Σελίδα 1 από 3 123 ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 10 από 28

Θέμα: BMW 3er E46 Navigation 7" Monitor group buy No2

  1. #1
    Εγγραφή
    24-12-09
    Ηλικία
    42
    Μηνύματα
    2.756
    Thanked
    1695
    Rides
    1

    Προεπιλογή BMW 3er E46 Navigation 7" Monitor group buy No2

    με κυνδινο να κατηγορηθω οτι βγαζω χρηματα οργανωνοντας ομαδικες αγορες και με την ''μπριζα'' που μπηκα με την ομαδικη αγορα που κανατε και δεν μπορεσα να συμετεχω εχω βρει την εξης προσφορα!!!

    λοιπον προκειτα για την ιδια οθονη που βαλανε ολα τα παιδια με την διαφορα οτι ειναι μαρκας VISION!!!ειναι ΑΚΡΙΒΩΣ ΜΑ ΑΚΡΙΒΩΣ Η ΙΔΙΑ δεν εχει ΚΑΜΙΑ ΜΑ ΚΑΜΙΑ διαφορα ΠΟΥΘΕΝΑ ΚΑΙ ΣΕ ΚΑΜΙΑ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑ! το μονο που αλλαζει ειναι η επωνυμια στο κουτι!!! ουτε καν πανω στο μηχανημα δεν το γραφει οπως δεν το γραφει και στην dynavin!!!(οπως καταλαβενετε ο μυθος του fason ισχυει)

    Η οθονη προσφερεται στην τιμη των 640ε περασμενη για 5 κομματια τουλαχιστον!!αν το κομματια γινουν 6-7-10 θα παρουμε αλλη τιμη!!μια διαφορα που εχει ειναι οτι στην καρτα που περιλαμβανει εχει περασμενο μονο 1 χαρτη (GENIUS DRIVE) και οχι 5-6 κλπ που εχει βαλει στα παιδια ο προηγουμενος προμηθευτης!!! το μηχανημα εχει 2 ΧΡΟΝΙΑ ΕΓΓΥΗΣΗ εχει service και ανταλλακτικα οτι χρειαστουμε εδω και ειναι ΕΤΟΙΜΟΠΑΡΑΔΟΤΟ αυριο κιολας μεχρι 10 -15 κομματια!!
    ακομα με μια επιβαρυνση γυρω στα 15ε μας βαζει και την κεραια της τηλεορασης !!

    ΥΓ το παλικαρι μου ειπε οτι η καρτουλα που εχουν τα παιδια αντιγραφεται υπαρχει τροπος αν θελουμε (δινουμε 20-30ε σε ενα παιδια που εχει την οθονη και την αντιγραφουμε και εμεις)
    ΥΓ2 δεν θελω να παρεξηγηθω και θελω να πω οτι δεν το κανω ουτε να βγαλω λεφτα ουτε τπτ!δεν βγαζω ουτε 0,5ε και το εκανα μονο και μονο γιατι μερικοι χασαμε την προηγουμενη προσφορακαι δυστυχως ο προηγουμενος προμηθευτης μας αρχισε να μας τα λεει ''κινεζικα'' οποτε και βρηκα αλλον ο οποιος ειναι και φιλος μου που σημαινει οτι δεν υπαρχει περιπτωση να φαμε πατατα!!!!
    ΥΓ3 η μλκια μου ειναι οτι και την πρωτη φορα δεν πηγα σε αυτον και τον ξεχασα και ισως μπορουσε να μας κανει καλυτερη τιμη στα τοσα κομματια!!!
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη gyiama : 16-06-10 στις 11:09

  2. The Following User Says Thank You to gyiama For This Useful Post:

    bill_m3 (16-06-10)

  3. #2
    Εγγραφή
    14-05-10
    Περιοχή
    Καλαμαριά
    Ηλικία
    50
    Μηνύματα
    350
    Thanked
    476
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Παναγιώτη η καρτα αντιγραφεται μόλις τωρα την έκανα backup στον υπολογιστη μου αν και όσοι το πάρετε πες μου να σου δώσω ένα αντίγραφο

  4. The Following 3 Users Say Thank You to tsagio For This Useful Post:

    bill_m3 (16-06-10), gyiama (16-06-10), Samaro (28-04-11)

  5. #3
    Εγγραφή
    23-12-09
    Περιοχή
    Τρίκαλα
    Ηλικία
    48
    Μηνύματα
    4.894
    Thanked
    6363
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Υπολόγισε και εμένα!!!!

  6. #4
    Εγγραφή
    21-01-10
    Περιοχή
    Καλαμαριά
    Μηνύματα
    7.711
    Thanked
    22530
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Μπράβο ρε Παναγιώτη που φροντίζεις για το φόρουμ και δεν χρειάζεται να δίνεις εξηγήσεις για αφιλοκέρδια και παρόμοια.
    Λοιπόν κι εγώ στην διάθεση σας για copy.
    Εμείς που το βάλαμε, έχουμε στην κάρτα 7 προγράμματα οδήγησης με κορυφαία τα I Go 9 και το MLS Destinator 9. Πιάνουν και κάμερες ταχύτητας .
    Ζήσε το σήμερα. Για το αύριο δεν ξέρεις.

  7. The Following User Says Thank You to gant For This Useful Post:

    Samaro (28-04-11)

  8. #5
    Εγγραφή
    13-05-10
    Περιοχή
    Kozani
    Μηνύματα
    900
    Thanked
    233
    Rides
    0

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο gyiama Εμφάνιση μηνυμάτων
    με κυνδινο να κατηγορηθω οτι βγαζω χρηματα οργανωνοντας ομαδικες αγορες και με την ''μπριζα'' που μπηκα με την ομαδικη αγορα που κανατε και δεν μπορεσα να συμετεχω εχω βρει την εξης προσφορα!!!

    λοιπον προκειτα για την ιδια οθονη που βαλανε ολα τα παιδια με την διαφορα οτι ειναι μαρκας VISION!!!ειναι ΑΚΡΙΒΩΣ ΜΑ ΑΚΡΙΒΩΣ Η ΙΔΙΑ δεν εχει ΚΑΜΙΑ ΜΑ ΚΑΜΙΑ διαφορα ΠΟΥΘΕΝΑ ΚΑΙ ΣΕ ΚΑΜΙΑ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑ! το μονο που αλλαζει ειναι η επωνυμια στο κουτι!!! ουτε καν πανω στο μηχανημα δεν το γραφει οπως δεν το γραφει και στην dynavin!!!(οπως καταλαβενετε ο μυθος του fason ισχυει)

    Η οθονη προσφερεται στην τιμη των 640ε περασμενη για 5 κομματια τουλαχιστον!!αν το κομματια γινουν 6-7-10 θα παρουμε αλλη τιμη!!μια διαφορα που εχει ειναι οτι στην καρτα που περιλαμβανει εχει περασμενο μονο 1 χαρτη (GENIUS DRIVE) και οχι 5-6 κλπ που εχει βαλει στα παιδια ο προηγουμενος προμηθευτης!!! το μηχανημα εχει 2 ΧΡΟΝΙΑ ΕΓΓΥΗΣΗ εχει service και ανταλλακτικα οτι χρειαστουμε εδω και ειναι ΕΤΟΙΜΟΠΑΡΑΔΟΤΟ αυριο κιολας μεχρι 10 -15 κομματια!!
    ακομα με μια επιβαρυνση γυρω στα 15ε μας βαζει και την κεραια της τηλεορασης !!

    ΥΓ το παλικαρι μου ειπε οτι η καρτουλα που εχουν τα παιδια αντιγραφεται υπαρχει τροπος αν θελουμε (δινουμε 20-30ε σε ενα παιδια που εχει την οθονη και την αντιγραφουμε και εμεις)
    ΥΓ2 δεν θελω να παρεξηγηθω και θελω να πω οτι δεν το κανω ουτε να βγαλω λεφτα ουτε τπτ!δεν βγαζω ουτε 0,5ε και το εκανα μονο και μονο γιατι μερικοι χασαμε την προηγουμενη προσφορακαι δυστυχως ο προηγουμενος προμηθευτης μας αρχισε να μας τα λεει ''κινεζικα'' οποτε και βρηκα αλλον ο οποιος ειναι και φιλος μου που σημαινει οτι δεν υπαρχει περιπτωση να φαμε πατατα!!!!
    ΥΓ3 η μλκια μου ειναι οτι και την πρωτη φορα δεν πηγα σε αυτον και τον ξεχασα και ισως μπορουσε να μας κανει καλυτερη τιμη στα τοσα κομματια!!!
    μαζι σου ειμαστε Παναγιωτη δεν προκειτε να σε παρεξηγηση κανεις, ισια ισια σ ευχαριστουμε για τον κοπο σου και την ενημερωση σου, οπως ανεφεραν πιο πανω τα παιδια ειμαστε σε θεση να βοηθησουμε οσο αφορα τα προγραμματα και οτι αλλες αποριες εχετε

  9. #6
    Εγγραφή
    13-05-10
    Περιοχή
    Kozani
    Μηνύματα
    900
    Thanked
    233
    Rides
    0

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο gant Εμφάνιση μηνυμάτων
    Μπράβο ρε Παναγιώτη που φροντίζεις για το φόρουμ και δεν χρειάζεται να δίνεις εξηγήσεις για αφιλοκέρδια και παρόμοια.
    Λοιπόν κι εγώ στην διάθεση σας για copy.
    Εμείς που το βάλαμε, έχουμε στην κάρτα 7 προγράμματα οδήγησης με κορυφαία τα I Go 9 και το MLS Destinator 9. Πιάνουν και κάμερες ταχύτητας .
    Γιωργο εκανες αναβαθμιση την καρτα? εγω νομιζω οτι εχω το igo-8

  10. #7
    Εγγραφή
    24-12-09
    Μηνύματα
    13.123
    Thanked
    23228
    Rides
    0

    Προεπιλογή

    Να μεινουμε στο θεμα του group buy και να τα πουμε για τις καρτες καπου αλλου;
    Αλλιως το βλεπω το θρεντ να χτυπαει 700 σελιδες ευκολα.

  11. #8
    Εγγραφή
    13-05-10
    Περιοχή
    Kozani
    Μηνύματα
    900
    Thanked
    233
    Rides
    0

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Snoopy Εμφάνιση μηνυμάτων
    Να μεινουμε στο θεμα του group buy και να τα πουμε για τις καρτες καπου αλλου;
    Αλλιως το βλεπω το θρεντ να χτυπαει 700 σελιδες ευκολα.
    Οκ φιλε μου sorry

  12. #9
    Εγγραφή
    21-01-10
    Περιοχή
    Καλαμαριά
    Μηνύματα
    7.711
    Thanked
    22530
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο dimtz Εμφάνιση μηνυμάτων
    Γιωργο εκανες αναβαθμιση την καρτα? εγω νομιζω οτι εχω το igo-8
    Δημήτρη γράψε λάθος. το I GO 8 είναι.
    Ζήσε το σήμερα. Για το αύριο δεν ξέρεις.

  13. The Following User Says Thank You to gant For This Useful Post:

    dimtz (16-06-10)

  14. #10
    Εγγραφή
    24-12-09
    Ηλικία
    42
    Μηνύματα
    2.756
    Thanked
    1695
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    να σται καλα παιδια απα ξερετε πως εχει η κατασταση με τα φορουμ και ειναι ευκολο να παρεξηγηθει καποιος ειτε το κανει με καλη διαθεση ειτε οχι!!!! λοιπον 2 ειμαστε σιγουρα αντε αλλοι 3 και τη πετυχαμε την τιμουλα!!!

Σελίδα 1 από 3 123 ΤελευταίαΤελευταία

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να απαντάτε σε θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργάζεστε τις δημοσιεύσεις σας
  •  
BACK TO TOP