηρεσιες αλλα πατε με αγχος μηπως θελουν εξτρα χρηματα??
    Ζητα τον αρχιμηχανικο να στο τελειωσει ,δουλεια τους ειναι βρισκουν και τα κανουν...
    Ακου "μου ειπε να περασω αλλη μερα"

    Αχαριστια & Αγνωμοσυνη το ελληνικο σπορ


    "Ολα ειναι δρομος τωρα μονο στην Αθηνα"

  12. The Following 3 Users Say Thank You to katsaraios For This Useful Post:

    A8hnaios (29-08-14), Christopherk (29-08-14), Nino (29-08-14)

  13. #30
    Εγγραφή
    14-05-14
    Μηνύματα
    24
    Thanked
    7
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    μην το γελάς, το ραντεβου μου ειναι σε 10μερες (πνίγονται τα πουλακια μου).
    ο λόγος που ρωταω τι προβλέπεται σε τέτοια περίπτωση είναι για να ξέρω πως να κινηθώ. εννοείται πως το κλειδι θα το δεχτώ μόνο αν δουλέυει χωρίς σεντ παραπανω ακόμα και αν το ξαναπαραγγείλουν, αλλά άμα θέλουν να στη φέρουν νομίζεις δε μπορούν? θα σου πουν κατι του στυλ το κλειδι ειναι κομπλε αλλα κάτι φταίει πανω στο αμάξι σου κ θέλει επιδιόρθωση, οπότε να από που θα σου πάρουν τα έξτρα λεφτά. οπότε βάλε τ αμάξι στο διαγνωστικό δώσε λεφτά, βάλε την επιδιόρθωση του δώσε λεφτά. δε θα σου πουν οτι τα λεφτα πανε για το κλειδι αλλα για βλαβη του αμαξιου (ενα πχ φέρνω, μιας κ δεν δέχονται λεει να εισαι παρον όταν έχουν τ αμαξι μεσα στο συνεργειο για δηθεν λογους ασφαλειας. γι αυτο άλλωστε κ είναι η τελ φορά που βλέπουν τ αμαξι μου κει μεσα)

Σελίδα 3 από 6 ΠρώτηΠρώτη 12345 ... ΤελευταίαΤελευταία

Ετικέτες Θέματος

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να απαντάτε σε θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργάζεστε τις δημοσιεύσεις σας
  •  
BACK TO TOP