Σελίδα 6 από 6 ΠρώτηΠρώτη ... 456
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 51 έως 58 από 58

Θέμα: Ελαστικά μέρη περιποίηση

  1. #51
    Εγγραφή
    13-06-11
    Μηνύματα
    5.849
    Thanked
    11469
    Rides
    0

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο stef Εμφάνιση μηνυμάτων
    Zaino Z16
    Το ειχα και το τελειωσα, και δεν το βρισκω εκει που το ειχα παρει...

    (ηταν και ακριβουτσικο, αν υπαρχει κατι φτηνοτερο...)

  2. #52
    Εγγραφή
    29-10-10
    Περιοχή
    BMW 6 cylinder
    Μηνύματα
    7.518
    Thanked
    5633
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Παρήγγειλέ το απο έξω!!
    Detailing Madness

  3. #53
    Εγγραφή
    22-11-10
    Περιοχή
    Pella
    Ηλικία
    38
    Μηνύματα
    1.353
    Thanked
    2154
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Εγω το παρήγγειλα απο έδω :https://www.cleanyourcar.co.uk/zaino.../prod_476.html

    που μου είπε ο Αλεξης. αν και λιγακι ακριβουτσικο και βαζουν και αρκετα μεταφορικα για ενα μπουκαλι.

  4. The Following User Says Thank You to steliosm46 For This Useful Post:

    alexm (02-12-14)

  5. #54
    Εγγραφή
    19-07-14
    Περιοχή
    Αθηνα
    Μηνύματα
    275
    Thanked
    403
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο dreamer Εμφάνιση μηνυμάτων
    το einzeit και το gummi ειναι ιδια προιοντα.το πρωτο κυκλοφορουσε και σαν προιον της μαμας στην σειρα της,δεν ξερω αν υπαρχει ακομα,ελλαδα τουλαχιστον εχουν απαγορευθει της μαμας εδω και καιρο λογω απαγορευσης απο το χημειο...
    χμ, ξερεις γτ απαγορευτηκε απο το χημειο το 1Z?
    εγω βασικα το χρησιμοποιω χρονια πανω στα λαστιχα των θυρων σε οσα αυτοκινητα ειχα. καποια στιγμη το εφερνε κ το πρακτικερ, τωρα το παιρνω απο ebay..νομιζω οτι εχω διαβασει οτι το προτεινε κ η bmw μεσα απο τις αντιπροσωπιες της αλλα τα τελευταια χρονια το εχει κοψει κ προτεινει ενα αλλο.
    οσον αφορα καθαριστικα ταμπλο εχω διαβασει τα καλυτερα για αυτο που αναφερθηκε πιο πανω, της auto finesse και θα ειναι το επομενο προιον που θα δοκιμασω οταν τελειωσει αυτο που χρησιμοποιω..

    παντως ωραια ενοτητα ανοιξαμε
    E90 N46B20 montego blue

  6. #55
    Εγγραφή
    09-05-14
    Μηνύματα
    955
    Thanked
    546
    Rides
    0

    Προεπιλογή

    τα προιοντα της μαμας εχουν αλλαξει συσκευασια και κωδικους εδω και 1 χρονο.αλλα μολις εγινε η αλλαγη δεν πηραν εγκριση απο το ελληνικο χημειο και δεν εισαγουν πλεον τα προιοντα αυτα.περιμενουν καποτε να παρουν εγκριση.στο εξωτερικο μονο οποιος θελει απο σαιτ καποιας αλλης χωρας η' στο μπει στο επισημο σαιτ μπορει καποιος να τα βρει.εκτος αν βρει καποιος στοκ καποια απο τα παλια.το γαλακτωμα για δερμα και για ταμπλω ηταν τα δημοφιλεστερα της μαμας συν αυτο για τα τσιμουχες.αυτο ειναι της 1ζ ενω τα αλλα της σοναξ.οποιος θελει μπορει να παρει αυτα τα προιοντα απο αυτες τις εταιρειες αλλα υπαρχουν πλεον καλυτερες οπως της ζαινο και αυτο φινες.τωρα ρωτησα τον λογο ου δεν περασαν απο χημειο και δεν ξερουν ουτε οι αντιπροσωποι.καποιο συστατικο που επιτρεπεται εξω δεν επιτραπηκε εδω μου ειπαν.δεν ξερω αν ειναι αληθεια.

  7. The Following 4 Users Say Thank You to dreamer For This Useful Post:

    BILL007 (02-12-14), Lefterisk (05-12-14), Ptboul (03-12-14), sheriff (02-12-14)

  8. #56
    Εγγραφή
    25-12-09
    Ηλικία
    44
    Μηνύματα
    487
    Thanked
    1278
    Rides
    0

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο dreamer Εμφάνιση μηνυμάτων
    τα προιοντα της μαμας εχουν αλλαξει συσκευασια και κωδικους εδω και 1 χρονο.αλλα μολις εγινε η αλλαγη δεν πηραν εγκριση απο το ελληνικο χημειο και δεν εισαγουν πλεον τα προιοντα αυτα.περιμενουν καποτε να παρουν εγκριση.στο εξωτερικο μονο οποιος θελει απο σαιτ καποιας αλλης χωρας η' στο μπει στο επισημο σαιτ μπορει καποιος να τα βρει.εκτος αν βρει καποιος στοκ καποια απο τα παλια.το γαλακτωμα για δερμα και για ταμπλω ηταν τα δημοφιλεστερα της μαμας συν αυτο για τα τσιμουχες.αυτο ειναι της 1ζ ενω τα αλλα της σοναξ.οποιος θελει μπορει να παρει αυτα τα προιοντα απο αυτες τις εταιρειες αλλα υπαρχουν πλεον καλυτερες οπως της ζαινο και αυτο φινες.τωρα ρωτησα τον λογο ου δεν περασαν απο χημειο και δεν ξερουν ουτε οι αντιπροσωποι.καποιο συστατικο που επιτρεπεται εξω δεν επιτραπηκε εδω μου ειπαν.δεν ξερω αν ειναι αληθεια.
    Καλα ειχα γραψει ολοκληρο σεντονι και σβηστηκε
    Τεςπα
    https://www.gcsl.gr/index.asp?a_id=244
    Απλα μια περιληψη...
    Πλεον ολα τα χημικα προιοντα δεν χρειαζεται να ταξινομηθουν στο χημειο γιατι ο αριθμος καταχωρησης μετα το πολυνομοσχεδιο του Απριλη καταργηθηκε...που σημαινει οτι οποιοσδηποτε παραγει η εισαγει οτιδηποτε θελει...
    Τα υπολοιπα σε νεο νημα!

  9. The Following 5 Users Say Thank You to sheriff For This Useful Post:

    alexm (02-12-14), EVERGET (02-12-14), katsaraios (02-12-14), Lefterisk (05-12-14), Ptboul (03-12-14)

  10. #57
    Εγγραφή
    29-10-10
    Περιοχή
    BMW 6 cylinder
    Μηνύματα
    7.518
    Thanked
    5633
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο steliosm46 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Εγω το παρήγγειλα απο έδω :https://www.cleanyourcar.co.uk/zaino.../prod_476.html

    που μου είπε ο Αλεξης. αν και λιγακι ακριβουτσικο και βαζουν και αρκετα μεταφορικα για ενα μπουκαλι.
    Εννοείται ότι δεν ψωνίζεις ένα μόνο προιόν από το cleanyourcar αλλά και γενικότερα από αυτά τα site
    Detailing Madness

  11. The Following 2 Users Say Thank You to stef For This Useful Post:

    BILL007 (02-12-14), tokiko (02-12-14)

  12. #58
    Εγγραφή
    22-11-10
    Περιοχή
    Pella
    Ηλικία
    38
    Μηνύματα
    1.353
    Thanked
    2154
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Stef εχεις δικιο, τα γνωριζω αλλα αυτη τη στιγμη δεν χρειαζομουν κατι αλλο οποτε γιαυτο.

    Ειναι ομως καποιοι οι οποιοι ετσι και αλλιως εχουν αρκετα μεταφορικά και 2 πραγματα να ψωνισεις και 3 και 5..

    Χρεωνουν καποια παραπανω extra aditional item οχι οπως το πρωτο αλλα οταν απ το πρωτο κιολας προιον σου χρεωνει ακριβα μεταφορικα, τα επομενα μετα και τα μισα να ειναι π.χ για το καθε προιον που προσθετεις,

    παλι στην τελικη ειναι ακριβα.

    Οπως π.χ φερνω ενα παραδειγμα. ο Turner Motorsport η ECS Tuning που εχω ψωνισει αρκετα απο αυτους γιατι εχουν πολλα και ποιοτικα πραγματα για BMW και πολλες φορες αν θελεις εχουν και πραγματα που δεν μπορεις να τα βρεις αλλου.

    Και αυτοι με την σειρα τους χρεωνουν αρκετα μεταφορικά ταριφα, ακομα και αν ψωνισεις ενα μικροσκοπικο φιλτρακι.

    Δεν ξερω για ποιον λογο και αυτοι δεν κοιτανε να συνεργαστουν με αλλες μεταφορες, γιατι υπαρχει αρκετη μουρμουρα απο customers Κυριως απο UK αλλα και απο ολη την Ευρώπη.

    Για Αμερικη δεν λεω γιατι αυτοι ειναι κοντα και κερδιζουν πολλα.

  13. The Following User Says Thank You to steliosm46 For This Useful Post:

    JiMk86 (06-12-14)

Σελίδα 6 από 6 ΠρώτηΠρώτη ... 456

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να απαντάτε σε θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργάζεστε τις δημοσιεύσεις σας
  •  
BACK TO TOP