Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 10 από 88

Θέμα: Z4 e85 3.0 εκκεντροφοροι

Hybrid View

Προηγούμενο μήνυμα Προηγούμενο μήνυμα   Επόμενο Μήνυμα Επόμενο Μήνυμα
  1. #1
    Εγγραφή
    11-01-10
    Ηλικία
    46
    Μηνύματα
    2.515
    Thanked
    2707
    Rides
    0

    Προεπιλογή

    Πες μας αν θες μερικα παρηματα

  2. #2
    Εγγραφή
    12-02-18
    Περιοχή
    Αthens
    Μηνύματα
    251
    Thanked
    111
    Rides
    0

    Προεπιλογή

    Αν παμε με βαση τα λεγομενα των περισσοτερων οτι με ενα απλο προγραμμα πας γυρω στα 250 τοτε τα αλλα 10 15 με μια ολοσωμη δεν ειναι κατι αδιανοητο ειδικα αν μιλαμε για την κακη εξατμιση των μ54.

  3. #3
    Εγγραφή
    27-12-09
    Ηλικία
    36
    Μηνύματα
    442
    Thanked
    174
    Rides
    0

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο dark knight Εμφάνιση μηνυμάτων
    Πες μας αν θες μερικα παρηματα
    Καλησπερα,τωρα βρηκα χρονο να απαντησω.

    Εχω και σε βιντεο τα περισσοτερα πατηματα λογω dashcam.
    Audi s3 8l 280 αλογα, z4 3.0si,subaru forester 2.0 280 αλογα(ειναι πιο ελαφρυ και δυνατο απο οσο μπορει να πιστευει καποιος 1300 κιλα αν δεν κανω λαθος).
    Porsche Cayman 2015 275 αλογα.

    Αυτα ειναι τα τελευταια που θυμαμαι. Το cayman ηταν το μονο random πατημα ,μιλησαμε με τον ανθρωπο να πατησουμε τυχαια οπως βρεθηκαμε.Τα αλλα ηταν κανονισμενα με φιλαρακια και γινανε πανω απο 1 πατηματα.Ολα 2ες ρολλ 60.

    Το forester ηταν το μονο που μου κανε ενα φτερο ανοιγμα στο πατα μεχρι τα 140-150 αλλα στα 400 ημουν πανω απο αμαξι μπροστα.
    Αν οι Ελληνες αποκτήσουν μόρφωση και ενότητα, αλίμονό μας.
    ΟΥΙΣΤΟΝ ΤΣΩΡΤΣΙΛ

  4. The Following User Says Thank You to TOMIS For This Useful Post:

    dark knight (27-10-22)

  5. #4
    Εγγραφή
    15-03-10
    Περιοχή
    drift land
    Ηλικία
    43
    Μηνύματα
    3.296
    Thanked
    7249
    Rides
    4

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο TOMIS Εμφάνιση μηνυμάτων
    Καλησπερα,τωρα βρηκα χρονο να απαντησω.

    Εχω και σε βιντεο τα περισσοτερα πατηματα λογω dashcam.
    Audi s3 8l 280 αλογα, z4 3.0si,subaru forester 2.0 280 αλογα(ειναι πιο ελαφρυ και δυνατο απο οσο μπορει να πιστευει καποιος 1300 κιλα αν δεν κανω λαθος).
    Porsche Cayman 2015 275 αλογα.

    Αυτα ειναι τα τελευταια που θυμαμαι. Το cayman ηταν το μονο random πατημα ,μιλησαμε με τον ανθρωπο να πατησουμε τυχαια οπως βρεθηκαμε.Τα αλλα ηταν κανονισμενα με φιλαρακια και γινανε πανω απο 1 πατηματα.Ολα 2ες ρολλ 60.

    Το forester ηταν το μονο που μου κανε ενα φτερο ανοιγμα στο πατα μεχρι τα 140-150 αλλα στα 400 ημουν πανω απο αμαξι μπροστα.
    το vag αποχωρει πρωτο καθως ποτε το σταδιο 280 δεν πηγαινε γιατι ποτε δεν ηταν 280 αλλα 260 με κ04 σε ανθρωπινες πιεσεις...αμα σηκωσεις 2baro αλλαζει το στορυ..
    το scubi ενω τα χει τα αλογα..εχει απωλεια μεταδοσης παλαβη...
    το μονο περιεργο ειναι το porsche...γενικα ειναι απιαστα...μηπως δεν ειναι τα αλογα που δηλωνει???

  6. #5
    Εγγραφή
    27-12-09
    Ηλικία
    36
    Μηνύματα
    442
    Thanked
    174
    Rides
    0

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο nik200 Εμφάνιση μηνυμάτων
    το vag αποχωρει πρωτο καθως ποτε το σταδιο 280 δεν πηγαινε γιατι ποτε δεν ηταν 280 αλλα 260 με κ04 σε ανθρωπινες πιεσεις...αμα σηκωσεις 2baro αλλαζει το στορυ..
    το scubi ενω τα χει τα αλογα..εχει απωλεια μεταδοσης παλαβη...
    το μονο περιεργο ειναι το porsche...γενικα ειναι απιαστα...μηπως δεν ειναι τα αλογα που δηλωνει???
    Το cayman μαμα βγαζει 275 , τωρα αν δεν ειναι οσα δηλωνει η πορσε δεν το ξερω

    Εμενα πιο πολυ εντυπωση μου κανε η διαφορα που χα με το si δεν περιμενα να χει δυναμωσει το δικο μου τοσο.Τωρα ετοιμαζεται ενα αλλο φιλικο με Ε36 Μ3 τελειως μαμα.Αν και δεν πιστευω να χω επαφη μαζι του σε καμια περιπτωση μιας και ειναι φιλος δε χαβουμε τιποτα να δοκιμασουμε.Θα δοκιμασουμε και θα ενημερωσω οταν και αν γινει.
    Αν οι Ελληνες αποκτήσουν μόρφωση και ενότητα, αλίμονό μας.
    ΟΥΙΣΤΟΝ ΤΣΩΡΤΣΙΛ

  7. The Following 2 Users Say Thank You to TOMIS For This Useful Post:

    dark knight (27-10-22), nik200 (27-10-22)

Ετικέτες Θέματος

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να απαντάτε σε θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργάζεστε τις δημοσιεύσεις σας
  •  
BACK TO TOP