Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 10 από 42

Θέμα: Το σχέδιο του ΔΝΤ (οι γερμανοι ειναι φιλοι μας)...

Threaded View

Προηγούμενο μήνυμα Προηγούμενο μήνυμα   Επόμενο Μήνυμα Επόμενο Μήνυμα
  1. #14
    Εγγραφή
    24-12-09
    Περιοχή
    Μαρουσι
    Μηνύματα
    6.857
    Thanked
    15098
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Eπειδη εμεις βαλαμε τα χερακια και βγαλαμε τα ματακια μας δηλωνοντας το πργματικο ελλειμα (κατι το οποιο δεν το κανει καμια χωρα) αυτο δεν παει να πει οτι αυτοι(γερμανοι) δικαιουνται να συμπεριφερονται κατα αυτον τον τροπο απεναντι μας στο φιναλε η μονη" κονξα" που τους εχουμε κανει ολα αυτα τα χρονια ειναι που δεν παραλαβαμε τα σαραβαλα υποβρυχια τους (που γερνουν), τους βοηθησαμε στην ανοικοδομηση της νεας τους αυτοκρατοριας μεχρι και "σκουπιδοτοπος" για τα αυτοκινητα τους γιναμε(τα μεταχειρισμενα).
    Και το εξωφρενικο βρε παιδια..τι ζητησαμε πολιτικη στηριξη τιποτα αλλο ,αλλα ουτε αυτο δεν ηθελαν να δωσουν και καλα ολα αυτα τους επιασε ενας απιστευτος ανθελληνισμος ο οποιος ειναι ανευ προηγουμενου, ουτε οι γνωστοι επι χρονια¨"εχθροι" μας δεν κανουν ετσι.
    Ναι ο Σταθης εχει δικηο και εγω νιωθω μακακας και εξαντλησαν καθε οριο υπομονης.
    Εγω προσωπικα για οσο διαστημα συνεχισουν να εχουν αυτη την συμπεριφορα δεν προκειται να δωσω ουτε ενα ευρω σε προιοντα -υπηρεσιες γερμανικων συμφεροντων και ουτε προκειται να "διαφημισω" ακομα και με post μου κανενα τους δημιουργημα.
    Μακαρι να ακολουθησουν και αλλοι ωστε να αποδειξουμε οτι εχουμε και Εθνικη αλλα και καταναλωτικη συνειδηση και το βασικοτερο να "ακουστει" το μηνυμα στους υποτιθεμενους φιλους μας, μπας και καταλαβουν οτι δεν μπορουν να κανουν παιχνιδια πανω στις πλατες εθνων και λαων που οπως ελεγε και μεγαλος χαρυ κλυν οταν αυτοι ετρωγαν ριζες εμεις ειχαμε χοληστερινη.
    Αντδραστε!!!

    υγ. και τα λαδια θα τα αλλαζω καθε 25000 χιλ να μη παρουν ουτε ευρω οι βαρβαροι!!

  2. The Following 3 Users Say Thank You to Nino For This Useful Post:

    beliris (22-03-10), mr incredible (21-03-10), Stathis (21-03-10)

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να απαντάτε σε θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργάζεστε τις δημοσιεύσεις σας
  •  
BACK TO TOP