Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 10 από 58

Θέμα: Πολιτικη/diesel συζητηση...

Hybrid View

Προηγούμενο μήνυμα Προηγούμενο μήνυμα   Επόμενο Μήνυμα Επόμενο Μήνυμα
  1. #1
    Εγγραφή
    29-10-10
    Περιοχή
    BMW 6 cylinder
    Μηνύματα
    7.518
    Thanked
    5633
    Rides
    1

    Προεπιλογή Diesel!!!

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο gant Εμφάνιση μηνυμάτων
    Αν θυμάμαι καλά η απαγόρευση των ντίζελ υπήρχε ανέκαθεν απ την ΝΔουλα ακόμη!
    Αν θυμάμαι καλά αναφέρθηκα το τι ψηφίζαΤΕ γενικα τις 2-3 προηγούμενες δεκαετίες κ αναγκάζετε τις επομενες γενιές να πληρώνουν τα λάθη ΣΑΣ...
    Detailing Madness

  2. #2
    Εγγραφή
    21-01-10
    Περιοχή
    Καλαμαριά
    Μηνύματα
    7.711
    Thanked
    22530
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο stef Εμφάνιση μηνυμάτων
    Αν θυμάμαι καλά αναφέρθηκα το τι ψηφίζαΤΕ γενικα τις 2-3 προηγούμενες δεκαετίες κ αναγκάζετε τις επομενες γενιές να πληρώνουν τα λάθη ΣΑΣ...
    Στο ψηφίζαΤΕ, αν δεν κάνω λάθος νομίζω ότι περιλαμβάνεις και μένα.
    Το θέμα ξεκίνησε καθαρά τεχνικό και το γυρνάς νομίζω στο πολιτικό.
    Ζήσε το σήμερα. Για το αύριο δεν ξέρεις.

  3. #3
    Εγγραφή
    29-10-10
    Περιοχή
    BMW 6 cylinder
    Μηνύματα
    7.518
    Thanked
    5633
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο gant Εμφάνιση μηνυμάτων
    Στο ψηφίζαΤΕ, αν δεν κάνω λάθος νομίζω ότι περιλαμβάνεις και μένα.
    Το θέμα ξεκίνησε καθαρά τεχνικό και το γυρνάς νομίζω στο πολιτικό.
    Σαφώς και περιλαμβάνω και εσένα ασχέτως αν ψήφισες ΝΔούλες, ΠΑΣΟΚάκι κ δεν ξέρω εγώ τι άλλο.
    Βασικά περιλαμβάνω την γενιά σου για την κατάντια της χώρας αν δεν το κατάλαβες....
    Το ποιος το γύρισε σε πολιτικό ξανασκέψου το λίγο κ διάβασε πιο πάνω τι έγραψες...
    Αν θες σε βοηθάω και εγώ.
    Detailing Madness

  4. #4
    Εγγραφή
    17-01-10
    Ηλικία
    43
    Μηνύματα
    1.024
    Thanked
    2300
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο stef Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ειπες ότι γνωρίζεις μιας και δεν χρειάζεσαι βοήθεια...
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο stef Εμφάνιση μηνυμάτων
    Το ποιος το γύρισε σε πολιτικά λοιπόν αντιλαμβάνεσαι ότι το έκανες εσύ αναφερόμενος σε 20ετίες προηγούμενες κ σε συγκεκριμένους ανθρώπους...
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο stef Εμφάνιση μηνυμάτων
    Σαφώς και περιλαμβάνω και εσένα ασχέτως αν ψήφισες ΝΔούλες, ΠΑΣΟΚάκι κ δεν ξέρω εγώ τι άλλο.
    Βασικά περιλαμβάνω την γενιά σου για την κατάντια της χώρας αν δεν το κατάλαβες....
    Το ποιος το γύρισε σε πολιτικό ξανασκέψου το λίγο κ διάβασε πιο πάνω τι έγραψες...
    Αν θες σε βοηθάω και εγώ.
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο stef Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ο Καββαθάς "ορυόταν" όπως αναφέρεις στη δεκαετία του 90 και πολύ καλά έκανε μιας κ είχε απόλυτο δίκιο, εμείς σαν λαός ξυπνήσαμε 20 χρόνια αργότερα όταν όλη η Ευρώπη τα καταργει...
    Και μετά σου λέει πρέπει να είμαστε ισότιμα μέλη με τους εταίρους.
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο stef Εμφάνιση μηνυμάτων
    Έχεις απόλυτο δίκιο!
    Ενώ οι σοσιαλιστικές κ προοδευτικές δυνάμεις είχαν δίκιο...
    ΞεκολλήσΤΕ για να πάει η χώρα που καταστρέψαΤΕ μπροστά (δεν αναφέρομαι σε εσένα προσωπικά)
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο stef Εμφάνιση μηνυμάτων
    Αν θυμάμαι καλά αναφέρθηκα το τι ψηφίζαΤΕ γενικα τις 2-3 προηγούμενες δεκαετίες κ αναγκάζετε τις επομενες γενιές να πληρώνουν τα λάθη ΣΑΣ...
    Μάλλον έχεις χάσει την μπάλα πάντως γιατί ο gant σου έγραψε κάτι για τον Καββαθά κι εσύ το γύρισες στο τι ψήφιζαν οι προηγούμενες γενιές και τι έκανε το πασόκ και η νεα δημοκρατία και οι προοδευτικές κυβερνήσεις

    Φαντάζομαι ότι με τον ίδιο τρόπο μιλάς και στους γονείς στους παππούδες σου και γενικότερα προς τους γηραιότερους συγγενείς σου, και έχεις ταυτόχρονα την απαίτηση εσύ η ανάγωγη νέα γενιά να πάει η Ελλάδα μπροστά γιατί προφανώς εσύ δεν έφταιξες ποτέ σε κάτι και είχες πάντα το αλάθητο, η προηγούμενη γενιά μάλλον σε έμαθε καλά να κατηγορείς όλους τους άλλους εκτός από εσένα, σταύρωσε τους όλους, δίδαξε μας την παντογνωσία σου, βοήθησε μας να εξελιχθούμε σαν όντα...
    318 I (Άει) S (Σιχτίρ)

    Κάποτε αδιαφορούσα, τώρα απλά δεν με νοιάζει...
    Μου το 'χα πει!!!

  5. The Following 9 Users Say Thank You to DaywalkeR For This Useful Post:

    chrisgiapz3 (26-04-17), Civileng (26-04-17), gant (26-04-17), gnvsls (27-04-17), Kazakos Garage (26-04-17), Leonidas_E39 (26-04-17), mormon (26-04-17), nuovo.. (26-04-17), pilot (26-04-17)

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να απαντάτε σε θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργάζεστε τις δημοσιεύσεις σας
  •  
BACK TO TOP