Σελίδα 14 από 15 ΠρώτηΠρώτη ... 412131415 ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 131 έως 140 από 148

Θέμα: Απορίες για αγορά Μ5 Ε60

  1. #131
    Εγγραφή
    30-07-12
    Περιοχή
    Athens
    Ηλικία
    42
    Μηνύματα
    59
    Thanked
    22
    Rides
    0

    Προεπιλογή

    Vin και πινακίδα για αρχή!!!

  2. #132
    Εγγραφή
    25-11-11
    Περιοχή
    Piraeus
    Μηνύματα
    2.939
    Thanked
    8023
    Rides
    3

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Billz4 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Vin και πινακίδα για αρχή!!!
    Και κανα παλιοτερο ελεγχο ΚΤΕΟ...
    Επισης
    Μπορεις να κανεις κ εναν πρωταρχικο ελεγχο οσον αφορα την ιστορια του σε επισημα service μονο με το κλειδι

    Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk

  3. The Following User Says Thank You to wheelman For This Useful Post:

    Billz4 (24-12-16)

  4. #133
    Εγγραφή
    31-01-10
    Περιοχή
    Larisa
    Ηλικία
    40
    Μηνύματα
    680
    Thanked
    278
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Το ΚΤΕΟ μπορεί να σε βοηθήσει στα μεσοδιαστήματα μεταξύ των service για αντιστοιχία χιλιομέτρων με ημερομηνία.

  5. The Following 4 Users Say Thank You to merbeind For This Useful Post:

    BILL007 (25-12-16), Billz4 (24-12-16), chrisgiapz3 (28-12-16), Vassilis ///M (25-12-16)

  6. #134
    Εγγραφή
    11-12-14
    Περιοχή
    Athens
    Ηλικία
    36
    Μηνύματα
    117
    Thanked
    124
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Billz4 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Απλα οταν ακούω για μαντρα βγάζω σπυριά.
    Και κατι το οποίο δεν μου άρεσε ειναι οτι μου είπε να το παμε οπου θες για ελενχο(καλα μέχρι εδω)αλλα πρέπει να του δώσω λέει μια προκαταβολή την οποία την χάνω αν δεν το πάρω με την δικαιολογία να μην πηγαίνο-έρχεται το αυτοκίνητο χωρίς λόγο.
    Αυτο πρώτη φορά το ακούω.
    Πες του τα έξοδα βενζίνης κλπ δικά σου, να μην διαμαρτύρεται! Δεν μπορώ να καταλάβω πως απο τη μια δέχεται έλεγχο και απο την άλλη θέλει να φάει την προκαταβολή αν δεν το πάρεις γιατί δεν σου κάνει ή δεν περάσει τον έλεγχο? Εμένα πιο πολύ σαν αποτρεπτικό παράγοντα στο να κάνεις έλεχο βάζει την προκαταβολή και όποιος τσιμπίσει, αμα πέσει στον κ****μενο που θα πάρει γουρούνι στο σακί.
    "Winners don't make excuses when the other side plays the game"

  7. The Following 2 Users Say Thank You to vchris For This Useful Post:

    Billz4 (24-12-16), chrisgiapz3 (28-12-16)

  8. #135
    Εγγραφή
    29-10-10
    Περιοχή
    BMW 6 cylinder
    Μηνύματα
    7.518
    Thanked
    5633
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Πες του θα φωνάξω οδική να το φορτώσω πάνω ρε τσίπι μπας κ γράψει κανα χλμ από τα ήδη γυρισμένα. Αν βρεις άλλον που να θέλει 5000 κυβικά το 2017 στείλε μήνυμα στον Τσακαλώτο!
    Detailing Madness

  9. The Following 7 Users Say Thank You to stef For This Useful Post:

    A8hnaios (25-12-16), BILL007 (25-12-16), Billz4 (24-12-16), chrisgiapz3 (28-12-16), vchris (24-12-16), wheelman (25-12-16), Βασιλης (04-11-18)

  10. #136
    Εγγραφή
    30-07-12
    Περιοχή
    Athens
    Ηλικία
    42
    Μηνύματα
    59
    Thanked
    22
    Rides
    0

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο vchris Εμφάνιση μηνυμάτων
    Πες του τα έξοδα βενζίνης κλπ δικά σου, να μην διαμαρτύρεται! Δεν μπορώ να καταλάβω πως απο τη μια δέχεται έλεγχο και απο την άλλη θέλει να φάει την προκαταβολή αν δεν το πάρεις γιατί δεν σου κάνει ή δεν περάσει τον έλεγχο? Εμένα πιο πολύ σαν αποτρεπτικό παράγοντα στο να κάνεις έλεχο βάζει την προκαταβολή και όποιος τσιμπίσει, αμα πέσει στον κ****μενο που θα πάρει γουρούνι στο σακί.
    Και έμενα με ανχωσε αυτο!!!
    Μα υπάρχει κάποιος που θα πάρει ειδικά τέτοιο αυτοκίνητο και δεν θα το ξεσκονίσει;;;
    Και το ΚΤΕΟ το ξεχασα πως πρέπει να κοιταχτεί!!Αν και εκεί κάνουν λαδιές μερικοί έμποροι!!!

  11. #137
    Εγγραφή
    30-07-12
    Περιοχή
    Athens
    Ηλικία
    42
    Μηνύματα
    59
    Thanked
    22
    Rides
    0

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο stef Εμφάνιση μηνυμάτων
    Πες του θα φωνάξω οδική να το φορτώσω πάνω ρε τσίπι μπας κ γράψει κανα χλμ από τα ήδη γυρισμένα. Αν βρεις άλλον που να θέλει 5000 κυβικά το 2017 στείλε μήνυμα στον Τσακαλώτο!
    Τι να πω ρε γαμωτο!!!
    Γυρισμένα λες;
    Το τιμόνι πάντως φενεται να εχει σωστή χρήση για τα χλμ.
    Απο βδομάδα θα πάω να ρίξω μια μάτια απο κοντά για αρχή.

  12. #138
    Εγγραφή
    11-12-14
    Περιοχή
    Athens
    Ηλικία
    36
    Μηνύματα
    117
    Thanked
    124
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Για εμένα σορρυ κιόλας αλλά αυτοί δεν είναι έμποροι, (Μαντράδες είναι και τρακτέρ έπρεπε να πουλάνε με τέτοια νοοτροπία). Έχει βουήξει ο τόπος για τα γυρισμένα χιλιόμετρα στην Ελλάδα και περιμένουν οτι ο υποψήφιος αγοραστής Μ5 δεν θα έιναι έστω λίγο ψαγμένος? Αν ήξερε τι ακριβώς πουλάει και σε ποιον απευθύνεται θα έλεγε ναι στον έλεγχο με μια τυπική προκαταβολή 150 Euro και θα στην έδινε πίσω αν δεν προχωρούσε η αγορά.

    Στην ουσία τώρα, μάθε οσο περισσότερα στοιχεία μπορείς για το αυτοκίνητο, ψάξε κάνε διαστάυρωση και αφού περάσει τα τεστ αυτά προχωράς σε μηχανικό έλεγχο. Βέβαια ο μηχανικός έλεγχος δεν θα σου δείξει σε τι κατάσταση είναι τα μέταλλα. Αν και προσωπικά είτε με 30.000χλμ ή με 100.000χλμ αγόραζα Μ5-Μ6 τα μέταλλα θα τα άλλαζα για να έχω το κεφάλι μου ήσυχο και λαδάκια κάθε 7000χλμ.
    "Winners don't make excuses when the other side plays the game"

  13. The Following 4 Users Say Thank You to vchris For This Useful Post:

    BILL007 (25-12-16), Billz4 (24-12-16), chrisgiapz3 (28-12-16)

  14. #139
    Εγγραφή
    30-07-12
    Περιοχή
    Athens
    Ηλικία
    42
    Μηνύματα
    59
    Thanked
    22
    Rides
    0

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο vchris Εμφάνιση μηνυμάτων
    Για εμένα σορρυ κιόλας αλλά αυτοί δεν είναι έμποροι, (Μαντράδες είναι και τρακτέρ έπρεπε να πουλάνε με τέτοια νοοτροπία). Έχει βουήξει ο τόπος για τα γυρισμένα χιλιόμετρα στην Ελλάδα και περιμένουν οτι ο υποψήφιος αγοραστής Μ5 δεν θα έιναι έστω λίγο ψαγμένος? Αν ήξερε τι ακριβώς πουλάει και σε ποιον απευθύνεται θα έλεγε ναι στον έλεγχο με μια τυπική προκαταβολή 150 Euro και θα στην έδινε πίσω αν δεν προχωρούσε η αγορά.

    Στην ουσία τώρα, μάθε οσο περισσότερα στοιχεία μπορείς για το αυτοκίνητο, ψάξε κάνε διαστάυρωση και αφού περάσει τα τεστ αυτά προχωράς σε μηχανικό έλεγχο. Βέβαια ο μηχανικός έλεγχος δεν θα σου δείξει σε τι κατάσταση είναι τα μέταλλα. Αν και προσωπικά είτε με 30.000χλμ ή με 100.000χλμ αγόραζα Μ5-Μ6 τα μέταλλα θα τα άλλαζα για να έχω το κεφάλι μου ήσυχο και λαδάκια κάθε 7000χλμ.
    Και εγω το ίδιο θα έκανα με μέταλλα και λάδια το θέμα ειναι να ειναι σωστό!!

  15. #140
    Εγγραφή
    23-02-11
    Μηνύματα
    4.592
    Thanked
    2745
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Υπάρχει και η καινούρια εταιρεία να απευθυνθείς για έλεγχο.
    Γιατί πρέπει οπωσδήποτε να έχουν γυρίσει χλμ;;;
    Πόσα τέτοια υπαρχουν που τα βλέπει το γκαράζ;

  16. The Following User Says Thank You to mark e92 For This Useful Post:

    Billz4 (26-12-16)

Σελίδα 14 από 15 ΠρώτηΠρώτη ... 412131415 ΤελευταίαΤελευταία

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να απαντάτε σε θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργάζεστε τις δημοσιεύσεις σας
  •  
BACK TO TOP