Σελίδα 1 από 2 12 ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 10 από 19

Θέμα: "Τοσο πολυ βιαζεσαι ρε? "

  1. #1
    Εγγραφή
    23-12-09
    Περιοχή
    Athens, Greece
    Ηλικία
    35
    Μηνύματα
    6.094
    Thanked
    8507
    Rides
    2

    Προεπιλογή "Τοσο πολυ βιαζεσαι ρε? "

    Σημερα ηταν περιεργη μερα, ολα πηγαιναν αναποδα. Το απογευμα πηγα να παρω το Dynavin για το Compact και στο γυρισμο σκεφτομουν διαφορα, το ποσο ατυχος ημουν σημερα, γιατι να πανε ολα στραβα κλπ. Στα λιμανακια βρηκα περιπολικο, δεν ειχα την αδεια του compact μαζι γιατι τη ξεχασα σπιτι οποτε λεω αργα να φτασω σπιτι να ξεμπερδευω.

    Απο τις Αλκυονιδες μεχρι και το Αρτοπολις πηγαιναμε καροτσακι στην αριστερη, μια κυρια με το αμαξι της, το περιπολικο και πισω εγω. Σε μια φαση δεν αντεχα αλλο να πηγαινω με 20χλμ πισω τους και λεω να πανε να γα*****ν θα παω απο δεξια και ας μην εχω χαρτια μαζι. Βγαινω δεξια περναω τσουλητος (ουτως ή αλλως με αυτα που σκεφτομουν δεν ειχα ορεξη) και αμεσως το περιπολικο "θυμαται" να περασει τη κυρια και να ερθει πισω μου, υστερα διπλα μου στο φαναρι.

    "Τοσο πολυ βιαζεσαι ρεεεεε??"
    ειπε, ο συνοδηγος δεν μιλησε γιατι προφανως δεν τον ενοιαζε κιολας. Επειδη δεν ειχα την αδεια, ουτε και ορεξη δεν εκατσα να πιασω "σοβαρη" κουβεντα "επιπεδου" οπως κανω συνηθως με τους κομπλεξικους μπατσους, εμεινα στο "ας πηγαινε η κυρια δεξια χωρις να παρακωλυει πισω" αλλα μαζι με κατι αλλα που ειπαμε τσαντιστηκα τοσο πολυ που αν ειχα πιστολι θα του εριχνα μια, ισως και 2.. και τελος "δεν με ενδιαφερει αν βιαζεσαι μη μου κολλας απο πισω αντε μη τα παρω ρεεεε", οση αποσταση ειχε αυτος απο τη κυρια αλλη τοση ειχα εγω απο αυτον. Κριμα και τα νιατα του που ηταν πιτσιρικας και υποτιθεται εχουν περασει οι εποχες του "σεριφοτσοπανης απο το χωριο".

    Και ολα αυτα επειδη βαριομουν να τσουλαω με 20 πισω απο το κομβοι, και περασα απο διπλα τους με 30.

    Καταληγω στο οτι για μια ακομη φορα επεσα σε αυνανα μπατσο που πεταξε το μαργαριταρι του χωρις να υπαρχει αφορμη, του ευχομαι εμπλοκη στο οπλο και να ψωμολυσσαει στο περιπολικο για 3 και 60. Εχει ο καθενας τα προβληματα του, εχει και τον καθε παπαρα που θα πεταχτει τη πιο ακυρη στιγμη να του τεντωσει εντελως τα νευρα.

  2. #2
    Εγγραφή
    12-01-10
    Περιοχή
    Thessaloniki
    Ηλικία
    33
    Μηνύματα
    3.649
    Thanked
    4339
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Πωωωω οταν ακουω τετοιες ιστοριες με ''οργανα'' της ταξεος νευριαζω δηλαδη τι ηθελε και μιλησε με τετοιο τροπο?Σε ηξερε και απο χθες?

  3. #3
    Εγγραφή
    09-06-11
    Ηλικία
    39
    Μηνύματα
    10
    Thanked
    0
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    να σου πει τετοιο πραγμα?????επειδη δεν ειχες την αδεια μαζι σου????καλα που ζουμε ?? πω πω πω ...αν ειναι δυνατον??

  4. #4
    Εγγραφή
    14-05-10
    Μηνύματα
    1.493
    Thanked
    850
    Rides
    0

    Προεπιλογή

    ετσι φαινεται ο κομπλεξικος απο τον νορμαλ ανθρωπο!!
    παντα υπαρχει καποιος πιο μαγκας απο εμας....

  5. #5
    Εγγραφή
    24-11-10
    Περιοχή
    Θεσσαλονικη
    Μηνύματα
    2.454
    Thanked
    1890
    Rides
    0

    Προεπιλογή

    Ανοιξατε και κουβεντα στο φαναρι.
    Αστον να παει στην ευχη του θεου....

  6. The Following User Says Thank You to StratosZ4 For This Useful Post:

    Ptboul (07-09-11)

  7. #6
    Εγγραφή
    17-06-10
    Ηλικία
    48
    Μηνύματα
    463
    Thanked
    790
    Rides
    0

    Προεπιλογή

    ειμαι σημερα αθηνα με το μηχανακι..εχω μπει σε ενα στενο και μπροστα μου ενας ταριφας καποια στιγμη φρεναρει ο ταριφας γιατι πεταχτηκε μια μηχανη διας. του λεει ο *******..καλα δεν βλεπεις ρε και οχι τιποτα αλλο κοιτας και περιεργα!! τα περνει και ο ταριφας και του λεει ρε με δουλευεις??? δεν φτανει που εχεις στοπ δεν φτανει που φρεναρα και δεν σε σκοτωσα μιλας και για το υφος μου??? αντε κανε μας την χαρη και μαθε να μιλας!!!


    και σκεφτομουνα κοιτα να δεις ποσο ******ς ηταν ο ******* και φταιει και το παιζει και καουμποης!!

  8. #7
    Εγγραφή
    24-12-09
    Περιοχή
    Μαρουσι
    Μηνύματα
    6.857
    Thanked
    15098
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Εν βρασμω γραφουμε πραγματα που πολλες φορες δεν τα εννοουμε, υποθετικοι εγκληματικοι τροποι αντιδρασης και "ευχολογια"κακων,καλο ειναι να τα σκεφτομαστε δυο φορες πριν τα δημοσιευσουμε.

  9. The Following 4 Users Say Thank You to Nino For This Useful Post:

    dark knight (07-09-11), deepBLUE (07-09-11), Kostas_1 (07-09-11), Nick bmwlover (07-09-11)

  10. #8
    Εγγραφή
    26-12-09
    Περιοχή
    VOULA
    Μηνύματα
    1.898
    Thanked
    5249
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Ρε Φανη αν ολα τα υπολοιπα λειτουργουσαν σωστα θα σου ελεγα εχεις δικιο να φωναζεις για την εξαιρεση.
    Αλλα αυτα τα ηλιθια που πετυχες εκει και που πιθανοτατα ηταν απο τροχαια Γλυφαδας, η οποια εκτρεφει τα μεγαλυτερα κωλοπαιδα και κοπροσκυλα της τροχαιας της ελληνικης αστυνομιας (και το λεω αυτο με πληρη επιγνωση) μιας και οσοι εχουν διατελεσει διοικητες στο εν λογω τμημα ειναι απιστευτοι αλητηριοι τσογλανοι (και αυτο το λεω με πληρη επιγνωση), ειχαν βγει τσαρκα στα λιμανακια μετα απ'το μεσημεριανο τσαμπα φαγητο σε καμια καντινα της περιοχης και κανανε μαζι σου την πλακα τους και σου εδειξαν και ποσο σπουδαιο τιτλο φερουν ως οργανο.
    Το σιγουρο ειναι οτι μολις εβγαλαν τη στολη, καβαλησαν καμια μηχανη χωρις πινακιδα και κρανος, η μπηκαν σε κανενα σκατοφτιαγμενο σαξοραλλο που τους συντηρει τσαμπα καποιο συνεργειο και θα πηγαν για κανενα χωσιμο στα λιμανακια.....φιλικη συμβουλη επειδη βραζει το αιμα σου και με τετοιους αλητες βρισκεις το μπελλα σου.....μη τους δινεις σημασια.
    Και αν καποιοι αναρωτηθουν γιατι τετοια κοσμητικα επιθετα γι'αυτα τα τσογλανια και τους εκαστοτε διοιηκητες τους, να τους πω οτι επανηλημενα εχουμε κανει διαμαρτυριες για φορτηγα (και ειδικα μπαζαδικα η μεταφορας αδρανων υλικων) τα οποια κινουνται στην παραλιακη με 100+ χιλιομετρα φορτωμενα η αδεια και ποτε δεν εχουν μπει στον κοπο να κανουν κατι με αυτο. Χαραχτηριστικα ειχα πει στο διοικητη μια φορα οτι αν χρειαστει να φρεναρει αποτομα το φορτωμενο τετραξονικο θα ξεκινησει το φρεναρισμα στη Βουλα και θα σταματησει στο αεροδρομιο αφου παρασυρει τα παντα στο διαβα του....ειστε υπερβολικος κυριε μου απαντησε ο καραγυφτος.
    Αντιθετως τη στηνουν καθε Σαββατο πρωι λιγο μετα το Ποσειδωνιο στο ρευμα προς Αθηνα για να πιασουν τους εγκληματιες που κι9νουνται με 90 αντι για 70 σε ενα αδειο δρομο μιας και Σ/Κ 9 το πρωι η παραλιακη εχει οση κινηση η Πανεπιστημιου τον Αυγουστο.
    Οσο για τα πιασμενα πεζοδρομια απο καθε λογης οχημα ελληναρα, των περιοχων που εποπτευουν και ειναι μηδενικα προσβασιμα για ατομα με ειδικες αναγκες η γυναικες με μωρα κλπ και που τα κωλοπαιδα αυτα περνανε απο μπροστα αλλα δεν ασχολουνται καθολου, ουτε λογος να γινεται.
    Και πολλα αλλα μαζι που βαριεμαι τωρα να γραψω....
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Nikos : 07-09-11 στις 16:57

  11. The Following User Says Thank You to Nikos For This Useful Post:

    z3 2.2 (07-09-11)

  12. #9
    Εγγραφή
    23-12-09
    Περιοχή
    Πειραιας - Μηλος
    Ηλικία
    57
    Μηνύματα
    6.965
    Thanked
    20068
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Προσωπικά φίλε Νίκο δε συμφωνώ με τους χαρακτηρισμούς δημόσια και ειδικά μέσα σ"ένα φόρουμ όπου διαβάζουν πολλοί αλλά υπάρχουν και φίλοι μέλη αστυνομικοί .
    Έτσι και αλλιώς γνώμη για πρόσωπα καταστάσεις υπηρεσίες έχουμε όλοι σχηματίσει αλλα και ζήσει διάφορες καταστάσεις .
    Κανείς δεν είναι τέλειος όπως και τα δάχτυλα του χεριού δεν είναι όλα ιδια.
    Κακοί επαγγελματίες δημόσιοι λειτουργοί άνθρωποι υπάρχουν πάντα και παντού.
    Απλά σε κάποιες περιπτώσεις πρέπει να μάθουμε να ζούμε με αυτό και να χειριζομαστε ανάλογα με το ποιον εχουμε μπροστα μας τη κάθε περίπτωση.
    www.deepbluebeachbar.com

    Deep Blue, Paliochori, Milos HD 360º Virtual Tours:
    360º HD Εικονικές Περιηγήσεις:
    ************** Click on the link: ****************
    https://www.paliochori.com/vt/deepblue


    Instagram

  13. The Following 3 Users Say Thank You to deepBLUE For This Useful Post:

    dark knight (07-09-11), Nick bmwlover (07-09-11), Nino (07-09-11)

  14. #10
    Εγγραφή
    26-12-09
    Περιοχή
    VOULA
    Μηνύματα
    1.898
    Thanked
    5249
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Βαγγέλη ακόμα και αν έχουμε τροχαιους εδώ μέσα η γνώμη μου είναι η ίδια είτε πρόκειται για τον αδερφό κάποιου...μιλάω για τροχαιους.
    Απ΄την άλλη σβησε σε παρακαλώ το ποστ αν αυτό κάνει κακό στο φόρουμ.
    Εγώ και στα μούτρα τα ίδια τους λέω ....δεν έχω τέτοια κολληματα.
    Σβηστο πλιζ..

Σελίδα 1 από 2 12 ΤελευταίαΤελευταία

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να απαντάτε σε θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργάζεστε τις δημοσιεύσεις σας
  •  
BACK TO TOP