Σελίδα 1 από 3 123 ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 10 από 22

Θέμα: Φεβρουάριος 2008 με Subaru WRX STI, το σώσιμο της ζωής μου...

  1. #1
    Εγγραφή
    02-01-10
    Περιοχή
    Στη διαδήλωση του φραπέ
    Ηλικία
    53
    Μηνύματα
    11.740
    Thanked
    14747
    Rides
    1

    Προεπιλογή Φεβρουάριος 2008 με Subaru WRX STI, το σώσιμο της ζωής μου...

    Περιγράφει ο Πατ στη σελίδα του στο fb.




    Στο Σούνιο... Μερικά μέτρα λάθος in και οι πίσω τροχοί εκτός ασφάλτου. Πίσω αριστερά διακρίνονται τα κομμάτια απο το δεύτερο στη σειρά πλαστικό πασαλακι που έγινε παζλ. Μερικά εκατοστά πίσω ήταν το τσιμεντένιο και μερικά μέτρα παρακάτω γκρεμός. 3η γεμάτη με 120+. Το ότι έμεινα στο γκάζι και η τυχη έσωσαν το Scooby (μόνο ένα άσπρο σημάδι από το πασαλάκι, που έφυγε με αλοιφή) και εμένα... Υπάρχει ολόκληρο το σεκάνς και τον εμπρός αριστερό τροχό ένα μέτρο στον αέρα στην αρχή της περιπέτειας, δυστυχώς δεν το έχω εγώ...

    ....Ερχόμουν απο Σούνιο προς Αθήνα, στην αριστερή γύρναγε, και μετά χωρίς σταμάτημα στο parking 360ο και πίσω. Οπως πάντα όταν ο φωτο μαν είπε πάμε αλλη μια τελευταία πήγε να γίνει το κακό.

  2. #2
    Εγγραφή
    24-11-10
    Περιοχή
    Θεσσαλονικη
    Μηνύματα
    2.454
    Thanked
    1890
    Rides
    0

    Προεπιλογή

    Τι εκανε ο ανθρωπος...
    Και ευτυχως τη γλυτωσε.

  3. #3
    Εγγραφή
    13-06-11
    Μηνύματα
    5.849
    Thanked
    11469
    Rides
    0

    Προεπιλογή

    Θα ελεγα ευτυχως που δεν εκλεισε κανενος αλλου το σπιτι.

    Δεν βλεπω διαφορες απο τους ........ (βαλτε οτι θελετε) στα λιμανακια....

    Σορυ

  4. The Following User Says Thank You to ntinos For This Useful Post:

    TSAF (03-10-11)

  5. #4
    Εγγραφή
    24-12-09
    Μηνύματα
    13.123
    Thanked
    23228
    Rides
    0

    Προεπιλογή

    Μπραβο του που πηγαινε με 120+ στα λιμανακια.
    Τετοιους μαγκες χρειαζομαστε.
    Σσσσσσμπολλλλυυυυυυ ωραιοσσσσσσσσς

  6. #5
    Εγγραφή
    30-12-09
    Περιοχή
    Αθηνα-Λαρισα
    Μηνύματα
    6.766
    Thanked
    8291
    Rides
    2

    Προεπιλογή

    μπραβο στον κυριο.... συγχαρητηρια!
    ειναι μαγκες οι δημοσιογραφοι, με ξενα αυτοκινητα κανουν τις παντες τους κανουν τις κοντρες τους τα σπανε τα διαλυουν και μετα κανουν και τους καμποσους στο συνεργειο γιατι θα γραψουν μ...ς...
    Αυτα ειναι τα ωραια....

  7. The Following User Says Thank You to spar@ For This Useful Post:

    halkida116mpack (03-10-11)

  8. #6
    Εγγραφή
    22-02-10
    Περιοχή
    ΛΑΡΙΣΑ
    Ηλικία
    58
    Μηνύματα
    12.860
    Thanked
    25860
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Με μπερδεψες Κωστα!!!

    ....νομιζα οτι αφορουσε εσενα το θεμα....λεω θα ακουσω καμμια 4κινητη ιστορια για ξεκολλημα απο χιονια/λασπες στην ακρη του γκρεμου κλπ......αλλα ενταξη αφου ειναι για αλλον.....

  9. #7
    Εγγραφή
    17-05-10
    Ηλικία
    55
    Μηνύματα
    511
    Thanked
    948
    Rides
    0

    Προεπιλογή

    Για όσους ξέρουν εστω και λίγο τον Πατέλο , δεν μου προκαλεί καμμια κατάπληξη το γεγονός...
    Εχω ακούσει για μια Porsche που κατέστρεψε ολοσχερώς στη Γερμανια και οι Γερμανοι τραβούσαν τα μαλλιά τους. Μνημείο ανευθυνότητας ο ανθρωπος , μεχρι που τον πήραν χαμπάρι στο Drive και τον εδιωξαν κακην κακώς. Το ότι εργοδότης του τώρα είναι το autotriti , η πιο άθλια φυλλάδα που βγαίνει για το αυτοκίνητο, τα λέει ολα.
    Πλεονέκτημά του βέβαια τα πολύ ωραία και γλαφυρά κείμενα που έγραφε , αλλά όταν εκτός από κουκουρούκου εισαι και δημοσιογράφος-δοκιμαστής αυτοκινητων, οφειλεις να σέβεσαι δυο φορές τον κοσμο που κυκλοφορεί στους δρόμους. Αν θες καφριλίκια πήγαινε σε μια πίστα και λύσσαξε από το πρωι ως το βράδυ.
    Και στο τέλος τέλος κάποτε πρέπει να πήζει και το μυαλό του ανθρώπου.....

  10. #8
    Εγγραφή
    26-03-10
    Περιοχή
    Athens
    Μηνύματα
    5.698
    Thanked
    18806
    Rides
    0

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο trueno Εμφάνιση μηνυμάτων
    Για όσους ξέρουν εστω και λίγο τον Πατέλο , δεν μου προκαλεί καμμια κατάπληξη το γεγονός...
    Εχω ακούσει για μια Porsche που κατέστρεψε ολοσχερώς στη Γερμανια και οι Γερμανοι τραβούσαν τα μαλλιά τους. Μνημείο ανευθυνότητας ο ανθρωπος , μεχρι που τον πήραν χαμπάρι στο Drive και τον εδιωξαν κακην κακώς. Το ότι εργοδότης του τώρα είναι το autotriti , η πιο άθλια φυλλάδα που βγαίνει για το αυτοκίνητο, τα λέει ολα.
    Πλεονέκτημά του βέβαια τα πολύ ωραία και γλαφυρά κείμενα που έγραφε , αλλά όταν εκτός από κουκουρούκου εισαι και δημοσιογράφος-δοκιμαστής αυτοκινητων, οφειλεις να σέβεσαι δυο φορές τον κοσμο που κυκλοφορεί στους δρόμους. Αν θες καφριλίκια πήγαινε σε μια πίστα και λύσσαξε από το πρωι ως το βράδυ.
    Και στο τέλος τέλος κάποτε πρέπει να πήζει και το μυαλό του ανθρώπου.....

    +1 σ' αυτά που έγραψες. Μια διόρθωση μόνο: Ακόμη και στο Drive, η απόλυτη μορφή δεν ήταν ποτέ ο Πατέλος. Ήταν ο Πολίτης.

  11. The Following User Says Thank You to S8N For This Useful Post:

    kostas 325 (03-10-11)

  12. #9
    Εγγραφή
    28-12-09
    Ηλικία
    52
    Μηνύματα
    3.201
    Thanked
    4060
    Rides
    5

    Προεπιλογή

    Ειναι πραγματικά εντυπωσιακό το πλάνο. Θεωρώ αδιανόητο ότι το pendulum δεν τον πεταξε απο την άλλη, διαλύοντάς τον.

  13. #10
    Εγγραφή
    05-02-10
    Περιοχή
    Γερακας
    Μηνύματα
    5.944
    Thanked
    12383
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο trueno Εμφάνιση μηνυμάτων
    Για όσους ξέρουν εστω και λίγο τον Πατέλο , δεν μου προκαλεί καμμια κατάπληξη το γεγονός...
    Εχω ακούσει για μια Porsche που κατέστρεψε ολοσχερώς στη Γερμανια και οι Γερμανοι τραβούσαν τα μαλλιά τους. Μνημείο ανευθυνότητας ο ανθρωπος , μεχρι που τον πήραν χαμπάρι στο Drive και τον εδιωξαν κακην κακώς. Το ότι εργοδότης του τώρα είναι το autotriti , η πιο άθλια φυλλάδα που βγαίνει για το αυτοκίνητο, τα λέει ολα.
    Πλεονέκτημά του βέβαια τα πολύ ωραία και γλαφυρά κείμενα που έγραφε , αλλά όταν εκτός από κουκουρούκου εισαι και δημοσιογράφος-δοκιμαστής αυτοκινητων, οφειλεις να σέβεσαι δυο φορές τον κοσμο που κυκλοφορεί στους δρόμους. Αν θες καφριλίκια πήγαινε σε μια πίστα και λύσσαξε από το πρωι ως το βράδυ.
    Και στο τέλος τέλος κάποτε πρέπει να πήζει και το μυαλό του ανθρώπου.....
    Ο Πατέλος δεν έφυγε από το drive γιά τα καφριλικια, ήταν άλλο λόγοι σοβαρότεροι. Εχουν γραφτεί ξανά αυτά στο φόρουμ, καλύτερα να μην μπούμε σε λεπτομέρειες δημόσια.
    Δεν παύει να είναι ένας από τους κορυφαίους στο είδος του, καθένας έχει και τις άτυχες στιγμές του σε μιά καρριέρα.

Σελίδα 1 από 3 123 ΤελευταίαΤελευταία

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να απαντάτε σε θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργάζεστε τις δημοσιεύσεις σας
  •  
BACK TO TOP